Projekt kalendarza zawodów Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w roku szkolnym 2022/2023

Projekt kalendarza współzawodnictwa międzyszkolnego Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w roku szkolnym 2022/2023. W finałach wojewódzkich powalczą najlepsi po zawodach powiatowych i rejonowych. W Hrubieszowie na szczeblu wojewódzkim powalczą w unihokeju i tenisie stołowym. 

Reklamy

IGRZYSKA DZIECI

2022/2023

WOJEWÓDZKI  SYSTEM WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ ROCZNIK 2010 i MŁODSI

Reklamy

­

Lp. Zadanie Wojewódzkie Rejonowe Miejskie/

Powiatowe

1-2 Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

26.10.2022 r

Tomaszów Lub.

3-4 Badminton dz. i chł 22.11.2022 r

Ludwin

5. Szachy drużynowe 02.12.2022 r

Zamość

6-7 Pływanie indyw. i sztafety
dz. i chł.
13.12.2022 r

Lublin

8-9. Unihokej dziew .i chłop. 08.12.2022 r

Hrubieszów

10-11. Tenis stołowy drużynowy

dziew. i chłop.

01.03.2023 r

Hrubieszów

12. Mini koszykówka chłopców 03.04.2023 r

Biała Podl.

13 Mini koszykówka dziewcząt 03.04.2023 r

Kraśnik

14. Mini siatkówka „4” dziewcząt 16.03.2023 r

Świdnik

15. Mini siatkówka  „4”chłopców 17.03.2023 r 

Świdnik

16. Mini piłka ręczna dziewcząt 13.04.2023 r

Kraśnik

17. Mini piłka ręczna chłopców  14.04.2023 r

Biała Podlaska

18-19. Drużynowe i indywidualne biegi przełajowe   dz. i chł 21.04.2023 r

Adamów.

20. Mini piłka nożna dziewcząt 18.05.2023 r

Chełm

21 Mini piłka nożna chłopców 19.05.2023 r

Chełm

22-23. Czwórbój L-A dziew. i chłop 26.05.2023 r

Biłgoraj

24-25. Trójbój  L-A dziew. i chł. 02.06.2023 r

Puławy

27-28. Koszykówka dziew. 3×3

Koszykówka chłop.  3×3

07.06.2023 r 

Kraśnik

29-30. Festiwal sztafet dz. i chł. * 14.06.2022 r

Lublin

***

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022/2023

WOJEWÓDZKI SYSTEM ZAWODÓW DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ROCZNIK 2008-2009 r

Lp. Zadanie Wojewódzkie Rejonowe Powiatowe/Miejskie
1-2 Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

26.10.2022 r

Tomaszów Lub

3-4 Badminton dz. i ch. 10.11.2022 r.

Ludwin

5. Szachy drużynowe 23.11.2022 r.

Tomaszów Lub.

6-7 Tenis stołowy drużynowy 

dziew. i chłop

24.11.2022 r.

Zamość

8-9 Unihokej dziew. i chłop. 09.12.2022 r 

Hrubieszów

10-11. Pływanie indyw. i sztafety 

dz. .i ch.

13.12.2022 r

Lublin

12. Piłka siatkowa dziewcząt 09.03.2023 r

Biała Podl.

13. Piłka siatkowa chłopców 10.03.2023 r

Świdnik

14. Koszykówka dziewcząt 20.03.2023 r

Biała Podl.

15 Koszykówka  chłopców 21.03.2023 r

Biała Podl.

