Powiatowa indywidualna Gimnazjada SZS w lekkiej atletyce

W piątek 22 kwietnia na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się powiatowa indywidualna Gimnazjada Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w lekkiej atletyce.

Reklamy

 

Komunikat Gimnazjady Indywidualnej w LA

22.04.2016

 

100m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

El.

Finał

 

MAZUR BARBARA

2000

G Mircze

14,37

14,26

 

Stecko Malwina

2002

ZSM nr 1 Hrubieszów

14,26

14.50

 

Trześniowska Aleksandra

2000

ZS 2 Hrubieszów

14,38

14,74

 

Błocian Kasjana

2002

G Horodło

14,84

15,01

 

Bańka Weronika

2002

ZSM nr 2 Hrubieszów

14,83

15,22

 

Semenowicz Klaudia

2000

G Horodło

14,64

15,65

 

Wrona Katarzyna

2002

ZS 2 Hrubieszów

14,97

 

 

CIUCH DOMINIKA

2000

G Mircze

15,03

 

 

Bednarczuk Natalia

2002

ZSM 3 Hrubieszów

15,27

 

 

Walencik Sylwia

2001

ZSM 3 Hrubieszów

15,29

 

 

Lipnicka Klaudia

2000

ZS 2 Hrubieszów

15,35

 

 

Lachowska Magdalena

2002

ZSM 3 Hrubieszów

16,42

 

 

Sobiłło Barbara

2000

G Horodło

16,58

 

 

Czop Magdalena

2000

ZS 2 Hrubieszów

  14.61 PK

 

 

100m Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

El.

Finał

1.

Dziuba Kamil

2002

G Mircze

12,20

12,30

2.

Gajewski Bartłomiej

2000

G Horodło

12,60

12,32

3.

Kowalski Krystian

2000

ZS 2 Hrubieszów

12,62

12,57

4.

Gąsior Marcin

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

12,65

12,65

5.

Gołąb Kacper

2001

G Horodło

12,68

12,70

6.

Kicia Damian

2000

ZSM nr 2 Hrubieszów

12,38

12,83

7.

Kaspruk Kacper

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

12,69

 

8.

Flisiuk Łukasz

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

12,71

 

9.

Martyniuk Marek

2001

ZS 2 Hrubieszów

12,78

 

10.

Mazur Piotr

2001

ZS 2 Hrubieszów

12,95

 

11.

Masimo Imperato

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

13,12

 

12

Stronkowski Konrad

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

13,18

 

13

Pałcon Kamil

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

13,81

 

14

Wroński Paweł

2001

G Horodło

14,11

 

15

Drabin Paweł

2002

ZS 2 Hrubieszów

14,16

 

16

Sarzyński Dawid

2002

G Horodło

13,01 Pk

 

17

Wroński Miłosz

2002

G Horodło

14,14 Pk

 

 

300m dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Gajewska Karolina

2001

ZS 2 Hrubieszów

48,90

2.

Kamień Wiktoria

2002

ZS 2 Hrubieszów

52,42

3.

Kasprowicz Adrianna

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

52,70

4.

Block Klaudia

2002

ZSM nr 1 Hrubieszów

53,23

5.

Woźnica Patrycja

2002

G Horodło

53,32

6.

Kowalczuk Klaudia

2002

ZSM 3 Hrubieszów

56,30

7.

HULAK WIKTORIA

2001

G Mircze

56,96

8.

Zubko Magdalena

2002

G Horodło

57,08

9.

Szlązak Karolina

2000

G Horodło

57,13

10.

Dzirba Aleksandra

2002

ZS 2 Hrubieszów

57,72

11

KOZŁOWSKA KATARZYNA

2000

G Mircze

58,29

12

PACZKOWSKA ANNA

2002

G Mircze

58,61

13

Chomik Klaudia

2002

ZSM 2 Hrubieszów

60,88

14

Sachuk Marija

2002

ZSM 3 Hrubieszów

61,20

15

Czupryńska Kamila

2001

ZSM 3 Hrubieszów

63,12

 

300m Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Załuski Szymon

2000

G Horodło

40,05

2.

Duda Andrzej

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

41,88

3.

Jeżyna Mateusz

2000

G Horodło

42,16

4.

Zając Szymon

2000

G Horodło

42,43

5.

Nowacki Jakub

2001

G Mircze

44,64

6.

Bajer Patryk

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

45,78

7.

Łomański Mateusz

2000

ZS 2 Hrubieszów

46,73

8.

