Rejonowy turniej Licealiady SZS w tenisie stołowym. Marta Wójcicka i Katarzyna Wiatrzyk w finale wojewódzkim

25 października w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się rejonowy turniej indywidualnej Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym. Zawody wygrała Marta Wójcicka, a Katarzyna Wiatrzyk zajęła 5. miejsce. Obie zawodniczki Kościuszki reprezentować będą powiat hrubieszowski w finale wojewódzkim rozgrywek.

Reklamy

 

Komunikat

Rejonowej  Licealiady w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Hrubieszów 25.10.2013

 

Dziewczęta – klasyfikacja końcowa 

Miejsce

        Nazwisko imię

              Szkoła

1

Wójcicka Marta

ZS Nr 3 Hrubieszów

2

Winiarczyk Patrycja

II LO Zamość

3

Bielesza Dorota

I LO Krasnystaw

4

Szewczak Magdalena

I LO Krasnystaw

5

Wiatrzyk Katarzyna

ZS Nr 3 Hrubieszów

6

Paluch Alicja

II LO Zamość

7-8

Kuśmierczuk Natalia

ZS 2 Tomaszów

7-8

Rorat Paulina

ZS 3 Tomaszów

9-12

Czajka Marta

ZS 2 Tomaszów

9-12

Kasprzyk Joanna

ZSP 3 Zamość

9-12

Knap Angelika

ZSP 4 Zamość

9-12

Mazurek Monika

ZSP 5 Zamość

13-16

Bronicka Kinga

ZS Nr 3 Hrubieszów

13-16

Żarska Katarzyna

ZS Nr 1 Hrubieszów

13-16

Kapeluszna Sylwia

II LO Krasnystaw

13-16

Rak Monika

ZSP Żółkiewka

17-20

Muszalska Anna

ZS Nr 1 Hrubieszów

17-20

Lewicka Klaudia

ZSP Żółkiewka

17-20

Kupryjaniuk Dominika

ZS 1 Tomaszów

17-20

Roguska Michalina

ZS 2 Tomaszów

 

Dziewczęta  – klasyfikacja szkół

 

Miejsce

              Szkoła

              Opiekun

    Pkt pomocnicze         

Pkt  do

klasyfikacji

1

ZS Nr 3 Hrubieszów

Nowak Marcin

42,5

16

2

I LO Krasnystaw

Patejuk Mirosław

35

15

3

II LO Zamość

Manachowski Szymon

34

14

4

ZS 2 Tomaszów

Kotowicz Jadwiga

26,5

13

5

ZS 3 Tomaszów

Korokosz Piotr

13,5

12

6-8

ZSP 3 Zamość

Kostrubiec Piotr

10,5

10

6-8

ZSP 5 Zamość

Ćwik Hubert

10,5

10

6-8

ZSP 4 Zamość

Uchymiak Wojciech

10,5

10

9

ZS Nr 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

9

7,5

10

ZSP Żółkiewka

Podgórska-Szpyt Katarzyna

9

7,5

11

II LO Krasnystaw

Szufnara Joanna

6,5

6

12

ZS 1 Tomaszów

Zyza Joanna

2,5

5

 

Chłopcy – klasyfikacja końcowa

Miejsce

        Nazwisko imię

              Szkoła

1

Rozwadowski Paweł

ZSP 3 Zamość

2

Stepuch Radosław

ZSP 3 Zamość

3

Stepuch Dominik

ZSP 3 Zamość

4

Biszczanik Tomasz

ZS 4 Tomaszów

5

Mroczka Rafał

ZS 3 Tomaszów

6

Nowak Rafał

ZS 3 Tomaszów

7-8

Rachfalski Dawid

ZS 2 Tomaszów

7-8

Wieczorek Patryk

II LO Zamość

9-12

Bieńko Marek

ZS Nr 1 Hrubieszów

9-12

Polak Łukasz

ZS Nr 3 Hrubieszów

9-12

Tymicki Łukasz

I LO Krasnystaw

9-12

Dziura Kamil

ZS 4 Tomaszów

13-16

Esing Ernest

ZS Nr 2 Hrubieszów

13-16

Tymicki Tomasz

I LO Krasnystaw

13-16

Borzemski Daniel

I LO Krasnystaw

13-16

Szewczyk Patryk

II LO Krasnystaw

17-19

Niedźwiedź  Bartłomiej

ZS Nr 3 Hrubieszów

17-19

Wyskiel Patryk

ZS Nr 1 Hrubieszów

17-19

Komorowski Damian

ZSP 4 Zamość

 

Chłopcy – klasyfikacja szkół

Miejsce

              Szkoła

              Opiekun

    Pkt pomocnicze         

Pkt  do

klasyfikacji

1

ZSP 3 Zamość

Kostrubiec Piotr

54

16

2

ZS 3 Tomaszów

Korkosz Piotr

29

15

3

ZS 4 Tomaszów

Rachański Artur

25,5

14

4

I LO Krasnystaw

Patejuk Mirosław

20,5

13

5-6

ZS 2 Tomaszów

Kotowicz Jadwiga

12,5

11,5

5-6

II LO Zamość

Manachowski Szymon

12,5

11,5

7-8

ZS Nr 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

11,5

9,5

7-8

ZS Nr 3 Hrubieszów

Nowak Marcin

11,5

9,5

9-10

ZS Nr 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

5,5

7,5

9-10

II LO Krasnystaw

Szufnara Joanna

5,5

7,5

11

ZSP 4 Zamość

Uchymiak Wojciech

2

6

 

 

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

Podziękowanie dla Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie za bezpłatne udostępnienie sali do rozgrywek, a Uczniowskiemu Klubowi „Ogólniak” za specjalistyczny sprzęt do tenisa stołowego umożliwiający rozegranie powyższych zawodów.

 

Organizator Krawczuk Zbigniew