20 lipca 2024

Powiatowa Gimnazjada SZS w piłce siatkowej

7 i 8 marca 2016r. w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej dziewcząt i chłopców siatkarskiej Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego (SZS). Do zawodów rejonowych awansowały dziewczęta z hrubieszowskiej „Trójki” oraz chłopcy z Dołhobyczowa.

Reklamy

 

Powiatowa Gimnazjada  w piłce siatkowej dziewcząt

Hrubieszów 07.03.2016r.

Reklamy

 

Grupa I

  1. GIM 3
  2. GIM Staszic
  3. GIM Kozodawy
  4. GIM Werbkowice

Grupa II

Reklamy
  1. GIM Dołhobyczów
  2. GIM 1
  3. GIM 2

Wyniki spotkań

  1. GIM 3 – Staszic                      2:1 (21:25, 25:20, 15:9)
  2. Kozodawy – Werbkowice     0:2 (17:25, 19:25)
  3. GIM 3 – Kozodawy                 2:0 (25:13, 25:12)
  4. Staszic – Werbkowice           2:0 (25:14, 25:3)
  5. GIM 3 – Werbkowice              2:0 (25:14, 25:17)
  6. Staszic – Kozodawy               2:0 (25:12, 25:12)
  7. Dołhobyczów – GIM 1            2:0 (21:15, 25:15)
  8. GIM 1 – GIM 2                         2:1 (9:25, 25:18, 15:13)
  9. Dołhobyczów – GIM 2            2:0 (25:22, 25:23)

 

Mecz o III miejsce

Staszic – GIM 1   2:0 (26:24, 25:6)

 

Finał

GIM 3 – Dołhobyczów   2:0 (25:12, 25:21)

 

Kolejność końcowa

I miejsce – Gimnazjum nr 3 (Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie) op. Dominik Stajszczyk, Daniel Lipski

II miejsce – Gimnazjum  Dołhobyczów (Gminny Zespół Szkół w Dołhobyczowie) op. Marta Staszczuk

III miejsce – Gimnazjum Staszic (Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie) op. Anna Kusiak

IV miejsce – Gimnazjum nr 1 (Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie) op. Zofia Bodes

V – VI miejsce – Gimnazjum Werbkowice (Zespół Szkół  w Werbkowicach) op. Jarosław Kaczoruk

V – VI miejsce – Gimnazjum nr 2 (Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie) op. Ewelina Winiarska,       Arkadiusz Sawicki

VII miejsce – Gimnazjum Kozodawy (Gminne Gimnazjum w Kozodawach) op. Robert Kryszczuk

 

Składy drużyn:

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

  1. Zofia Łyko
  2. Michalina Świstowska
  3. Weronika Lipnicka
  4. Justyna Szlonzak
  5. Kamila Czupryńska
  6. Sylwia Walencik
  7. Aleksandra Kędziera
  8. Natalia Bednarczuk
  9. Masza Sachuk
  10. Olga Śmietanka

 

Gminny Zespół Szkół w Dolhobyczowie

  1. Wiktoria Buczek
  2. Emilia Jasińska
  3. Weronika Piechnik
  4. Karolina Stadnicka
  5. Sylwia Ożóg
  6. Julia Czapla
  7. Edyta Lewicka
  8. Aleksandra Trochimczuk
  9. Justyna Opalińska
  10. Kinga Czapla
  11. Wiktoria Adamczuk

 

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

  1. Wyczawska Beata
  2. Ciesielczuk Karolina
  3. Ciesielczuk Amelia
  4. Ciesielczuk Aleksandra
  5. Chomik Klaudia
  6. Jeczeń Aleksandra
  7. Wójcik Dorota
  8. Kudyk Julia
  9. Pietraszek Kaja
  10. Ryczko Karolina
  11. Bańka Weronika

 

Gimnazjum Kozodawy

  1. Szymusiak Dagmara
  2. Solarska Oliwia
  3. Ostasz Kamila
  4. Okopińska Kamila
  5. Markiewicz Nela
  6. Kusiak Barbara
  7. Makowiec Agata
  8. Stępkowska Weronika
  9. Bartnik Ewa
  10. Stępkowska Wiktoria

 

ZS nr 2 w Hrubieszowie

  1. Czop Magdalena
  2. Czarnecka Alicja
  3. Bogucka Julia
  4. Jaskorska Klaudia
  5. Kwiatkowska Aleksandra
  6. Kowalewska Magdalena
  7. Kwiatkowska Aleksandra
  8. Świątek Magdalena
  9. Kaczmarska Paulina
  10. Gnieciak Agata
  11. Krotkiewicz Karina
  12. Gajewska Karolina
  13. Wrona Katarzyna
  14. Świeca Julia
  15. Kwiatkowska Kaja

 

***

 

Powiatowa Gimnazjada  w piłce siatkowej chłopców

Hrubieszów 08.03.2016r.

