Podium dla hrubieszowskich karateków

W dniu 11.12.2011 r. w Lublinie w Hali Sportowej MOSiR odbyła się najbardziej prestiżowa impreza sportowa Karate Kyokushin w Lublinie – II POLISH OPEN KARATE SHINKYOKUSHIN, DZIECI, KADECI i JUNIORZY. W turnieju uczestniczyło 18 ośrodków, a startowało 120 zawodników, którzy rywalizowali w konkurencjach kumite-klicker i kata. Hrubieszowska sekcja karate zajęła w zawodach wysokie 3. miejsce.

Reklamy

Zawody odbyły się pod Patronatem Prezydenta Miasta Lublina Krzysztofa Żuka, Wicewojewody Lubelskiego Henryki Strojnowskiej, Lubelskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Babisza.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, gdzie w trakcie zawodów wykonywane były pokazy karate zarówno dzieci, jak również juniorów i seniorów. Zawody sfilmowała Telewizja TVP Lublin, która była pod wrażeniem pokazu tameshiwari – rozbijania twardych przedmiotów. Nasza sekcja Hrubieszów zajęła wysokie 3 m-ce.

***

II POLISH OPEN KARATE SHINKYOKUSHIN
DZIECI, KADECI i JUNIORZY Lublin 11.12.2011 r.

Kumite klicker chłopcy 8-9 lat
1. Bosowski Kajetan -Hrubieszów
2. Kozielski Olgierd – Kielce
3. Pietrusiewicz Mikołaj Hrubieszów
3. Słowik Konrad – Hrubieszów

Kumite klicker chłpcy 10-11 lat
1. Nestorowicz Paweł – Chełm
2. Zuber Robert – Kielce
3. Uberman mateusz- Leżajsk
3. Kasperski Karol – Chełm

Kumite klicker chłopcy 12-13 lat -45 kg
1. Lekan Paweł – Lublin
2. Dudzisz Michał – Lublin
3. królik Mikołaj – Lublin
3. Zygmunt Bartłomiej – Leżajsk

Kumite Klicker chłopcy 12-13 lat +45 kg
1. Łoś Przemysław – Chełm
2. Malesa Patryk – Sandomierz
3. Fijołek Patryk – Hrubieszów
3. Skorupski Michał – Hrubieszów

Kumite klicker chłopcy 14-15 lat +50 kg
1. Jarosław Jarosz- Lublin
2. Tęcza Jakub – Lublin
3. Szerafin Marcin – Lublin
3. Pająk Bartosz – Kielce

Kumite klicker chłopcy 16-17 lat -70 kg
1. Paszkiewicz Patryk – Chełm
2. Trześniewski Paweł – Szydłowiec
3. Zieliński Rafał – Sandomierz
3. Dobrzański Michał – Lubartów

Kumite klicker 16-17 lat + 70 kg
1. Statuch Mariusz – Sandomierz
2. Dec Sebastian – Leżajsk

Kumite junior 18-21 lat -70 kg
1. Banaszewski Adrian – Kielce
2. Tyszkiewicz Daniel- Kielce
3. Hara Hubert – Kielce

Kumite junior 18-21 lat +70 ky
1. Gryglicki Maciej – Lublin
2. Ostrowski Tomasz – Lubartów
3. Rzeźniczuk Marcin- Lubartów

Kumite klicker dziewczęta 8-9 lat
1. Bień Matylda -Hrubieszów
2. Kamińska Amelia- Chełm
3. Najda Nikola – Chełm

Kumite klicker dziewczęta 10-11 lat
1. Kamińska Natalia – Chełm
2. Świrk Daria – Chełm
3. Czech Ilona – Sandomierz
3. Slażyńska Matylda – Hrubieszów

Kumite klicker dziewczęta 12-13 lat
1. Hodun Joanna – Hrubieszów
2. Kolbus Anna -Łęczna
3. trąbka Małgorzata – Lublin

Kumite klicker dziewczęta 16-17lat
1. Pawelec Magdalena – Lublin
2. Chochoł Karolina- Szczawno-Zdrój
3. Jaworska Joanna- Leżajsk

Kumite juniorki 18-21 lat
1. Pacoń Monika – Leżajsk
2. Kacperska Anna – Kielce
3. Błaszczak Magdalena – Lubartów
3. Orłowska Róża – Sandomierz

Kata Dzieci
1. Graboś Adrianna – Lublin
2. Pokrywka Jakub – Leżajsk
3. Kołodziejczyk Jakub – Lublin

Kata Kadeci
1. Wietrzak Mateusz – Leżajsk
2. Piontkowski Paweł – Rzeszów
3. Graboś Sebastian – Lublin

Kata juniorzy
1. Ciechanowski Michał – Kielce
2. Mocek Katarzyna- Rzeszów
3. Chochoł Karolina- Szczawno-Zdrój

Najlepszy zawodnik
Nestorowicz Paweł – Chełm

Najlepsza zawodniczka
Pawelec Magdalena – Lublin

Drużynowo
1. Lublin 37 pkt.
2. Chełm 28 pkt.
3. Hrubieszów 20 pkt.
4. Kielce 19 pkt.
5. Leżajsk 10 pkt.

***

Karate Kyokushin w Lublinie

***

Info i foto: Sekcja Karate