W sobotę pierwszy sparing Unii Hrubieszów

W sobotę 11 lipca o godz. 16:00 Unia Hrubieszów w ramach przygotowań do IV ligi rozegra pierwszy sparing tego lata. Przeciwnikiem „biało-niebieskich” będzie III ligowy Hetman Zamość. Mecz sparingowy zostanie rozegrany w Zamościu na boisku za Rotundą.

Reklamy

 

Hetman Zamość pod wodzą Andrzeja Rycaka podobnie jak Unia Hrubieszów swoje przygotowania rozpoczął w poniedziałek 6 lipca. Można się spodziewać, że obie drużyny w swoich pierwszych spotkaniach kontrolnych będą testować kilku nowych zawodników. To także spotkanie, które ma dać obu trenerom odpowiedź na pytanie, nad czym należy pracować i co trzeba poprawić w przygotowaniach do nowego sezonu.

Kibiców, którzy nie mogą w tym dniu wybrać się do Zamościa zapraszamy do śledzenia krótkiej relacji tekstowej z tego spotkania na naszym koncie twitterowym @UH1945, lub bezpośrednio ze strony mksunia.futbolowo.pl (patrz prawa kolumna strony, okienko Twitter).  Do poprawnego działania modułu należy wcześniej wyczyścić cache przeglądarki internetowej).józek