Powiatowa Gimnazjada i Licealiada w tenisie stołowym

Dnia 27.10.2011r. w sali Szkoły Podstawowej Nr 3 rozegrano Powiatową Licealiadę i Gimnazjadę w Tenisie Stołowym. W turnieju na dziesięciu stołach rozegrano 167 pojedynków. Pierwsza piątka w każdej kategorii uzyskała awans do półfinałów wojewódzkich, w których wystąpią najlepsi tenisiści rejonu zamojskiego.

Reklamy

Szkoły średnie chłopcy:

1. Karpiuk Kamil – ZS Turkowice
2. Drop Adam – ZS nr 2 Hrubieszów
3. Dąbrowski Kamil – ZS nr 1 Hrubieszów
4. Turek Adrian – ZS nr 2 Hrubieszów
5. Fila Karol – ZS nr 2 Hrubieszów
6. Kozik Michał – ZS nr 3 Hrubieszów
7 – 8. Flis Artur – ZS nr 2 Hrubieszów
Sokołowski Grzegorz – ZS nr 1 Hrubieszów
9 – 12 Karwacki Mateusz – ZS nr 3 Hrubieszów
Podolak Damian – ZS nr 4 Hrubieszów
Suś Przemysław – ZS nr 4 Hrubieszów
Talarowski Marek – ZS nr 3 Hrubieszów
13 – 16 Mazurek Szymon – ZS nr 1 Hrubieszów
Dyrda Krystian – ZS nr 1 Hrubieszów
Brzuzan Jan – ZS nr 4 Hrubieszów
Skwarek Michał – ZS nr 4 Hrubieszów
17 – 20 Klain Piotr – ZS nr 3 Hrubieszów
Pakuła Arkadiusz – ZS nr 1 Hrubieszów
Krygiel Patryk – ZS nr 3 Hrubieszów
Sadowski Marcin – ZS nr 4 Hrubieszów

Szkoły średnie dziewczęta:

1. Wójcicka Marta – ZS nr 3 Hrubieszów
2. Wójcicka Dorota – ZS nr 3 Hrubieszów
3. Kliszcz Barbara – ZS nr 1 Hrubieszów
4. Nosek Aldona – ZS nr 1 Hrubieszów
5. Anioł Daria – ZS nr 1 Hrubieszów
6. Oleszczuk Angelika – ZS nr 1 Hrubieszów
7 – 8. Talarowska Monika – ZS nr 3 Hrubieszów
Dudzińska Dominika – ZS nr 3 Hrubieszów
9 – 12 Matysiak Wioleta – ZS nr 2 Hrubieszów
Terebus Anna – ZS nr 1 Hrubieszów
Krauz Justyna – ZS nr 2 Hrubieszów
Martyniuk Aleksandra – ZS nr 3 Hrubieszów
13 – 14 Lizut Anna – ZS nr 4 Hrubieszów
Sitarz Aleksandra – ZS nr 4 Hrubieszów

Szkoły gimnazjalne chłopcy:

1. Esing Ernest – ZS nr 2 Hrubieszów
2. Kowalczuk Patryk – ZS nr 2 Hrubieszów
3. Kowalczuk Łukasz – ZS nr 2 Hrubieszów
4. Umer Przemysław – Gimnazjum Mircze
5. Kropop Dawid – ZS Werbkowice
6. Gierszon Kamil – ZS Werbkowice
7. Margol Sylwester – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów
8. Wawer Dariusz – ZS Werbkowice
9 – 12 Bieńko Marek – ZS Werbkowice
Łuszczak Patryk – ZS Werbkowice
Kluczek Paweł – ZS nr 2 Hrubieszów
Małyszek Szymon – Gimnazjum Mircze
13 – 16 Kutera Szymon – ZS nr 2 Hrubieszów
Polak Łukasz – Gimnazjum Mircze
Wawrzaszek Adrian – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów
Harapiuk Kamil – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów
17 – 24 Mirowski Szymon – Gimnazjum Uchanie
Popławski Kacper – Gimnazjum nr 3 Hrubieszów
Horszczaruk Grzegorz – Gimnazjum Uchanie
Łopocki Michał – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów
Steciuk Dawid – Gimnazjum Uchanie
Sędłak Marcin – ZS Kryłów
Ożarowski Krystian – ZS Kryłów
Mołodkiewicz Daniel – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów
25 – 28 Skóra Michał – Gimnazjum Mircze
Kazan Kacper – Gimnazjum nr 3 Hrubieszów
Germański Przemysław – Gimnazjum Uchanie
Krasocki Bartłomiej – Gimnazjum nr 3 Hrubieszów

Szkoły gimnazjalne dziewczęta:

1. Wiatrzyk Katarzyna – Gimnazjum Mircze
2. Zielińska Iwona – Gimnazjum nr 3 Hrubieszów
3. Bronicka Kinga – Gimnazjum nr 3 Hrubieszów
4. Mazur Agata – Gimnazjum Uchanie
5. Zarek Weronika – Gimnazjum Uchanie
6. Jagodzińska Klaudia – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów
7 – 8 Jasina Paula – ZS nr 2 Hrubieszów
Teresinska Angelika – Gimnazjum Mircze
9 – 12 Ciesielczuk Wiktoria – Gimnazjum nr 3 Hrubieszów
Rybczyńska Aleksandra – ZS Sahryń
Lewandowska Joanna – ZS nr 2 Hrubieszów
Roman Aleksandra – Gimnazjum Mircze
13 – 16 Paluch Alicja – Gimnazjum Mircze
Spirydonow Aleksandra – ZS Werbkowice
Kusztykiewicz Paulina – ZS Sahryń
Drewniak Katarzyna – ZS Werbkowice
17 – 24 Makuch Katarzyna – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów
Kruk Kamila – Gimnazjum Uchanie
Suchowska Paula – Gimnazjum nr 3 Hrubieszów
Baryła Dorota – ZS Kryłów
Dąbrowska Patrycja – ZS Kryłów
Kropop – ZS nr 2 Hrubieszów
Stecko Dominika – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów
Germańska Dominika – Gimnazjum Uchanie
25 – 29 Wawrzosek Aldona – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów
Koszałka Barbara – ZS nr 2 Hrubieszów
Ślusarz Żaneta – ZS Werbkowice
Koczoruk Kinga – ZS nr 2 Hrubieszów
Śniadowska Jessika – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów

Opiekunowie:

ZS nr 2 Hrubieszów – Krawczuk Zbigniew
ZS nr 1 Hrubieszów – Jaworski Jacek
ZS nr 4 Hrubieszów – Muzyczuk Małgorzata
ZS nr 3 Hrubieszów – Nowak Marcin
ZS Turkowice
ZS Sahryń – Wietrzyk Katarzyna
Gimnazjum Mircze – Majdanik Robert
Gimnazjum nr 1 Hrubieszów – Pachla Andrzej
Gimnazjum nr 3 Hrubieszów – Stajszczyk Dominik
ZS Werbkowice – Kaczoruk Jarosław
Gimnazjum Uchanie – Jarocha Wojciech
ZS Kryłów – Chodźko Zofia

Protokół sporządził:
Krawczuk Zbigniew