27 maja 2024

Pomóżmy Piotrusiowi z Hrubieszowa!

Tylko tydzień pozostał na zgłoszenie drużyn do charytatywnego turnieju dla Piotrusia Prokopa z Hrubieszowa. Tak bardzo czekamy na chętne drużyny…

Piotruś wyjątkowo potrzebuje naszej pomocy – ta podstępna i bardzo rzadka choroba zabiera Piotrusiowi beztroskie dzieciństwo, niszcząc brutalnie jego malutki organizm.

Rodzice Piotrusia robią wszystko, by jego życie mimo choroby było piękne i szczęśliwe, jednak potrzebne są ogromne środki, na rehabilitację i leczenie Piotrusia, bez dobrych ludzi nie dadzą rady, dajmy im nadzieję w odzyskaniu zdrowia ich ukochanego synka.

Dotychczas nigdy nie zostawiali bez pomocy potrzebujących – drużyny służb mundurowych, grali też księża, zakończyły się już rozgrywki ligowe, w związku z tym zapraszamy kluby sportowe z naszych stron, twórzcie nowe drużyny na rzecz Piotrusia, zakłady pracy zapraszamy i indywidualnych dobroczyńców, którzy zagrają tylko sercem.

Piłkarskie nogi pomagają zawsze i niejednokrotnie już „wykopały” tak bardzo potrzebne środki na leczenie, chorym dzieciom i dorosłym.

Wpisowe 200 złotych.

Dotychczas zgłosiły się dwie drużyny:

FC MORDOR z Hrubieszowa

GIGANCI z Werbkowic

Można też zgłosić drużynę w dniu turnieju albo telefonicznie 601 341 445 lub 721 648 837.

­

Internetowa zbiórka na leczenie Piotrusia:

https://www.siepomaga.pl/piotrus-prokop

­

Danuta Muzyczka

(grafika: Organizatorzy turnieju)


Zobacz też:

5 powodów, dla których Polacy pokochali triathlon. Nie tylko dla ludzi z żelaza! [ZDJĘCIA]

5 powodów, dla których Polacy pokochali triathlon. Nie tylko dla ludzi z żelaza! [ZDJĘCIA]