29 maja 2024

Powiatowe Igrzyska SZS w koszykówce

3 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej Igrzysk Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w mini koszykówce dziewcząt i chłopców.


Powiatowy turniej Igrzysk Szkół Podstawowych w mini koszykówce dziewcząt

Hrubieszów 03.002.2016r.

 

Wyniki potkań:

1.  SP 1 – SP 3    25:10

 

Kolejność końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie (ZSM nr 1)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie (ZSM nr 3)

 

Do zawodów rejonowych awans wywalczyła drużyna SP 1.

 

Składy drużyn:

ZSM n1 w Hrubieszowie

  1. Radelczuk Oliwia
  2. Naja Julia
  3. Jankowska Natalia
  4. Dziedzic Angela
  5. Gietka Aleksandra
  6. Hrycuniak Martyna
  7. Greszeta Marcela
  8. Świeca Martyna
  9. Chorzępa Diana
  10. Radziejewska Dominika
  11. Wilkos Katarzyna
  12. Wójciek vel Brzozowska Aleksandra

Opiekun: Edyta Kucharska, Tomasz Magdziak

 

ZSM 3 w Hrubieszowie

  1. Bień Matylda
  2. Kopczyńska Julia
  3. Marciniak Gabriela
  4. Stadnik Weronika
  5. Czupryńska Dominika
  6. Bartosiewicz Sylwia
  7. Czerw Oliwia
  8. Borkowska Julia
  9. Bębenek Paulina
  10. Hojda Julia
  11. Chachler Wiktoria
  12. Wójtowicz Rozalia
  13. Bęsiuk Sandra

Opiekun:  Joanna Rożańska

 

***

 

Powiatowy turniej Igrzysk Szkół Podstawowych w mini koszykówce chłopców

Hrubieszów 03.03.2016r.

 

Wyniki potkań:

  1. SP 1 – SP 3          9:23
  2. SP 3 – SP 2          23:16
  3. SP 1 – SP 2          12:25

 

Kolejność końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie (ZSM nr 3)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie (ZSM nr 2)

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1w Hrubieszowie (ZSM nr 1)

 

ZSM 3 w Hrubieszowie

  1. Budzyński Tomasz
  2. Buta Jakub
  3. Janicki Michał
  4. Kamieniecki Mateusz
  5. Korniak Jakub
  6. Kozik Jakub
  7. Rutkowski Jakub
  8. Wanarski Szymon
  9. Woś Maciej
  10. Wroński Karol
  11. Zaprzała Antoni
  12. Flis Konrad
  13. Watras Mateusz
  14. Kudelski Dawid

Opiekun: Tomasz Lenard

 

ZSM 1 w Hrubieszowie

  1. Martnik Marcel
  2. Bednarz Dominik
  3. Dziedzic Przemysław
  4. Opszyński Maciej
  5. Drzygało Dawid
  6. Skiba Łukasz
  7. Walencik Radosław
  8. Leśniak Jakub
  9. Sagan Patryk
  10. Block Krzysztof
  11. Grosman Łukasz
  12. Burda Filip
  13. Chudoba Jakub

Opiekun: Edyta Kucharska, Tomasz Magdziak

 

ZSM 2 w Hrubieszowie

  1. Dęga Kacper
  2. Malec Dominik
  3. Podkowa Jakub
  4. Jóźwiak Michał
  5. Ślusarczyk Paweł
  6. Masny Dawid
  7. Kapusta Piotr
  8. Magierka Adrian
  9. Prokopowicz Wojciech
  10. Sokołowski Szymon
  11. Pirogowicz Mateusz
  12. Zubko Hubert

Opiekun: Robert Jóźwiak

 

Do zawodów rejonowych awans wywalczyła drużyna SP 3.

 

Sędziowie:  Kamil Wojciechowski, Tomasz Magdziak

Organizator: PSZS, Dominik Stajszczyk

Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie za udostępnienie obiektu do przeprowadzenia zawodów.

 

 

Opracował – Dominik Stajszczyk