Guluk Wojciech

2001

ZS 2 Hrubieszów

47,17

9.

Kołodziej Marcin

2002

ZSM nr 2 Hrubieszów

48,73

10.

Kozłowski Dariusz

2002

G Mircze

49,20

11.

Jasiński Kacper

2002

ZSM nr 2 Hrubieszów

51,16

12.

Bilik Michał

2000

ZS 2 Hrubieszów

51,79

13.

Góral Szymon

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

52,44

14.

Masimo Imperato

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

44,15 PK

15.

Czarnecki Szymon

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

44,70 PK

16

Rodziewicz Kacper

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

45,65 PK

17

Szeląg Paweł

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

46,44 PK

 

600m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Śmietanka Olga

2003

ZSM nr 3 Hrubieszów

1,58,97

2.

Ciesielczuk Amelia

2002

ZSM nr 2 Hrubieszów

2,05,25

3.

Niźnikowska Alicja

2001

ZS 2 Hrubieszów

2,09,72

4.

Gosiewska Martyna

2002

G Horodło

2,17,86

5

Gontarz Jagoda

2000

ZS 2 Hrubieszów

2,18,07

6

Lemińska Wiktoria

2002

G Horodło

2,18,78

7

Dudek Patrycja

2001

ZS 2 Hrubieszów

2,24,67

8

Jabłońska Edyta

2000

G Horodło

2,36,91

9

Kaczyńska Agata

2000

G Horodło

2,27,82pk

10

Kaczyńska Katarzyna

2001

G Horodło

2,39,88pk

 

1000m Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Toczek Kacper

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

3,16,14

2.

Dziedzic Bartłomiej

2002

ZSM nr 1 Hrubieszów

3,17,93

3.

Pietrusiewicz Filip

2001

ZS 2 Hrubieszów

3,18,55

4.

Kisiel Mateusz

2000

ZSM nr 2 Hrubieszów

3,19,36

5.

Mrozowski Michał

2001

G Mircze

3,20,54

6.

Ulanicki Piotr

2000

ZS 2 Hrubieszów

3,22,14

7.

Janik Bartek

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

3,22,43

8

Kraszkiewicz Przemysław

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

3,25,75

9

Chorzępa Damian

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

3,39,58

10

Krzywonos Krystian

2000

ZS 2 Hrubieszów

3,40,49

11

Kujawski Michał

2001

G Horodło

3,41,01

12

Błocian Beniamin

2000

G Horodło

3,42,58

13

Panasiewicz Jakub

2001

ZSM nr 2 Hrubieszów

3,54,40

14

Rutkowski Damian

2002

ZSM nr 1 Hrubieszów

4,01,77

 

1000m Dziewcząt 

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Skorupa Łucja

2000

ZSM nr 1 Hrubieszów

3,50,13

2.

Ciesielczuk Karolina

2001

ZSM nr 2 Hrubieszów

4,21,83

3

Zielińska Sara

2002

ZS nr 2 Hrubieszów

4,28,41

4

Micek Milena

2002

ZS nr 2 Hrubieszów

4,32,92

5

Kamień Julia

2002

ZS nr 2 Hrubieszów

4,49,74

 

2000m chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Misiaczek Kacper

2000

ZSM nr 1 Hrubieszów

7,23,50

2.

Daciuk Dominik

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

7,37,10

3.

Mróz Michał

2002

G Horodło

7,51,60

4.

Petrycki Piotr

2002

G Horodło

7,58,81

5

Chochliński Michał

2002

G Horodło

8,53,91

 

Skok w dal dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Łyko Zofia

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

4,23

2.

Bańka Julia

2000

ZSM nr 2 Hrubieszów

3,80

3.

WIATRZYK JULIA

2001

G Mircze

3,74

4.

Świeca Julita

2002

ZS 2 Hrubieszów

3,56

5.

Stasiuk Emma

2002

ZS 2 Hrubieszów

3,55

6.

Kaczmarska Paulina

2001

ZS 2 Hrubieszów

3,53

7.

GRZĄDKOWSKA ZUZANNA

2002

G Mircze

3,42

8.

Kędziera Aleksandra

2001

ZSM nr 3 Hrubieszów

3,45

9.

Mielniczuk Julia

2002

ZSM nr 2 Hrubieszów

3,33

10

Koniec Laura

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

3,31

11

Kowalczuk Klaudia

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

3,11

12

Wawrzosek Julia

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

3,02

 

Skok w dal chłopców 

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Hossin Dominik

2000

ZS 2 Hrubieszów

5,20

2.

Szeląg Paweł

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

5,04

3.

Rodziewicz Kacper

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

4,94

4.

Czarnecki Szymon

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

4,75

5.

Jóźwiak Hubert

2000

G Mircze

4,86

6.

Szymański Jakub

2001

ZS 2 Hrubieszów

4,51

7.

Oleszczuk Jakub

2002

ZSM nr 1 Hrubieszów

4,38

8.

Szargan Bartosz

2001

G Horodło

3,94

9.

Romańczuk Dominik

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

3,92

10

Grabowski Łukasz

2001

G Horodło

3,90

11

Księżyk Mikołaj

2001

ZS 2 Hrubieszów

3,87

12

Daniel Opaliński

2000

G Dołhobyczów

——-

 

Pchnięcie kulą chłopców (5kg)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Panasiewicz Paweł

2000

ZSM nr 2 Hrubieszów

11,63

2.

Klimowicz Michał

2000

ZSM nr 2 Hrubieszów

11,30

3.

Dorman Daniel

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

10,40

4.

Szumiła Albert

2000

ZS 2 Hrubieszów

8,92

5.

Duma Dominik

2000

G Horodło

8,85

6.

Ważny Piotr

2000

ZS 2 Hrubieszów

8,60

7.

Burdzy Konrad

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

8,50

8.

Małyszka Krystian

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

8,46

9.

Puchala Michał

2000

ZS 2 Hrubieszów

8,46

10

Pempko Konrad

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

7,98

11

Boraca Kamil

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

7,95

12

Łaskarzewski Krzysztof

2000

ZSM nr 1 Hrubieszów

7,77

13

Chmielewski Arkadiusz

2001

G Horodło

7,75

14

Wołyniec Jakub

2002

ZSM nr 2 Hrubieszów

6,75

 

Pchnięcie kulą dziewcząt (3kg)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Bogucka Julia

2001

ZS 2 Hrubieszów

8,98

2.

RÓŻAŃSKA SANDRA

2002

G Mircze

8,45

3.

Ryczko Karolina

2000

ZSM 2 Hrubieszów

8,26

4.

Sądej Jagoda

2002

ZSM nr 1 Hrubieszów

7,99

5.

JANIAK Julia

2002

G Mircze

7,97

6.

Gnieciak Agata

2001

ZS 2 Hrubieszów

7,20

7.

Lipnicka Weronika

2000

ZSM nr 3 Hrubieszów

7,15

8.

Krotkiewicz Karina

2001

ZS 2 Hrubieszów

7,10

9.

Łopocka Kamila

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

6,57

10

Rządkowska Wiktoria

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

6,03

11

Wójcik Klaudia

2001

ZSM 2 Hrubieszów

5,97

 

Rzut oszczepem dziewcząt (600g) 

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

SOCHAN AGATA

2000

G Mircze

17,40

2.

Gurgul Dominika

2000

G Mircze

13,46

 

Rzut oszczepem chłopców (600g)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Karol Maksymowicz

2000

G Dołhobyczów

36,52

2.

Ipnar Oskar

2000

G Mircze

36,04

3.

Wyżyn Maciej

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

29,10

4.

Szargan Kacper

2000

G Horodło

28,03

5.

Banasiuk Przemysław

2001

ZSM nr 1 Hrubieszów

18,77

 

Skok wzwyż dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Szlonzak Justyna

2001

ZSM 3 Hrubieszów

130

2.

Kozdrój Oliwia

2000

G Mircze

125

3.

Kudyk Elżbieta

2001

ZS 2 Hrubieszów

125

4.

Daciuk Katarzyna

2002

ZSM 1 Hrubieszów

120

5.

Chrząstek Magdalena

2001

ZSM nr 3 Hrubieszów

120

5.

Pacaj Kaja

2000

G Mircze

120

7.

Grzyb Weronika

2002

ZS 2 Hrubieszów

115

8.

Pukaluk Agnieszka

2002

ZS 2 Hrubieszów

100

 

Skok wzwyż chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Zalewski Jakub

2000

ZSM 3 Hrubieszów

160

2.

Chmielewski Marek

2000

ZSM 3 Hrubieszów

155

3.

Kudrel Szymon

2001

ZS 2 Hrubieszów

150

4.

