Piłkarze Trójki awansowali do półfinału wojewódzkiego Turnieju Orlika

W piątek 21 września odbył się w Hrubieszowie Ćwierćfinał Wojewódzki III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców młodszych. Najlepszą drużyną okazali się młodzi piłkarze Trójki, którzy awansowali do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w Chełmie.

Reklamy

Ćwierćfinał Wojewódzki III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców młodszych

Hrubieszów ul. Zamojska 16             

21.09.2012 r. godz 10.00

Organizator – Lenard Tomasz

 

Drużyny biorące udział w turnieju:

UKS Kiks Dorohusk (opiekun Grzegorz Świderski)

Orły Lubyckie I Lubycza Królewska (opiekun Artur Turczanik)

ULPKS „Kross” Sławatycze (opiekun Bogdan Bandzerewicz)

Viper Mircze (opiekun Waldemar Klajda)

Zespół Szkół Miejskich nr 3 Hrubieszów (opiekun Tomasz Szlonzak)

 

System rozgrywek – „każdy z każdym”.

 

Kolejność meczy i poszczególne wyniki:

UKS Kiks Dorohusk – Orły Lubyckie I Lubycza Królewska 0:4

ULPKS „Kross” Sławatycze – Viper Mircze 1:0

Zespół Szkół Miejskich nr 3 Hrubieszów – Orły Lubyckie I Lubycza Królewska 3:0

UKS Kiks Dorohusk – Viper Mircze 1:2

ULPKS „Kross” Sławatycze – Zespół Szkół Miejskich nr 3 Hrubieszów 0:2

Orły Lubyckie I Lubycza Królewska – Viper Mircze 4:1

UKS Kiks Dorohusk – ULPKS „Kross” Sławatycze 0:5

Viper Mircze – Zespół Szkół Miejskich nr 3 Hrubieszów 2:4

Orły Lubyckie I Lubycza Królewska – ULPKS „Kross” Sławatycze 4:2

UKS Kiks Dorohusk – Zespół Szkół Miejskich nr 3 Hrubieszów 0:4

 

Kolejność końcowa:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 3 Hrubieszów  12 pkt   13:2

2. Orły Lubyckie I Lubycza Królewska           9 pkt   12:5

3. ULPKS „Kross” Sławatycze                        6 pkt     8:6

4. Viper Mircze                                                 3 pkt    5:10

5. UKS Kiks Dorohusk                                     0 pkt    1:15

 

ULPKS „Kross” Sławatycze reprezentowali:

Boguszewski Mateusz

Chomiczewski Dominik

Hasiuk Dominik

Kurdach Marek

Robak Norbert

Zagajski Dawid

Korzeniewski Dawid

Mazaniuk Mikołaj

Sołoduszkiewicz Kacper

 

UKS „Kiks” Dorohusk reprezentowali:

Macegoniuk Patryk

Krupa Mateusz

Łuć Mateusz

Grzywna Hubert

Sokołowski Michał

Kowalski Hubert

Chwaleba Łukasz

Kulik Paweł

Ruszkiewicz Mateusz

Kloc Emanuel

 

„Viper” Mircze reprezentowali:

Zinczuk Bartosz

Mazirek Igor

Dziuba Kamil

Dziadosz Kamil

Kasperski Kamil

Winiarski Tomasz

Kukiełka Kacper

Wichniewicz Kacper

Brzeziński Piotr

Sowa Marcin

 

„Orły Lubyckie” I Lubycza Królewska reprezentowali:

Gil Emil

Gęborys Sebastian

Nowicki Bartłomiej

Trybała Szymon

Ożga Wojciech

Mielniczek Michał

Decyna Klaudiusz

Sereda Krystian

Niedziela Konrad

Fitulski Jakub

 

Zespół Szkół Miejskich nr 3 Hrubieszów reprezentowali:

Rodziewicz Kacper

Blicharz Michał

Wanarski Kacper

Mierzwa Maciej

Pietrusiewicz Filip

Torbicz Damian

Zając Miłosz

Skwarek Gracjan

Kowalski Kordian

Szymański Jakub