Podsumowanie kolarskiego Grand Prix

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

27 września na trasie Zosin – Hrubieszów odbyła się ostatnia IV cza sówka zaliczana do kolarskiego Grand Prix 2009 organizowanego przez Stowarzyszenie Hrubieszów na Rowerach. Tym samym zakończono tegoroczną edycję i ogłoszono końcową klasyfikację.

***

Na starcie niedzielnej czasówki stawiło sie 55 uczestników.

GP – Czasówka IV
na trasie Zosin – Hrubieszów
Termin: 27 września 2009r.
Trasa: Zosin – Hrubieszów
Dystans: 17,4 km

Wyniki:

M-ce Nazwisko i imię Czas Miejscowość
1. Karpiński Wojciech 23:36,24 Lublin
2. Sowa Paweł 24:09,46 Zamość
3. Krawczyk Robert 24:21,38 Lublin
4. Mrozek Andrzej 24:23,20 Lublin
5. Miszczuk Andrzej 25:10,79 Lublin
6. Makowski Marcin 25:22,18 Puławy
7. Figura Jacek 25:34,12 Lublin
8. Serafin Krzysztof 26:06,54 Biłgoraj
9. Krasowski Kamil 26:20,76 Zamość
10. Kaliszuk Michał 26:32,36 Janów Podlaski
11. Nieleszczuk Sławomir 26:44,12 Puławy
12. Koza Stanisław 26:49,04 Biłgoraj
13. Karpiński Mirosław 26:56,85 Lublin
14. Gutek Piotr 27:33,46 Lublin
15. Ścierka Ryszard 27:34,12 Wilkołaz
16. Bronicki Tomasz 27:52,73 Chełm
17. Gula Janusz 28:00,88 Lublin
18. Tabiszewski Daniel 28:15,06 Chełm
19. Kubaj Artur 28:18,01 Biłgoraj
20. Lewandowski Karol 28:19,58 Zamość
21. Świta Sebastian 28:27,00 Biłgoraj
22. Krawczyk Konrad 28:33,46 Lublin
23. Mielech Stefan 28:33,86 Biłoraj
24. Zderkiewicz Jan 28:56,03 Hrubieszów
25. Bukalski Arkadiusz 29:08,11 Chełm
26. Świta Sławomir 30:19,98 Biłgoraj
27. Skulska Joanna 30:22,04 Zamość
28. Słoma Tadeusz 30:28,63 Hrubieszów
29. Landman Artur 30:31,24 Hrubieszów
30. Świstowski Bartłomiej 30:41,43 Hrubieszów
31. Puzio Andrzej 30:43,93 Hrubieszów
32. Łatka Wiesław 31:06,37 Hrubieszów
33. Krukowska Kamila 31:11,29 Zamość
34. Kuźniarski Marek 31:27,15 Hrubieszów
35. Proć Kamila 31:28,00 Zamość
36. Wszoła Janusz 31:33,54 Biłgoraj
37. Francuz Joanna 31:45,13 Lublin
38. Romański Zbigniew 31:50,61 Lublin
39. Łatka Piotr 32:34,62 Hrubieszów
40. Watras Marek 32:35,49 Hrubieszów
41. Durakiewicz Jarosław 32:45,21 Hrubieszów
42. Krupiński Adam 32:54,74 Zamość
43. Socha Anna 33:23,29 Biłgoraj
44. Pietrusiewicz Tadeusz 34:08,07 Hrubieszów
45. Telicki Edward 34:37,83 Hrubieszów
46. Łuczkiewicz Stanisław 34:51,76 Hrubieszów
47. Łuczkiewicz Robert 34:51,86 Hrubieszów
48. Rogowski Jan 34:53,46 Hrubieszów
49. Borsukiewicz Witold 35:12,58 Hrubieszów
50. Janicki Sławomir 35:32,90 Hrubieszów
51. Makowska Justyna 36:37,95 Puławy
52. Łukasz Zbigniew 36:53,01 Hrubieszów
53. Gryciak Piotr 37:43,08 Hrubieszów
54. Gutek Lucyna 42:00,86 Lublin
55. Kuźniarska Agnieszka 50:49,04 Hrubieszów

