Piłkarskie rozgrywki 5/6.11.2011 r.

W klasie okręgowej klęska Unii Hrubieszów, Kryształ Werbkowice nie zagrał. W klasie A Płomień/Spartan Nieledew wysoko wygrywa z Spartakusem Szarowolą i zrównał się punktami z liderem, Andoria Mircze wygrywa skromniej, ale pewnie, Huragan Hrubieszów przegrał. W klasie B w derbowym meczu Altus Szychowice zdobywa pierwszy punkt remisując w Jarosławcu. Młodsi juniorzy Unii tym razem przegrali. Klasa okręgowa gra już 11.11. w piątek, natomiast klasa A rozegra kolejkę wiosenną w weekend.

Reklamy

i>Na zdjęciu – Wojciech Baran strzelec dwóch bramek dla Andorii Mircze w ostatnim meczu.

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów 6:0 (0:0), Unia: Kaczmarczyk, Zając, Kondrat, Bednarek, Hałstow, Czerkas, Borek, Lisiciński, Otręba, Nowak, Panas

Igros Krasnobród – Kryształ Werbkowice – nie odbył się

Grom Różaniec – AMSPN Hetman Zamość 0 : 4

Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród 5 : 1

Tanew Majdan Stary – Victoria Łukowa-Chmielek 1 : 4

Tur Turobin – Entra Sparta Łabunie 1 : 6

Aleksandria Aleksandrów -Echo Zawada 3 : 1

Olimpia Miączyn – Ro-Ma Relax Księżpol 6 : 1

Tabela po 14 rundach

1 AMSPN Hetman Zamość 14 40 73:6
2 Korona Łaszczów 14 35 36:10
3 Aleksandria Aleksandrów 14 34 44:18
4 Kryształ Werbkowice 13 28 28:15
5 Grom Różaniec 14 27 40:22
6 Ostoja Skierbieszów 14 25 26:19
7 Olimpia Miączyn 14 23 36:22
8 Entra Sparta Łabunie 14 21 32:24
9 Igros Krasnobród 13 18 43:28
10 Echo Zawada 14 15 24:37
11 Victoria Łukowa-Chmielek 14 13 20:44
12 Unia Hrubieszów 14 13 28:44
13 Tanew Majdan Stary 14 10 20:45
14 Ro-Ma Relax Księżpol 14 8 16:49
15 Tur Turobin 14 8 21:47
16 Olimpiakos Tarnogród 14 1 8:65

Następna kolejka 11.11.2011 r.

Unia Hrubieszów – Grom Różaniec, PIĄTEK 11.11. g. 13.00

Kryształ Werbkowice – Aleksandria Aleksandrów , PIĄTEK 11.11 g.14.00

Relax Księżpol – Ostoja Skierbieszów

Echo Zawada – Olimpia Miączyn

Sparta Łabunie – Igros Krasnobród

Victoria Łukowa/Chmielek – Tur Turobin

Olimpiakos Tarnogród – Tanew Majdan Stary

AMSPN Hetman Zamość – Korona Łaszczów

***

Zamojska Klasa „A”

Płomień-Spartan Nieledew – Spartakus Szarowola 4:0, Skład: Traczuk – Kondratiuk, Bednarczuk, Bogucki – Szopiński, Łysiak, Szostak (70′ Nieradko), Bobak, Kożuch – Podgórski (’88 Raczyński), Brzuchala (45′ Oleszczuk), Bramki: Łysiak, Kożuch, Bobak, Raczyński

Granica Lubycza Królewska – Huragan Hrubieszów 3:1, Huragan: Bramka: Ptak, Kadra: Koza – Gajewski, Barczuk, Kogut, Daciuk (55 Radziejewski), Sekulski, Gis, Wasilewicz, Góra, Kucy (70 Krempla), Ptak.

Andoria Mircze – Omega II Stary Zamość 3:1, Skład Andorii: Paweł Pryl, Mateusz Lizun, Piotr Grzywna, Kamil Sitarz, Kamil Matysiak, Jakub Pańczyk(80′ Mateusz Zub), Paweł Pacaj, Wojciech Baran, Kamil Demusiak(70′ Patryk Szwiec), Konrad Kalaciński, Łukasz Ciasnocha, Bramki – Kalaciński, Baran x2

Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec 1 : 1

Graf Chodywańce – Szyszła Tarnoszyn 0 : 2

Pogoń 96 Łaszczówka – Orkan Bełżec 1 : 1, sędzia główny Jarosław Jasina

Zryw Ulhówek – Metanoja Lipsko 4 : 1

Tabela rundy jesiennej

1 Orkan Bełżec 13 33 30:9
2 Płomień-Spartan Nieledew 13 33 39:14
3 Spartakus Szarowola 1 13 29 35:18
4 Granica Lubycza Królewska 13 24 29:8
5 Pogoń 96 Łaszczówka 13 19 35:24
6 Huragan Hrubieszów 13 18 31:28
7 Ruch Machnów Nowy 13 18 18:27
8 Andoria Mircze 13 17 29:27
9 Szumy Susiec 13 16 23:39
10 Omega II Stary Zamość 13 15 21:29
11 Zryw Ulhówek 13 13 20:45
12 Szyszła Tarnoszyn 13 10 24:30
13 Graf Chodywańce 13 8 15:30
14 Metanoja Lipsko 13 7 20:41

Następna kolejka

21/13.11.2011 r. – mecze z I rundy wiosennej 2012

Andoria Mircze – Spartakus Szarowola, niedziela 13.11. g.13.00

Płomień Spartan Nieledew – Granica Lubycza Królewska, ?

Huragan Hrubieszów – Szyszła Tarnoszyn, ?

Zryw Ulhówek – Orkan Bełżec

Pogoń 96 Łaszczówka – Szumy Susiec

Ruch Machnów Nowy – Omega II Stary Zamość

Graf Chodywańce – Metanoja Lipsko

***

Zamojska Klasa „B”

GLKS Jarosławiec – Altus Szychowice 2:2, kadra Altusa: BRAMKARZE: KUDRELEK RYSZARD ur. 1974r, KUDRELEK PIOTR 1987r, OBROŃCY: MAŁEK ŁUKASZ 1991r, CHODŹKO HUBERT 1991r, KACZYŃSKI DANIEL 1984r, FRĄK ARKADIUSZ 1991r, FRĄK KAMIL 1988r, POMOCNICY: SZYMUSIAK MARIUSZ 1973r, SZYMANIK DANIEL 1986r, NOWAKOWSKI MARCIN 1987r, RĘBACZ JAROSŁAW 1987r, RĘBACZ TOMASZ 1992r, FRĄK ADAM 1984r, BICZAK EDWIN 1995r,NAPASTNICY: MALINOWSKI ANDRZEJ 1986r, WIAK KRYSTIAN 1996r, POLESZAK PATRYK 1987r

Orzeł Cześniki – GKS Tarnawatka 2 : 0

AMSPN Hetman II Zamość – Sparta Wożuczyn 0 : 0

Legion Komarów – Perła Telatyn 3 : 6

Tabela rundy jesiennej

1 Sparta Wożuczyn 22 32:4
2 AMSPN Hetman II Zamość 20 32:5
3 Legion Komarów 15 22:14
4 Orzeł Cześniki 15 28:11
5 Perła Telatyn 13 23:19
6 Kresy Dołhobyczów 12 24:23
7 GLKS Jarosławiec 4 13:39
8 GKS Tarnawatka 3 12:33
9 Altus Szychowice 1 8:46

Następna kolejka

– wiosna 2012

***

Klasa „A” juniorów

Płomień-Spartan Nieledew – Spartakus Szarowola 4 : 0

Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec 2 : 10

Pogoń 96 Łaszczówka – Orkan Bełżec 1 : 2

Granica Lubycza Królewska – Huragan Hrubieszów X : X

Tabala

1 Granica Lubycza Królewska 9 24 43:5
2 Orkan Bełżec 10 24 39:11
3 Pogoń 96 Łaszczówka 10 21 27:16
4 Płomień-Spartan Nieledew 10 19 27:21
5 Andoria Mircze 10 16 34:27
6 Szumy Susiec 10 13 33:27
7 Szyszła Tarnoszyn 9 13 18:32
8 Zryw Ulhówek 10 10 19:25
9 Spartakus Szarowola 1 10 9 10:28
10 Huragan Hrubieszów 8 4 12:29
11 Ruch Machnów Nowy 10 3 20:61

***

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Ogniwo – Unia Hr 3 : 2

Czarni D – Lublin-Widok 0 : 3

Opolanin – BKS UNIA 5 : 1

Omega – Stal P 1 : 0

Huragan – Wisła P 7 ; 1

Janowianka – Granit 7 ; 0

OSiR B – Stal Kr 3 : 2

***

Na podstawie stron internetowych ZOZPN, LOZPN, 90minut, stron klubowych, Dziennika Wschodniego, relacji Konrada Sobczuka z Mircza oraz informacji kierownika drużyny Janusza Drozda z Szychowic …

Opracował – mak