16-17 Drużynowe i indywidualne

biegi przełajowe dz. i chł

21.04.2023 r

Adamów

18. Piłka ręczna dziewcząt 19.04.2023 r

Kraśnik

19. Piłka ręczna chłopców 20.04.2023 r

Biłgoraj

20. Piłka nożna dziewcząt 11.05.2023 r

Chełm

21 Piłka nożna chłopców 12.05.2023 r

Lubartów

22-23 Koszykówka 3×3 dziew

Koszykówka 3×3 chłop

26.05.2023 r

Zamość

24-25 Liga la dziew. i chł. 05.06.2023 r

Lublin

26 Siatkówka plażowa

dziewcząt

13.06.2023 r

Świdnik

27 Siatkówka plażowa 

chłopców

13.06.2023 r

Świdnik

28-29 Festiwal Sztafet  dz. i chł.* 14.06.2022 r

Lublin

***

LICEALIADA 2022/2023

WOJEWÓDZKI SYSTEM ZAWODÓW DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W ROCZNIKACH 2003 i MŁODSI

Lp. Zadanie Wojewódzkie Rejonowe Miejskie
1. Liga la dz. i chł. 19.10.2022 r

Lublin

2. Sztafetowe biegi przełaj. 

dz. i chł.

26.10.2022r

Tomaszów Lub.

3 Badminton drużyn.

dziew. i chłop.

24.11.2022 r

Lubartów

4. Szachy drużynowe 08.12.2022 r

Zamość

6. Pływanie indyw. i sztafety dz. i chł. 13.12.2022 r

Lublin

7. Unihokej

dziew. i chłop

14.12.2022 r

Hrubieszów

8. Tenis stołowy

drużyn. dz i chł

09.03.2023 r

Biłgoraj

9. Piłka siatkowa

dziewcząt

16.03.2023 r

Tomaszów

10. Piłka siatkowa 

chłopców

17.03.2023 r

Chełm

11 Koszykówka 3×3 

dziew. i chłop.

25.05.2023 r

Zamość

12. Piłka ręczna

dziewcząt

22.03.2023 r

Łuków

13. Piłka ręczna

chłopców

23.03.2023 r

Puławy

14. Koszykówka 

dziewcząt

28.03.2023 r

Biała Podl.

15. Koszykówka 

chłopców

30.03.2023 r

Chełm

16. Drużynowe i indywid, biegi przełajowe  dz i ch 21.04.2023  r Adamów.
17. Piłka nożna

dziewcząt

25.04.2023 r

Tomaszów

18. Piłka nożna 

chłopców

26.04.2023 r

Chełm

19. Siatkówka plażowa

dziew. i chłop

12.06.2023 r

Świdnik

20-21 Festiwal sztafet 

dziew. i chłop *

14.06.2022 r

Lublin

* organizacja po  przyznanych  środkach  finansowych

PODZIAŁ WOJEWÓDZTWA NA REJONY

I

BIAŁA PODLASKA m.

BIAŁĄ PODLASKA pow. (17)

ŁUKÓW (9)

PARCZEW (7)

RADZYŃ (5)

II

LUBARTÓW (12)

PUŁAWY (10)

RYKI   (6)

OPOLE LUBELSKIE   (7)

40 35
III

CHEŁM m.

CHEŁM pow. (14)

WŁODAWA   (7)

ŚWIDNIK   (5)

ŁĘCZNA   (6)

IV

ZAMOŚĆ m.

ZAMOŚĆ pow. (15)

HRUBIESZÓW   (7)

TOMASZÓW LUB. (12)

KRASNYSTAW (10)

33 45
V

LUBLIN pow. (16)

KRAŚNIK   (9)

JANÓW LUBELSKI   (7)

BIŁGORAJ (13)

VI

LUBLIN m.

****

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy
Koordynatorzy Rejonowi
I. BIAŁA

PODLASKA

Stanisław Polaczuk  Bialski SZS, 21 500 Biała Podlaska 

ul Piłsudskiego 38 tel/fax  (83)3433253 kom. 501 051 533            e-mail  bszs@op.pl

II. LUBARTÓW Zbigniew Sajda, Wiceprezes LWSZS  21-100 Lubartów   

ul. Krzywe Koło 41   tel.600 816 738  e-mail zsajda@wp.pl

III. CHEŁM Marian Sikorski – Wiceprezes LWSZS   22-100 Chełm ul I Pułku Szwoleżerów tel. 516 022 277 e-mail   mszswchelmie@wp.pl
IV. ZAMOŚĆ Grzegorz Pańko  Miejski SZS  22-400 Zamość ul. Orla 5

tel. kom. 502 137 933 e-mail grzegorz.panko@wp.pl

V. LUBLIN

POWIAT

Ireneusz Rapa – 23-107 Strzyżewice Bystrzyca Stara 33 a        tel. 609 370 364 e-mail – rapp1@wp.pl
VI. LUBLIN

MIASTO

                                 UM W.S Lublin tel. 502 347 082 

e-mail: wspolzawodnictwo.lublin@gmail.com

ZARZĄDY POWIATOWE
BIŁGORAJ Krzysztof Blicharz  23-400  Biłgoraj  tel. praca  84 688 06 36 

tel. 605 738 673 e-mail   k-blicharz@wp.pl

HRUBIESZÓW Zbigniew Krawczuk  22-500 Hrubieszów   ul Piłsudskiego 10  

tel. 695 731 658 e-mail:krawczukz@o2.pl

JANÓW

LUBELSKI

Henryk Pęk   PSZS Ziemia Janowska Janów Lubelski

tel. 721 310 871  e-mail: pekhen@onet.pl

KRASNYSTAW Piotr Bielesza  tel. 512 316 289  e-mail: bpiotr3@poczta.onet.pl
KRAŚNIK Piotr Kozłowski 23-210 Kraśnik ul. Żwirki i Wigury  1/21  

 tel. 604 626 193   e-mail  kozlowski13@gmail.com

ŁĘCZNA Mirosław Tarkowski   21-010 Łęczna ZP SZS  ul. Staszica 13/39  tel.   607 998 591,  e-mail: tamirek@wp.pl  
ŁUKÓW Marcin Grzeczyński    21-400 Łuków ul. Partyzantów 8/20

tel. 698 647 397 e-mail grzeczenynski.marcin.pg2@gmail.com

OPOLE 

LUBELSKIE

Robert Kania    24-300 Opole Lub. ul. Szkolna 5 SP1 Opole Lub. tel. kom.  600 875 122 e-mail – kubakania@interia.pl
PARCZEW Andrzej  Hulajko   21-200 Parczew  ul. Mickiewicza 4/15 

tel. kom. 501 270 660  e-mail   szs@parczew.pl

PUŁAWY Sławomir Michna   24-100 Puławy   ul. KC Norwida 32/3

tel. 608 168 155 e-mail michnaslawomir@interia.pl

RADZYŃ PODL.
RYKI Mariusz Nastalski  ZSZ nr2 08-500 Ryki ul. Wyczółkowskiego10

tel. kom. 502 443 010 e-mail: mariusz.nastalski@wp.pl

ŚWIDNIK Jacek Czerniakowski    21-040  Świdnik ul. Kopernika 9 
SP nr 3 tel. 609 652 115 e-mail  – czreryjac68@wp.pl
TOMASZÓW

LUBELSKI

Andrzej Gdański  22-600 Tomaszów ul. Wyspiańskiego 8 
ZS Nr.1 tel. kom. 603 593 445 e-mail – andree.44@o2.pl
WŁODAWA Andrzej Wysokiński  22-200 Włodawa  ul. Modrzewskiego 20 a    tel. kom. 691 308 333    e-mail – andrzejwyso@o2,pl

***

REGULAMINY i KALENDARZ SZKOLNYCH IMPREZ SPORTOWYCH na rok szkolny 2022/2023

­

(opracował Marek Ambroży Kitliński, fot. lubiehrubie)


Zobacz też:

Z Historii sportu… (cz. 77)

Z Historii sportu… (cz. 77)


Zerknij na Instagram →