Przed nami powiatowe Igrzyska SP w piłce ręcznej chłopców

We wtorek 24.03.2015 r. od godz. 9.00 w hali ZSM 2 w Hrubieszowie odbędą się na przemian z turniejem dziewcząt Powiatowe Igrzyska SZS Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców. W ostatnich czterech latach wygrywała drużyna z ZSM nr 3 w Hrubieszowie, przygotowywana przez nauczyciela wf Tomasza Szlonzaka. Czy ten nowy turniej coś zmieni czy utrwali dominację „Trójki”?

Reklamy

 

Tak było od roku szkolnego 1999/2000:

 

Rok szkolny – Mistrz Powiatu!

 

1995/1996 – SP 3 Hrubieszów

1996/1997 – SP 3 Hrubieszów

1997/1998 – SP 3 Hrubieszów

1998/1999 – SP 3 Hrubieszów

 

1999/2000 – SP 1 Hrubieszów

2000/2001 – SP 3 Hrubieszów

2001/2002 – SP 3 Hrubieszów

2002/2003 – SP 3 Hrubieszów

2003/2004 – SP 3 Hrubieszów

2004/2005 – SP 2 Hrubieszów

2005/2006 – SP 3 Hrubieszów

2006/2007 – SP 3 Hrubieszów

2007/2008 – SP 3 Hrubieszów

2008/2009 – SP 3 Hrubieszów

 

2009/2010 – SP 2 Hrubieszów

2010/2011 – SP 3 Hrubieszów

2011/2012 – SP 3 Hrubieszów

2012/2013 – ZSM 3 Hrubieszów (SP 3)

2013/2014 – ZSM 3 Hrubieszów

2014/2015 – ?


Kto, ile razy Mistrzem?

 

ZSM 3 SP Hrubieszów – 16x

ZSM 2 SP Hrubieszów – 2x

ZSM SP 1 Hrubieszów – 1x

 


Komunikaty:

 

Rok szkolny 2013/2014

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych SZS

8.03.2014 r. w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie odbyły się powiatowe Igrzyska Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w piłce ręcznej chłopców. W turnieju wzięły udział po 4 drużyny ze szkół podstawowych Hrubieszowa i z Mircza, które zagrały ze sobą systemem pucharowym.

Wyniki

– Chłopcy

ZSM 3 Hrubieszów – SZS Mircze 10:2

ZSM 2 Hrubieszów – ZSM 1 Hrubieszów 7:9

Mecz o 3 miejsce

SZS Mircze – ZSM 2 Hrubieszów 2:4

Finał

ZSM 1 Hrubieszów – ZSM 3 Hrubieszów 2:7

Kolejność drużyn:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie

2. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie

3. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie

4. Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dziękuje nauczycielom w-f, którzy sędziowali zawody: Tomaszowi Szlonzakowi, Tomaszowi Magdziakowi, Krzysztofowi Dąbrowskiemu, Piotrowi Drączkowskiemu i Robertowi Jóźwiakowi. 

Składy drużyn:

Chłopcy

Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie

Block Kacper
Chorzępa Damian
Daciuk Dominik
Dragon Mikołaj
Duda Andrzej
Skiba Łukasz
Słowiński Mateusz
Stronkowski Konrad
Wyżyn Maciej
Skwarek Adam
Herda Michał
Dziedzic Bartłomiej
Opiekun: Tomasz Magdziak

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

Remarczyk Damian
Hukaluk Bartek
Kudrel Szymon
Kociach Wiktor
Kupracz Jakub
Stecko Maciej
Guluk Albert
Kot Mateusz
Piłat Michał
Magierka Kacper
Wasyluk Piotr
Opiekun: Krzysztof Dąbrowski

Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie

Fijołek Bartek
Daciuk Kamil
Mazur Piotr
Rodziewicz Kacper
Blicharz Michał
Pietrusiewicz Filip
Wanarski Kacper
Capiuk Paweł
Zając Miłosz
Ożóg Michał
Kaspruk Kacper
Mierzwa Maciej

