Powiatowe Igrzyska w tenisie stołowym

23 stycznia w sali Szkoły Podstawowej nr 3 odbyły się drużynowe powiatowe Igrzyska w tenisie stołowym. Dzieci ze szkół podstawowych powiatu walczyły o awans do etapu rejonowego rozgrywek.

Reklamy

Od kilku już lat w tej dyscyplinie sportu brylują szkoły z terenu, a Hrubieszów zajmuje dalsze miejsca – oprócz oczywiście najlepszej w województwie Eweliny Krawczuk i drużyny dziewcząt ze Staszica, które startują w Licealiadach.

KOMUNIKAT
POWIATOWE IGRZYSKA W TENISIE STOŁOWYM
HRUBIESZÓW dn.23.01.2007 r.

DZIEWCZĘTA rocznik 1997 i młodsze

1.SP TERATYN w składzie: Mazur A., Zielińska I., opiekun Strycharczuk Izabela

2.SP KRYŁOW w składzie: Dąbrowska P., Baryła D. opiekun Kłoda Agnieszka

3.SP PODHORCE w składzie: Drewniak K., Marzęta K., opiekun Królicki Tomasz

4.SP HORODŁO w składzie: Nowaczewska D., Zebzda M., opiekun Jerzyna Robert

CHŁOPCY rocznik 1997 i młodsi

1.SP PRZEWODÓW w składzie: Woś, Rymarski, opiekun Byra Andrzej

2.SP MIRCZE w składzie: Małyszek S., Niedźwiedź B., opiekun

3.SP TERATYN w składzie Steciuk D., Wójcik S., opiekun Strycharczuk Izabela

4.SP 3 HRUBIESZÓW w składzie: Pańko, Dąbek, opiekun Cisło Marian

DZIEWCZĘTA rocznik 1994/96

1.SP KRYŁÓW w składzie: Dąbrowska A., Wandiuk M., opiekun Kłoda Agnieszka

2.SP TERATYN w składzie: Ciężka J., Rak A., opiekun Strycharczuk Izabela

3.SP POHORCE w składzie: Skindzier N., Wyskiel K., opiekun Królicki Tomasz

4.SP NIELEDEW w składzie: Kożuch A., Fuks E., opiekun Szkalej Dariusz

CHŁOPCY rocznik 1994/96

1. SP KRYŁÓW w składzie: Bajak A., Baran P., opiekun Kłoda Agnieszka

2. SP PRZEWODÓW w składzie: Syty, Bukowski, opiekun Byra Andrzej

3. SP PODHORCE w składzie: Drop, Stasiak opiekun

4. SP TERATYN w składzie: Zamościński M., Niewiadomski D., op. Strycharczuk I.

5-6. SP 3 HRUBIESZÓW w składzie: Krygier, Malowany, opiekun Cisło Marian
SP HORODŁO w składzie: Malicki S., Barczuk M., opiekun Jerzyna Robert

7 .SP NIELEDEW w składzie: Dziewiczkiewicz P., Gałan M., opiekun Szkalej Dariusz

Do Igrzysk Rejonowych które odbędą się w Hrubieszowie w sali Szkoły Podstawowej nr 3 w dniu 29.01.2007 r. awansowały po dwie drużyny z każdej kategorii.

komunikat sporządził
Z.K.

zobacz zdjęcia >>