17 lipca 2024

Powiatowe Igrzyska w tenisie stołowym

Hrubieszów

Reklamy

16 października 2008 r. w Sali gimnastycznej Szkoły podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbyły się zawody powiatowego szczebla Igrzysk Szkół Podstawowych w indywidualnym tenisie stołowym. W turnieju udział wzięło 84 zawodników, rozegrano 162 pojedynki indywidualne.

***

Reklamy

KOMUNIKAT
POWIATOWE IGRZYSKA W TENISIE STOŁOWYM
HRUBIESZÓW dn. 16.10.2008 r.

DZIEWCZĘTA rocznik 1996/1997

Reklamy

1. Zielińska Iwona SP Teratyn
2. Wojda Patrycja SP Teratyn
3. Mazur Agata SP Teratyn
4. Frańczuk Anita SP Werbkowice
5-6 Marzenta Klaudia PSP Podhorce
Mielniczuk Jagoda PSP Mircze
7-8 Wiatrzyk Katarzyna PSP Mircze
Maluta Ewelina PSP Mircze
9-12 Teresińska Angelika SP Wiśniów
Dąbrowska Patrycja ZS Kryłów
Kaczoruk Kinga SP Gozdów
Szostak Jagoda ZS Kryłów
13-16 Paluch Alicja SP Wiśniów
Stecko Dominika SP-1 Hrubieszów
Szamotuła Sylwia ZS Kryłów
Roman Aleksandra SP Wiśniów
17-23 Baryła Dorota ZS Kryłów
Badyła Dominika SP Wiśniów
Lizun Aleksandra SP-1 Hrubieszów
Karwacka Ewelina PSP Mircze
Kropop Diana SP Gozdów
Bronicka Kinga SP-3 Hrubieszów
Kruk Kamila SP Teratyn
24-25 Raczyńska Monika SP Nieledew
Kaszyryn Jagoda SP Nieledew

CHŁOPCY rocznik 1996/1997

1. Esing Ernest SP Gozdów
2. Łuszczak Patryk SP Gozdów
3. Gierszon Kamil SP Gozdów
4. Woś Krzysztof SP Przewodów
5-6 Bukowski Tomasz SP Przewodów
Małyszek Szymon PSP Mircze
7-8 Sikora Michał SP Teratyn
Niedźwiedź Bartłomiej PSP Mircze
9-12 Wójcik Sebastian SP Teratyn
Kucharski Mateusz SP-1 Hrubieszów
Wójcik Konrad PSP Honiatycze
Rymarski Michał SP Przewodów

13-16 Gałan Damian SP Nieledew
Umer Przemysław PSP Mircze
Swatowski Konrad SP-1 Hrubieszów
Chodorowski Rafał PSP Podhorce
17-24 Wolanin Łukasz ZS Kryłów
Kuropatwa Arkadiusz ZS Kryłów
Steć Krzysztof SP Nieledew
Podgórski Jarosław SP Teratyn
Nowak Jakub SP-3 Hrubieszów
Dąbek Jakub SP-3 Hrubieszów
Wolańczuk Krzysztof PSP Honiatycze
Chrapoński Damian PSP Mircze
25-32 Kazan Dominik SP-3 Hrubieszów
Ańko Mateusz SP-3 Hrubieszów
Ćmil Bartłomiej SP Nieledew
Kliszcz Paweł PSP Honiatycze
Szamotuła Karol ZS Kryłów
Milewicz Piotr SP Nieledew
Kaczanowski Dawid SP Teratyn
Sędłak Marcin ZS Kryłów
33 Pytel Przemysław PSP Honiatycze

DZIEWCZĘTA rocznik 1998 i młodsze

1. Ciesielczuk Wiktoria SP-3 Hrubieszów
2. Choduń Joanna SP-3 Hrubieszów
3. Prus Barbara PSP Podhorce
4. Baran Sylwia ZS Kryłów
5-6 Milewicz Anna SP Wiśniów
Dorocińska Magdalena ZS Kryłów
7-8 Jasina Paula SP Terebiń
Drewniak Aleksandra PSP Podhorce

CHŁOPCY rocznik 1998 i młodsi

1. Guzina Michał PSP Mircze
2. Kowalczuk Łukasz SP Gozdów
3. Mazurek Damian SP Przewodów
4. Kot Karol PSP Mircze
5-6 Antonowicz Hubert SP Teratyn
Grossman Michał SP Teratyn
7-8 Strycharczuk Artur PSP Podhorce
Zawadzki Arkadiusz ZS Kryłów
9-12 Wilczewski Arkadiusz ZS Kryłów
Wójcik Bartłomiej SP Teratyn
Jóźwiak Damian SP-3 Hrubieszów
Popławski Kacper SP-3 Hrubieszów
13-15 Kazan Kacper SP-3 Hrubieszów
Radelczuk Grzegorz SP Werbkowice
Dziadosz Hubert PSP Mircze
16-18 Kozdrój Adrian PSP Mircze
Łukiewicz Konrad SP-3 Hrubieszów
Goch Dominik PSP Podhorce

Opiekunowie:

– SP Teratyn – Strycharczuk Izabela
– ZS Kryłów – Kłoda Agnieszka, Chodźko Zofia
– SP Terebiń – Polikowska Barbara
– SP Nieledew – Szkalej Dariusz
– SP Wiśniów – Nowosad Czesława
– SP Przewodów – Byra Andrzej
– SP-3 Hrubieszów – Jędrzejewski Paweł, Szlonzak Tomasz
– SP-1 Hrubieszów – Giergiel Jacek
– PSP Honiatycze – Sawicka Katarzyna
– PSP Mircze – Klajda Waldemar
– SP Gozdów – Królicki
– PSP Podhorce
– SP Werbkowice

Turniej rozegrano na dziewięciu stołach, udział wzięło 84 zawodników, rozegrano 162 pojedynki indywidualne.

Pierwsze czwórki awansowały do Rejonowych Igrzysk które odbędą się w Szczebrzeszynie
w dniu 30.10.2008 r.

Sędzia główny
Zbigniew Krawczuk

zobacz zdjęcia >>