5 marca 2024

Podziękowania od zamojskich tenisistów

Prezes Akademicko-Uczniowskiego Klubu Sportowego Trefl Zamość Piotr Kostrubiec oraz wiceprezes AUKS Trefl Zamość dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok wręczyli rektorowi Akademii Zamojskiej prof. Pawłowi Skrzydlewskiemu podziękowanie za wsparcie, jakie Uczelnia udzieliła w sezonie 2021/2022 zamojskim tenisistom stołowym.

Reklamy

Współpraca Uczelni i Klubu sięga 2012 r., jeszcze gdy zespół zamojskich tenisistów występował w I lidze. Od tamtej pory zespół awansował do Superligi, która jest najwyższą klasą rozgrywkową tenisa stołowego w Polsce. Akademia Zamojska jest sponsorem strategicznym i tytularnym AUKS Trefl Zamość. Zamojscy tenisiści występują w Superlidze pod nazwą Akademia Zamojska Zamość.

W minionym sezonie 2021/2022 zespół zajął 10. miejsce w tabeli krajowej elity. Ponadto zawodniczki i zawodnicy AUKS Trefl Zamość studiują w Akademii Zamojskiej i z powodzeniem reprezentują Uczelnię w rozgrywkach akademickich.

Reklamy

­

Na zdjęciu od lewej: Prezes AUKS Trefl Zamość Piotr Kostrubiec, rektor AZ prof. Paweł Skrzydlewski, wiceprezes Klubu dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok.

­

(info i fot. AZ)


Zobacz też:

Beata Oliwiak zwyciężyła w turnieju tenisa stołowego [ZDJĘCIA]

Beata Oliwiak zwyciężyła w turnieju tenisa stołowego [ZDJĘCIA]