Opiekun: Tomasz Szlonzak

Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu

Ciotuski Jakub
Zinczuk Bartosz
Kasperski Daniel
Dziuba Kamil
Dziadosz Kamil
Nowacki Jakub
Pereć Maciej
Lisiewicz Jakub
Mrozowski Michał
Burdzań Kacper
Kokowicz Marcel
Mazurek Igor
Nowacki Maciej
Winiarski Tomasz

Opiekun: Waldemar Klajda


Igrzyska w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

Hrubieszów, dnia 04.02.2010r. w hali HOSiR odbyły się powiatowe zawody Igrzysk Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców. Spośród trzech hrubieszowskich szkół biorących udział w rywalizacji, najlepszą okazała się Dwójka i reprezentacja tej szkoły zagra w zawodach rejonowych.

Udział wzięło 3 drużyny ze szkół:

1.Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie
2.Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie
3.Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie

Uzyskano następujące wyniki:

1.Szkoła Podstawowa Nr 1 – Szkoła Podstawowa Nr 3  2:15
2.Szkoła Podstawowa Nr 2 – Szkoła Podstawowa Nr 1  21:1
3.Szkoła Podstawowa Nr 3 – Szkoła Podstawowa Nr 2  6:9

Tabela:

1.Szkoła Podstawowa Nr 2  4 pkt.
2.Szkoła Podstawowa Nr 3  2 pkt.
3.Szkoła Podstawowa Nr 1  0 pkt.

Opiekun zwycięskiej drużyny p. Grzegorz Głowacz.

Skład Szkoły Podstawowej Nr 2:

Maciej Powęzka, Igor Niemczyk, Michał Szura, Marek Chmielewski, Marcin Stepaniuk, Maciej Gnieciak, Jakub Baran, Michał Ślusarczyk, Kacper Fedorowicz, Dominik Kościowski, Artur Malec.


Rok szkolny 2003/2004

KOMUNIKAT Z IGRZYSK POWIATOWYCH W MINI PIŁCE RĘCZNEJ – CHŁOPCÓW, KTÓRE ODBYŁY SIĘ W DNIU 22 04 2004 R. W HRUBIESZOWIE.

W zawodach wzięły udział 2 szkoły !? Ogółem startowało 24 chłopców.

WYNIK MECZU:

SP 3 Hrubieszów – SP 1 Hrubieszów 11:3

KOLEJNOŚĆ MIEJSC:

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W HRUBIESZOWIE – op. Tomasz Szlonzak

2. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie – op. Waldemar Kasperkiewicz

Bramki dla SP 3 strzelili: B. Jaszczyszyn – 6; K. Dudek – 3; P. Gomuła i P. Pokrywka po 1;

Dla SP 1: M. Telicki, P. Czerniak i J. Tereszkiewicz po 1;

Zawody Rejonowe, do których zakwalifikował się pierwszy zespół odbędą się 10 05 2004 r. w Tomaszowie Lub. od godz. 10.00. Organizator – Janina Ewa Kitlińska


Rok szkolny 1995/1996

1996 – 24.03. Hr. Rejonowe Mistrzostwa SP kl. 6 i mł. w Mini-Piłce Ręcznej chłopców.

Kolejność:

1. SP 3 Hrubieszów-  op. Tomasz Szlonzak,

2. SP Mircze – op. Józef Czerniak,

3. SP 1 Hrubieszów-  op. Andrzej Podlewski,

4. SP Przewodów – op. Andrzej Byra,

5. SP Horodło – op. Ryszard Dziewiczkiewicz.

Mecz o 3 miejsce

SP 1 Hrubieszów – SP Przewodów 17:7 (6:3),

Finał

SP 3 Hrubieszów – SP Mircze 18:9 (9:3).

Organizator – Janina Ewa Kitlińska

 

 

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Poniżej zdjęcia z zawodów w roku ubiegłym.

 

 

Zobacz też:

Przed nami powiatowe Igrzyska SZS w piłce ręcznej dziewcząt