18 lipca 2024

Piotr Kitliński – dołącz do Polska Biega

HrubieszówLublin

Reklamy

Po raz drugi „Ścieżki Biegowe” w Lublinie dołączają się do ogólnopolskiej akcji zdrowotnej „Polska Biega”. Tym razem do wspólnego biegania zapraszam w niedzielę 10 maja 2009 roku od godz. 10.00 na trasę Ścieżki Biegowej w Wąwozie LSM w Lublinie.

Na początek zaplanowana jest wspólna rozgrzewka pod moim okiem a następnie start do biegu na dystansie 4 kilometrów. Nie ważne jak długo zawodnicy będą pokonywać dystans. Formuła biegu jest prosta – pokonać dystans bez względy na miejsce. Nagrody jakie uda się uzyskać zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy pokonają dystans biegu. Czy w tym roku uda się pobić rekord frekwencji zarówno biegu jaki i jednoczesnego udziału w Ścieżce Biegowej. Zobaczymy. To wszystko zależy od uczestników czyli od Was.

Reklamy

***

Tak działo się w ubiegłym roku

Reklamy

Bieg odbył się w Lublinie w Parku Ludowym na Ścieżce Biegowej NIKE. Zawodnicy zaczęli zbierać się już od godziny 9.30. Przy stoliku sędziowskim zapisywano się i odbierano karteczki do losowania nagród. Zgłosiło się ostatecznie 29 osób. Najmłodsza uczestniczka miała 6 lat Dominika Listopad (2002) a najstarszym Kazimierz Żabniak (1951) .O godzinie 10.00. po odliczeniu od 10 do 0 ruszyliśmy na trasę. Jakie kto chciał takie narzucił tempo biegu ponieważ nie ważne było kto będzie pierwszy tylko idea biegu to dobiegnięcie do mety. Po mile spędzonym na biegu czasie pierwsi wpadli dwaj panowie, za nimi zaczęły się pojawiać kolejne osoby. Na końcu stawki razem z tatą biegła najmłodsza uczestniczka dla której uczestnicy zorganizowali przed metą uroczysty-honorowy szpaner. Po biegu wszystkim uczestnikom wręczyłem słodkie upominki. Myślę, że wszyscy byli zadowoleni. W czasie uroczystego zakończenia życzyłem sobie i zawodnikom częstego spotykania się na Ścieżce Biegowej NIKE i w kolejnej akcji POLSKA BIEGA.

***

Uwaga !

A więc czytelnicy LubieHrubie macie szansę dołączyć do tej akcji na terenie woj. Lubelskiego w Krasnobrodzie i Lublinie, jeżeli nie będziesz w pobliżu, lub nie udasz się tam specjalnie, to spróbuj zorganizować się z rodziną lub znajomymi i wykonać rozgrzewkę oraz bieg na dowolnym dystansie w dowolnym tempie, nawet marszem, w dowolnym bezpiecznym miejscu, dla mnie i zdrowia już będziesz zwycięzcą. A mówi ci to człowiek walczący z chorobą nowotworową i wykona to, co poleca innym!!!

***

Dostosuj się do hasła

„Ruch zastąpi prawie każdy lek, żaden lek nie zastąpi ruchu !!!”

Opracował – mak

Na zdjęciu – Tak było w ubiegłym roku w Lublinie, najpierw zapisy, później rozgrzewka i w końcu bieg.

Hrubieszow LubieHrubie 2009