Podsumowanie piłkarskiego sezonu 2010/2011

W zamojskim klubie Aspirant odbyło się uroczyste podsumowanie rozgrywek sezonu 2010/201 w Zamojskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Zostały wręczone puchary i dyplomy za awanse do wyższych klas rozgrywkowych oraz przekazane okolicznościowe czeki – nagrody finansowe za zdobycie premiowanych miejsc.

Reklamy

Wręczenia dokonali Prezes ZOZPN Stanisław Pryciuk oraz Sekretarz ZOZPN Tadeusz Gontarz.

Spotkanie rozpoczęto uroczystym obiadem, w słowie wstępnym Prezes Stanisław Pryciuk podkreślił nieocenioną rolę nie tylko obecnych działaczy i trenerów, ale wszystkich ludzi związanych z Zamojską Piłką, których zaangażowanie i poświęcenie wpływa na rozwój dyscypliny piłka nożna.

Przypomnijmy, że jest to nowatorska fomuła nagradzania zespołów, która znacznie przyczyniła się do podniesienia atrakcyjności rozgrywek.

Klasa Okręgowa:

I. miejsce – 4 tys. zł GLKS „OMEGA” STARY ZAMOŚĆ oraz puchar i dyplom za awans do IV LIGI (nagrody odebrali Prezes Krzysztof Goch oraz Dyrektor Sportowy Paweł Lewandowski)

II. miejsce – 3 tys. zł GKS „OSTOJA” SKIERBIESZÓW (nagrodę odebrali Prezes Tadeusz Pszenniak i kierownik drużyny Marian Pulikowski)

III. miejsce – 2 tys. zł LKS „GROM” RÓŻANIEC

IV. miejsce – 1 tys. zł MGKS „IGROS” KRASNOBRÓD (nagrodę odebrali Wiceprezes Jacek Szpyra, Waldemar Maruszak)

V. miejsce – 1 tys. zł KS „TUR” TUROBIN (nagrodę odebrali Prezes Janusz Książek i trener Bartłomiej Kowalik)

VI. miejsce – 1 tys. zł MLKS „KRYSZTAŁ” WERBKOWICE (nagrodę odebrał Prezes Edmund Kawka)

Klasa A Gr. I:

I. miejsce – 2 tys. zł AMSPN „HETMAN” ZAMOŚĆ oraz puchar i dyplom za awans do Klasy Okręgowej (nagrody odebrał kierownik drużyny Marek Strenciwilk)

II. miejsce – 1,5 tys. zł GKS „ALEKSANDRIA” ALEKSANDÓW oraz puchar i dyplom za awans do Klasy Okręgowej (nagrody odebrali Prezes Zdzisław Hułas i trener Hubert Chmura)

III. miejsce – 1 tys. zł LZS „TARPAN” KORCHÓW (nagrodę odebrali Prezes Kazimierz Ordecki i kapitan Waldemar Piątek)

Klasa A Gr. II:

I. miejsce – 2 tys. zł GLKS „PŁOMIEŃ SPARTAN” NIELEDEW oraz puchar i dyplom za awans do Klasy Okręgowej (nagrody odebrał Prezes Wojciech Łysiak)

II. miejsce – 1,5 tys. zł LKS „OLIMPIA EB WOJAN” MIĄCZYN oraz puchar i dyplom za awans do Klasy Okręgowej (nagrody odebrali Członkowi Zarządu Andrzej Kucharz i Józef Załoga)

III. miejsce – 1 tys. zł GKS „HURAGAN” HRUBIESZÓW

Klasa B Gr. I:

I. miejsce – 1,5 tys. zł „ŁADA 1945” BIŁGORAJ oraz puchar i dyplom za awans do Klasy A (nagrody odebrał Wiceprezes Winicjusz Oleszczak)

II. miejsce – 1 tys. zł LZS „WRZOS” SZYSZKÓW oraz puchar i dyplom za awans do Klasy A (nagrody w biurze ZOZPN odebrał Prezes Józef Frąc)

III. miejsce – 0,5 tys. zł GKS ” RELAX” RADECZNICA (nagrodę odebrał Wiceprezes Wojciech Kondrat)

Klasa B II:

I. miejsce – 1,5 tys. zł KS „SPARTAKUS” SZAROWOLA 1 oraz puchar i dyplom za awans do Klasy A (nagrody w biurze ZOZPN odebrał kierownik drużyny Marek Bartecki)

II. miejsce – 1 tys. zł GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE oraz puchar i dyplom za awans do Klasy A

III. miejsce – 0,5 tys. zł GKS „SZYSZŁA” TARNOSZYN oraz puchar i dyplom za awans do Klasy A (nagrody odebrał Prezes Grzegorz Bardega)

***

ZOZPN