***

GRAND PRIX HRUBIESZOWA KLASYFIKACJA KOŃCOWA – OPEN

Lp Imię i nazwisko/Miejscowość/Suma Pkt.
1. Jacek Figura Lublin 33
2. Maciej Banaszek Lublin 23
3. Wojciech Karpiński Lublin 20
4. Ryszard Ścierka Wilkołaz 17
5. Arkadiusz Bukalski Chełm 14
6. Mirosław Karpiński Lublin 12
7. Jan Zderkiewicz Hrubieszów 11
8. Wojciech Karpiński Lublin 10
9.. Bartek Świstowski Hrubieszów 9
10. Paweł Sowa Zamość 9
11. Robert Krawczyk Lublin 8
12. Jacek Matys Lublin 7
13. Andrzej Mrozek Lublin 7
14. Andrzej Miszczuk Lublin 6
15. Paweł Andrzejczak Lublin 5
16. Sebastian Świta Biłgoraj 5
17. Marcin Makowski Puławy 5
12. Andrzej Puzio Hrubieszów 4
13. Tadeusz Słoma Hrubieszów 4
14. Bartosz Wierdak Lublin 3
15. Krzysztof Serafin Biłgoraj 3
16. Jarosław Durakiewicz Hrubieszów 2
17. Janusz Wszoła Biłgoraj 2
18. Kamil Krasowski Zamość 2
19. Wiesław Łatka Hrubieszów 1
20. Michał Kaliszuk Janów Podlaski 1

***

GRAND PRIX HRUBIESZOWA – KATEGORIE WIEKOWE
KLASYFIKACJA KOŃCOWA

KAT – 0 29 lat
M-ce/Imię i nazwisko/Miejscowość/Razem pkt
1. Bartek Świstowski Hrubieszów 17
2. Wojciech Karpiński Lublin 16
3. Sebastian Świta Biłgoraj 8
3. Piotr Łatka Hrubieszów 8
3. Marek Kużniarski Hrubieszów 8
4. Paweł Andrzejczak Lublin 6
4. Paweł Sowa Zamość 6
5. Bartosz Wierdak Lublin 4
5. Krzysztof Serafin Biłgoraj 4
6. Kamil Krasowski Zamość 3
7. Michał Kaliszczuk Janów Podlaski 2
8. Tomasz Bronicki Chełm 1

KAT- I 39 lat
M-ce/Imię i nazwisko/Miejscowość/Razem pkt
1. Maciej Banaszek Lublin 24
2. Arkadiusz Bukalski Chełm – Toro-Bike 20
3. Andrzej Mrozek Lublin 8
4. Andrzej Miszczuk Lublin 6
5. Sławomir Świta Biłgoraj 5
6. Tomasz Emerla Chełm 4
6. Marcin Makowski Puławy 4
7. Sławomir Janicki Hrubieszów 3
7. Piotr Gutek Lublin 3

KAT – II 49 lat
M-ce/Imię i nazwisko/Miejscowość/Razem pkt
1. Jacek Figura Lublin 30
2. Mirosław Karpiński Lublin 18
3. Wiesław Łatka Hrubieszów 14
4. Robert Krawczyk Lublin 8
5. Zbysław Bajurko Hrubieszów 7
6. Jarosław Durakiewicz Hrubieszów 5
6. Artur Landman Hrubieszów 5

KAT – III – 59 lat
M-ce/Imię i nazwisko/Miejscowość/Razem pkt
1. Ryszard Ścierka Wilkołaz 20
2. Tadeusz Słoma Hrubieszów 17
3. Andrzej Puzio Hrubieszów 11
4. Stefan Mielech Biłgoraj 8
4. Sławomir Nieleszuk Puławy 8
5. Stanisław Koza Biłgoraj 6
6. Stanisław Łucvzkiewicz Hrubieszów 5
6. Marek Watras Hrubieszów 5
7. Zbigniew Romański Lublin 4
8. Janusz Gula Lublin 3
8. Witold Borsukiewicz Hrubieszów 3
9. Piotr Gryciak Hrubieszów 2
10. Tadeusz Pietrusiewicz Hrubieszów 1

KAT – IV 60 lat wzwyż
M-ce/Imię i nazwisko/Miejscowość/Razem pkt
1. Jan Zderkiewicz Hrubieszów 30
2. Janusz Wszoła Biłgoraj 16
3. Łukasz Zbigniew Hrubieszów 15
4. Jan Rogowski Hrubieszów 10
4. Edward Telicki Hrubieszów 10
5. Jacek Matys Lublin 8
6. Władysław Mil Hrubieszów 3
7. Witold Osika Hrubieszów 2

KAT – Kobiety
M-ce/Imię i nazwisko/Miejscowość/Razem pkt
1. Joanna Francuz Lublin 27
2. Joanna Skulska Zamość 8
3. Kamila Krukowska Zamość 6
4. Kamila Proć Zamość 4
5. Anna Socha Biłgoraj 2
6. Justyna Makowska Puławy 1

***

info i foto
HnR

_________________________________________________

Zdjęcia »
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009