Powiatowe Igrzyska SZS w piłce nożnej dziewcząt i chłopców – dziewczęta z Jedynki i chłopcy w Dwójki Mistrzami Powiatu

W dniach 15 i 16 października na boisku „Orlik” przy ZSM nr 3 w Hrubieszowie odbyły się Igrzyska Powiatowe Szkolnego Związku Sportowego w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły dwie drużyny dziewcząt i pięć chłopców. Do turnieju rejonowego zakwalifikowały się dziewczęta z ZSM nr 1 oraz chłopcy z ZSM nr 2 w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Powiatowe Igrzyska Szkolnego Związku Sportowego (SZS)

w piłce nożnej dziewcząt

Hrubieszów 15.10.2014

 

Drużyny:

  1. ZSM nr 1               op. Edyta Kucharska
  2. ZSM nr 3              op. Joanna Różańska

 

Wynik spotkania:

ZSM nr 1 – ZSM nr 3        2:1

 

Składy drużyn:

ZSM nr 1

  1. Greszeta Marcela
  2. Hrycuniak Martyna
  3. Malinowska Wiktoria
  4. Świeca Julita
  5. Stecko Dominika
  6. Daciuk Katarzyna
  7. Sądej Jagoda
  8. Stasiuk Emma
  9. Wożnica Aleksandra
  10. Kopeć Aleksandra

 ZSM nr 3

  1. Grzyb Weronika
  2. Działa Aleksandra
  3. Ślązak Aleksandra
  4. Saczuk Marija
  5. Bednarczuk Natalia
  6. Śmietanka Olga
  7. Bojarczuk Natalia
  8. Wiśniewska Julia
  9. Momot Klaudia

 

 

Powiatowe Igrzyska Szkolnego Związku Sportowego (SZS)

w piłce nożnej chłopców

Hrubieszów 16.10.2014

 

Drużyny:

  1. ZSM nr 1 w Hrubieszowie
  2. ZSM nr 2 w Hrubieszowie
  3. ZSM nr 3 w Hrubieszowie
  4. Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu
  5. Szkoła  Podstawowa w Moniatyczach

 

Wyniki spotkań:

Grupa A

  1. SP1-SP3                              2:2
  2. SP3-SP Mircze                  3:0
  3. SP1-SP Mircze                   2:2

Grupa B

  1. SP Moniatycze – SP 2    2:6

 

Mecz o 3 miejsce

SP1-SP Moniatycze        9:0

 

Finał

SP3 – SP2            2:2  (w regulaminowym czasie gry)

                               2:3 (w rzutach karnych)

 

Kolejność  końcowa:

  1. ZSM nr 2 w Hrubieszowie
  2. ZSM nr 3 w Hrubieszowie
  3. ZSM nr 1 w Hrubieszowie
  4. Szkoła  Podstawowa w Moniatyczach
  5. Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu

 

Skład drużyn:

ZSM nr 1

  1. Siwak Bartłomiej
  2. Paluch Dawid
  3. Dziedzic Bartłomiej
  4. Herda Michał
  5. Daciuk Brajan
  6. Fila Wojciech
  7. Block Kacper
  8. Dziedzic Przemysław

ZSM nr 2

  1. Dziewiczkiewicz Jakub
  2. Zając Szymon
  3. Magiera Kacper
  4. Wasyluk Piotr
  5. Palatinus Michał
  6. Dach Patryk
  7. Pawłowicz Rafał
  8. Mesny Dawid
  9. Sokołowski Szymon
  10. Jóżwiak Michał
  11. Tudryn Michał
  12. Ślusarczyk Paweł

ZSM nr 3

  1. Fijołek Bartłomiej
  2. Paradowski Michał
  3. Daciuk Kamil
  4. Tlak Jakub
  5. Kudelski Adrian
  6. Perelmuter Piotr
  7. Zubko Dominik
  8. Marchlewski Jakub
  9. Wanarski Szymon
  10. Wroński Karol

Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu

  1. Dziuba Kamil
  2. Kukiełka Kacper
  3. Dziadosz Kamil
  4. Wichniewicz Kacper
  5. Sowa Marcin
  6. Winiarski Tomasz
  7. Gogół Dominik
  8. Kozyra Kacper
  9. Smyk Łukasz

Szkoła Podstawowa w Moniatyczach

  1. Szymański Jakub
  2. Sobowicz Kacper
  3. Lesiuk Łukasz
  4. Trubacz Mateusz
  5. Oleszczuk Sebastian
  6. Brzeski Dawid
  7. Urbaniak Kamil
  8. Wymiatał Kamil
  9. Sajdłowski Jakub

 

 

Organizator: PSZS Hrubieszów, Dominik Stajszczyk

Sędzia: Tomasz Lenard