18 lipca 2024

Po raz kolejny „Staszic” gotowy na województwo

Dnia 10-go października, 2011 w Tomaszowie Lubelskim odbyła się Rejonowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Licealistki Staszica w pięknym stylu zajęły drugie miejsce, co zakwalifikowało je do mistrzostw województwa, które odbędą się 20-go października.

Reklamy

Mimo zimnej październikowej pogody duch walki nie malał, a determinacja i poświęcenie zawodniczek urzeczywistnił ich znakomity czas 29.34 na dystansie 10×800 metrów.

Hrubieszów reprezentowały:
Magda Mielniczuk, Kamila Pirogowicz, Aleksandra Kożuch, Izabela Blacha, Katarzyna Mazurek, Karolina Kasprowicz, Natalia Podgórska, Katarzyna Grabowska, Kamila Kożuch, Paulina Worożbit oraz Karolina Głąb, Magdalena Miłosz, Karolina Mielniczuk.

Reklamy

Uczennice Zespołu Szkół nr 2, które zostały przygotowane przez Annę Kusiak i Barbarę Cygan, zdobywają wysokie wyniki reprezentując powiat Hrubieszowski. Opiekunki drużyny poświęcają swoim wychowankom wiele cennej uwagi, aby możliwe było połączenie nauki ze sportem. To poświęcenie przynosi spodziewane rezultaty, a rok 2010/2011 jest szczególnie owocny. Dzięki nim Staszic wygrał Licealiadę lekkoatletyczną i biegi przełajowe w powiecie, w rejonie oraz kwalifikacje do zawodów wojewódzkich, co reprezentuje najwyższe wyniki wśród hrubieszowskich szkół ponadgimnazjalnych. Trzymamy kciuki za równie wysokie rezultaty w województwie!

Reklamy

Zdjęcia »

***

Opracowały:
Anna Kusiak i Barbara Cygan
Foto: ZS nr 2