Mazurek Patryk

2000

ZS 2 Hrubieszów

150

5.

Roch Miłosz

2000

ZS 2 Hrubieszów

145

6.

Szpyra Michał

2001

G Mircze

145

7.

Ciotuski Jakub

2001

G Mircze

140

8.

Lisiewicz Jakub

2001

G Mircze

100

 

Sztafeta 4x100m chłopców Gimnazja Indywidualna

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Jeżyna,Załuski,Zając,Gajewski

G Horodło

48,89

2.

Chmielewski Gąsior Kaspruk Zalewski

ZSM nr 3 Hrubieszów

50,34

3.

Jóźwik,Ipnar,Pacaj,Dziuba

G Mircze

50,96

4.

Kowalski, Martyniuk,

Mazur, Bilik

 

ZS 2 Hrubieszów

52,72

5

Kisiel,Bańka,Bodys

ZSM nr 2 Hrubieszów

53,97

6

Stronkowski,Oleszczuk, Pałcon, Bajer

 

ZSM 1 Hrubieszów

54,10

 

Sztafeta 4x100m chłopców  Festiwal Sztafet

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Chmielewski Gąsior Kaspruk Zalewski

ZSM nr 3 Hrubieszów

50,34

2.

Jóźwik,Ipnar,Pacaj,Dziuba

G Mircze

50,96

3.

Kowalski, Martyniuk,

Mazur, Bilik

 

ZS 2 Hrubieszów

52,72

4.

Wroński,Gołąb, Saczyński,Grabowski

G Horodło

53,49

5

Kisiel,Bańka,Bodys

ZSM nr 2 Hrubieszów

53,97

6

Stronkowski,Oleszczuk, Pałcon, Bajer

 

ZSM 1 Hrubieszów

54,10

 

4x100m sztafeta dziewcząt Gimnazja Indywidualna

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

wynik

1.

Gajewska,Trześniowska, Lipnicka,Wrona, Czop.

 

ZS 2 Hrubieszów

58,07

2.

CIUCH D., SOCHAN A.,

FURLEPA ALEKSANDRA, MAZUR B.

G Mircze

59,11

3.

Woźnica,Zubko, Semenowicz,Błocian

G Horodło

1,01,14

4.

Łyko, Walencik, Szlonzak Bednarczuk

ZSM 3 Hrubieszów

1,03,99

5

Bańka W,Ciesielczuk K, Ciessielczuk A, Bańka J

ZSM 2 Hrubieszów

1,05,68

 

Sztafeta 4x100m dziewcząt  Festiwal Sztafet

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Gajewska,Trześniowska, Lipnicka,Wrona, Czop.

 

ZS 2 Hrubieszów

58,07

2.

CIUCH D., SOCHAN A.,

FURLEPA ALEKSANDRA, MAZUR B.

G Mircze

59,11

3.

Łyko, Walencik, Szlonzak Bednarczuk

ZSM 3 Hrubieszów

1,03,99

4.

Bańka W,Ciesielczuk K, Ciessielczuk A, Bańka J

ZSM 2 Hrubieszów

1,05,68

5

Lemińska, Jabłońska, Sobiłło, Szlęzak

G Horodło

1,06,01

 

Sztafeta szwedzka dziewcząt Festiwal sztafet

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Kasprowicz,Block,Stecko, Skorupa

ZSM nr 1 Hrubieszów

2,57,21

2.

Lachowska, Chrząstek, Sachuk, Śmietanka

ZSM 3 Hrubieszów

3,00,53

3

GURGUL DOMINIKA, KOZDRÓJ O.,CHIMCZUK ALEKSANDRA, RÓŻAŃSKA S.

G Mircze

3,00,74

4

Woźnica,Zubko, Semenowicz,Błocian

G Horodło

3,21,18

 

Sztafeta szwedzka chłopców Festiwal sztafet

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Jeżyna,Załuski,Zając,Gajewski

G Horodło

2,25,95

2.

Flisiuk,Daciuk, Duda, Misiaszek

ZSM nr 1 Hrubieszów

2,30,81

3

Gulek, Mazurek,Łomański Hossin

ZS 2 Hrubieszów

2,32,79

 

 

Do zawodów rejonowych awansują trzy najlepsze osoby w każdej konkurencji indywidualnej, oraz po dwie najlepsze sztafety.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dziękuje sędziom oraz Hrubieszowskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, za udostępnienie i przygotowanie stadionu.

 

Tomasz Magdziak