 

Grupa I

  1. GIM Werbkowice
  2. GIM 1
  3. GIM 3
  4. GIM Kozodawy

 

Grupa II

  1. GIM Dołhobyczów
  2. GIM Staszic
  3. GIM 2

 

Wyniki spotkań

1.            Werbkowice – GIM 1      2:1 (21:25,25:21, 15:3)

2.            Werbkowice – GIM 3      1:2 (25:14, 25:27, 14:16)

3.            Kozodawy – GIM 1         1:2 (25:17, 18:25, 12:15)

4.            Kozodawy – GIM 3         2:0 (25:9, 25:16)

5.            GIM 3 – GIM 1                   0:2 (17:25, 21:25)

6.            Kozodawy – Werbkowice  0:2 (13:25, 20:25)

7.            Dołhobyczów – GIM 2     2:0 (25:12, 25:16)

8.            Staszic – GIM 2                 2:0 (25:21, 25:23)

9.            Dołhobyczów – Staszic   2:1 (25:16, 23:25, 15:10)

 

Mecz o III miejsce

Staszic – GIM 1              2:0 (25:13, 25:22)

 

Finał

Werbkowice – Dołhobyczów    0:2 (11:25, 13:25)

 

Kolejność końcowa

I miejsce – Gimnazjum  Dołhobyczów (Gminny Zespół Szkół w Dolhobyczowie) op. Mariusz Kulczyński

II miejsce – Gimnazjum Werbkowice (Zespół Szkół  w Werbkowicach) op. Jarosław Kaczoruk

III miejsce – Gimnazjum Staszic (Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie) op. Andrzej Chwedczuk

IV miejsce – Gimnazjum nr 1 (Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie) op. Zofia Bodes

V – VII miejsce – Gimnazjum Kozodawy (Gminne Gimnazjum w Kozodawach) op. Robert Kryszczuk

V – VII miejsce – Gimnazjum nr 2 (Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie) op. Ewelina Winiarska, Arkadiusz Sawicki

V – VII miejsce – Gimnazjum nr 3 (Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie) op. Kamil Wojciechowski

 

Składy drużyn

 

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

  1. Magierka Kacper
  2. Bańka Kamil
  3. Kisiel Mateusz
  4. Panasiewicz Rafał
  5. Lebiedowicz Tomasz
  6. Mazur Jakub
  7. Zamojtel Bartłomiej
  8. Kicia Damian
  9. Panasiewicz Jakub
  10. Wierzbicki Marek
  11. Kocieł Jakub
  12. Warszawa Kamil

 

Gimnazjum Dołhobyczów

  1. Daniel Opaliński
  2. Adrian Kondraciuk
  3. Krzysztof  Gałan
  4. Robert Kapyś
  5. Szymon Steciuk
  6. Bartłomiej Głuszczak
  7. Kacper Łaba

 

Gimnazjum Kozodawy

  1. Wypchła Arkadiusz
  2. Ostrowski Tomasz
  3. Ostasz Patryk
  4. Gałan Konrad
  5. Sawicki Jakub
  6. Zdunek Krystian
  7. Wróbel Seweryn
  8. Koszałka Mateusz
  9. Tański Adrian
  10. Szlachta Mateusz

 

 ZSM nr 3 w Hrubieszowie

  1. Ciucki Szymon
  2. Daciuk Kamil
  3. Kaczmarek Mateusz
  4. Kowalski Adam
  5. Kudelski Adrian
  6. Kuropatwa Damian
  7. Marchlewski Jakub
  8. Nowosad Mateusz
  9. Paradowski Michał
  10. Perelmuter Piotr
  11. Piasecki Patryk
  12. Tlak Jakub
  13. Zubko Dominik

 

Sędziowie: Mirosław Dąbrowski, Arkadiusz Sawicki, Jarosław Kaczoruk, Dominik Stajszczyk.

Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie za udostępnienie obiektu do przeprowadzenia zawodów.


Organizator: PSZS Dominik Stajszczyk