Piotr Kitliński na podium w Lubartowie!

W niedzielę 28.04.2013 r. w Lubartowie równolegle z Biegami Cukrowniczymi w Werbkowicach zostały rozegrane XIX Biegi Lewarta. W biegu głównym 7 miejsce zajął były wieloletni zawodnik Unii Hrubieszów Piotr Kitliński, wygrywając swoją kategorię wiekową i bieg Vipów, a jego młodszy brat, były czołowy zawodnik sekcji piłki nożnej tego samego klubu Marek Hubert Kitliński zajął 74 miejsce, asystując jednej z uczennic. Poniżej wykaz najbliższych biegów i niektóre regulaminy.

6. Justyna Dudzińska Parczew 23:32

Bieg ukończyło 80 osób, w tym 10 kobiet. Odbyły się również biegi dla dzieci i młodzieży oraz Nordic Walking

Piotr Kitliński

– Biegło mi się dobrze, tym bardziej, że pokonałem, niektórych kolegów – biegaczy, z którymi ostatnio przegrywałem, a i zbliżałem się do Maćka Falczyńskiego, więc następnym razem, kto wie? Mój brat Marek, nie miał w tym dniu meczu, ponieważ został odwołany z Turm Milejów, bo jeszcze boisko po podtopieniach nie jest już gotowe, więc asystował uczennicy ze swojej szkoły, łamiąc w ten sposób stereotypy, że piłkarze unikają biegania. Teraz wystartuję w Puławach. Swoich młodych zawodników ze Startu Lublin nie brałem, ponieważ w maju mają mnóstwo różnych zawodów, więc ich oszczędzam, a jeżeli im teraz brakuje startów, to tym lepiej!. W lubelskim maratonie raczej nie wystartuję, ponieważ będę pracował przy jego organizacji.