Powiatowe drużynowe tenisowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

22 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Werbkowicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej drużynowego tenisa stołowego Szkolnego Związku Sportowego.

Reklamy

 

W zawodach startowały szkoły powiatu hrubieszowskiego:

 

Dziewczęta:

1. Szkoła Podstawowa w Werbkowicach -op. Jarosław Kaczoruk

2. Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów (Staszic) – op. Zbigniew Krawczuk

3. Szkoła Podstawowa nr 1 Hrubieszów – op. Tomasz Magdziak

4. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie – op. Tomasz Królicki

 

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa w Werbkowicach – op. Jarosław Kaczoruk

2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirczu – op. Waldemar Klajda

3. Zespół Szkół nr 2 (Staszic) w Hrubieszowie– op. Zbigniew Krawczuk

4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie- op. Tomasz Magdziak

 

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” 12 pojedynków – 6 w kategorii dziewczyn i 6 w kategorii chłopców. A oto jak przedstawiały się wyniki spotkań.

 

DZIEWCZĘTA:

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach – ZS nr 2 w Hrubieszowie (3:1)

SP w Gozdowie – Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie (0:3)

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach – SP w Gozdowie (3:0)

ZSnr 2 w Hrubieszowie – Szkoła Podstawowa nr 1 (1:3)

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach – SP nr 1 w Hrubieszowie (3:1)

ZS nr 2 w Hrubieszowie Staszic – SP w Gozdowie (3:0)

 

CHŁOPCY:

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach – ZS nr 2 w Hrubieszowie (3:0)

SP Mircze – Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie (0:3)

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach – SP w Mirczu (3:0)

ZS nr 2 Staszic – Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie (0:3)

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach -SP nr 1 w Hrubieszowie (3:1)

Szkoła Podstawowa w Mirczu – ZS nr 2 Staszic w Hrubieszowie (3:0)

 

Klasyfikacja miejsc:

 

DZIEWCZĘTA:

I miejsce -Szkoła Podstawowa w Werbkowicach (Estera Ślusarz, Wiktoria Szałata, Karolina Kot)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie (Jagoda Sądej, Malwina Stecko, Martyna Świeca)

III miejsce – Zespół Szkół nr 2 Staszic w Hrubieszowie (Aleksandra Kutera, Milena Micek)

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Gozdowie (Julia Dec Wiktoria Durzyńska Mariola Wawer)

 

CHŁOPCY:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Werbkowicach (Paweł Misiarz, Rafał Knysz)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie (Michał Herda, Jakub Smusz,Jakub Korol)

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Mirczu (Kamil Dziuba ,Tomasz Winiarski)

IV miejsce – Zespół Szkół nr 2w Hrubieszowie (Mikołaj Mendoń, Mikołaj Skóra, Dawid Belinda)

 

Pierwsze dwa miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców reprezentować będzie nasz powiat w półfinałach wojewódzkich w Szczebrzeszynie 24.01.2018r.

 

Organizacja i przeprowadzenie, fot.: PSZS Bartłomiej Sadowski