Przed nami XLV Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” zaprasza wszystkich sympatyków na kolejny turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 18 października. Rozgrywki odbędą się w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic).

Reklamy

 

Rozpoczęcie gier godzina 11.00.

 

 

XLIV GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

 

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2015 r. do maja 2016 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 18 października 2015 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2015/2016 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 10 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

 

 

 

KOMUNIKAT

 

XLIV   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 dn.27.09.2015 r.

 

 

 

 

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

XLIVGP

1

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

2

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

90

3

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

80

4

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

70

5

ŚWIST JAN

Zamość

65

6

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

60

7

PILIP  ZBIGNIEW

Topornica

55

8

KUTERA SZYMON

Teptiuków

50

9

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

48

10

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

46

11

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

45

12

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

44

13

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

43

14

KRUK ANDRZEJ

Zamość

42

15

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

41

17

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

40

18

KOROL JAKUB

Hrubieszów

39

19

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

38

19

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

37

20

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

36

21

MACIĄG ADRIAN

Modryń

35

22

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

34

23

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

33

24

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

32

25

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

31

26

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

30

27

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

29

28

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

28

29

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

27

 

 

Organizator:UKS Ogólniak

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: