Przed nami XLVI Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” zaprasza wszystkich sympatyków na kolejny turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 22 listopada. Rozgrywki odbędą się w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic).

Reklamy

 

 

Rozpoczęcie gier godzina 11.00.

 

 

XLIV GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

 

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2015 r. do maja 2016 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 22 listopada 2015 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2015/2016 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 10 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

 

RANKIG  

GRAND PRIX HRUBIESZOWA

W TENISIE STOŁOWYM – SEZON 2015/16

 

 

 

PO DWÓCH TURNIEJACH

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

XLIV GP

XLIVGP

RAZEM

1

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

80

100

180

2

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

90

70

160

3

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

48

90

138

4

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

70

50

120

5

KUTERA SZYMON

Teptiuków

50

65

115

6

ŚWIST JAN

Zamość

65

48

113

7

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

0

100

8

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

60

38

98

9

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

45

46

91

10

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

41

45

86

11

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

40

43

83

12

JARZYNSKI MAREK

Hrubieszów

0

80

80

13

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

43

37

80

14

MACIĄG ADRIAN

Modryń

35

34

69

15

KOROL JAKUB

Hrubieszów

39

27

66

16

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

31

33

64

17

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

34

30

64

18

GAŁAN ŁUKSZ

Gozdów

0

60

60

19

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

28

32

60

20

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

32

26

58

21

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

33

25

58

22

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

0

55

55

23

PILIP  ZBIGNIEW

Topornica

55

0

55

24

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

46

0

46

25

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

0

44

44

26

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

44

0

44

27

KARPIUK KAMIL

Gozdów

0

42

42

28

KRUK ANDRZEJ

Zamość

42

0

42

29

SMUSZ JAKUB

Gozdów

0

41

41

30

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

0

40

40

31

BIEŃKO MAREK

Podhorce

0

39

39

32

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

38

0

38

33

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

37

0

37

34

KUNA ŁUKASZ

Modryń

0

36

36

35

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

36

0

36

36

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

0

35

35

37

SŁUPSKI KAMIL

Podhorce

0

31

31

38

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

30

0

30

39

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

0

29

29

40

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

29

0

29

41

FILA WOJCIECH

 

0

28

28

42

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

27

0

27

43

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

0

24

24

44

KOWALCZUK ARKADIUSZ

Hrubieszów

0

23

23

45

DUSZCZENKO  SZYMON

Hrubieszów

0

22

22

46

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

0

21

21

 

 

 

Organizator:UKS Ogólniak

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: