Rekordy lekkoatletyczne hali HOSiR – część 2

W piątek 22 marca 2013 roku od godz. 9.00 w hali na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się XV Halowe Otwarte Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce, poniżej rekordy tych zawodów w gronie chłopców/mężczyzn w poszczególnych rocznikach i konkurencjach, w których odbędzie się wspomniana rywalizacja, miejmy nadzieje, że po zawodach będą poprawki.

Reklamy

REKORDY CHŁOPCÓW / MĘŻCZYZN HALI HOSiR

 

kolejno:

wiek, nazwisko, imię, szkoła, wynik, data uzyskania wyniku,

tłustym drukiem rekord ogólny,

 

45 METRÓW – POMIAR RĘCZNY(PR)

11

Duda Ireneusz

SP Turkowice

7,19

2000

12

Kapkin Jarosław

SP 2 Hrubieszów

6,62

2006

13

Pietrusiewicz Kamil

SP 1 Hrubieszów

6,35

2003

14

Kosel Marcin

G. 1 Hrubieszów

6,18

2006

15

Wawryszyn Przemysław

SP 1 Hrubieszów

5,84

2003

15

Butkiewicz Łukasz

G.ZS 2 Hrubieszów

5,84

2005

16

Kłos Robert

G. Dołhobyczów

5,64

2003

17

Pukaluk Arkadiusz

ZSMR Hrubieszów

5,42

2003

           

Ok. 500 m (5 okrążeń) – PR

11

Karwacki Konrad

SP Tyszowce

1:31,50

2005

12

Karwacki Konrad

SP Tyszowce

1:31,22

2006

13

Karwacki Krzysztof

SP Tyszowce

1:27,29

2004

14

Kolenda Krzysztof

G. 3 Hrubieszów

1:23,09

2004

15

Zieliński Paweł

G. 3 Hrubieszów

1:21,21

2005

16

Fedorowicz Kamil

G. 2 Hrubieszów

1:13,93

2004

19

Zosiuk Łukasz

ZS 3 Hrubieszów

1:11,53

2004

 

45 M P.PŁ. – PR

11

Radomski Marcin

SP 2 Hrub

12,15 (76)

1999

12

Suchecki Dariusz

SP 1 Hrub

9,72 (84)

1999

13

Słotwiński Tomasz

SP 9 Zamość

9,59 (84)

1999

14

Maciejewski Przem.

G. Horodło

8,06 (76)

2012

14

Ciocha Robert

G. Dołhob

7,80 (84)

2004

14

Szczęk Marcin

SP 3 Hrub

8,35 (91)

1999

15

Jeczeń Sylwester

G. Horodło

7,91 (76)

2003

15

Kucyk Norbert

ZS 2 G. Hr

7,67 (84)

2004

15

Michalczuk Hubert

SP Mircze

8,02 (91)

1999

16

Kucyk Norbert

G.ZS 2 Hrub

7,15 (76)

2005

16

Smoliga Marcin

LO Hrub

7,42 (84)

2001

16

Frel Artur

ZSMR Hrub

7,62 (100)

1999

17

Marciniuk Kamil

ZS 3 Hrub

7,00 (76)

2003

17

Wróbel Radosław

ZS 1 Hrub

6,89 (84)

2006

17

Frel Artur

ZSMR Hrub

7,34 (100)

2000

18

Kamieniarz Adam

ZS 3 Hrub

6,41 (76)

2005

18

Marciniuk Kamil

ZS 3 Hrub

6,79 (84)

2004

18

Kamieniarz Paweł

LO Hrub

16,39 (106)

1999

19

Fedaczyński Rafał

ZSMR Hrub

9,15 (106)

1999

19

Krakowiak Łukasz

ZS 3 Hrub

6,61 (76)

2008

20

Śliwiński Michał

LO Hrub

7,19 (106)

1999

w nawiasach – wysokość płotków w cm

 

SKOK WZWYŻ 

11

Grzyb Bartłomiej

SP 3 Hrubieszów

1.25

2005

12

Grzyb Bartłomiej

SP 3 Hrubieszów

1.40

2006

13

Szpakowski Kamil

SP Werbkowice

1.40

2001

13

Martyniuk Michał

SP 3 Hrubieszów

1.40

2008

13

Wosiak Mateusz

SP 3 Hrubieszów

1.40

2010

14

Majcher Paweł

SP 1 Hrubieszów

1.55

1999

14

Jonak Patryk

G. Horodło

1.55

2012

15

Grzyb Bartłomie

G. 3 Hrubieszów

1.80

2009

16

Grzyb Bartłomiej

G. 3 Hrubieszów

1.80

2010

18

Grzyb Bartłomiej

ZS 3 Hrubieszów

1.90

2012

 

Pchnięcie piłką lekarską 3 kg 

11

Gołębiowski Adrian

SP Kobło

7.05

2005

12

Gołębiowski Adrian

SP Kobło

7.80

2006

13

Panasiewicz Łukasz

SP 2 Hrubieszów

10.35

2003

 

PCHNIĘCIE PIŁKĄ LEKARSKĄ 4 KG

12

Majewski Bernard

SP Tyszowce

6.90

2004

13

Wach Kamil

SP Przewodów

8.55

2004

15

Adamkiewicz Emil

G. 1 Hrubieszów

11.00

2006

16

Niedobit Kamil

G. 2 Hrubieszów

12.00

2010

17

Nowosad Maciej

ZS 3 Hrubieszów

13.00

2010

18

Nowosad Maciej

ZS 3 Hrubieszów

13.00

2010

19

Nowosad Maciej

ZS 3 Hrubieszów

13.30

2012

20

Bełz Kamil

ZS 1 Hrubieszów

16.50

2006

 

PCHNIĘCIE PIŁKĄ LEKARSKĄ 5 KG 

12

Gargol Jarosław

SP 3 Hrubieszów

4.80

2000

13

Zając Paweł

SP 1 Hrubieszów

7.33

2001

14

Machometa Jakub

G. Dołhobyczow

10.20

2004

16

Zając Paweł

ZS 2 G. Hrubieszów

10.70

2004

17

Michalczyk Marcin

ZSMR Hrubieszów

11.20

2000

18

Michalczyk Marcin

ZSMR Hrubieszów

12.47

2001

19

Bełz Kamil

ZS 1 Hrubieszów

14.10

2005

20

Michalczyk Marcin

ZS 1 Hrubieszów

15.15

2003

 

Sztafeta 4 x 1 okr. (ok.4 x 100 m) 

13

P. Kukiełka,

K. Karwacki,

Ł. Skowron,

A. Karwacki

SP Tyszowce

1:01,21

2004

16

P. Fulara,

R. Oleszczuk,

D. Sadowski,

K. Fedorowicz

G. 2 Hrubieszów

54,68

2004

19

Ł. Zosiuk,

M. Krawczyński,

S. Lebiedowicz,

K. Marciniuk

ZS 3 Hrubieszów

52,47

2004

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Na zdjęciu przodem – Bartek Grzyb ZS 3 Hrubieszów i Jarosław Kapkin ZS 4 Hrubieszów jeżeli wystartują mogą stoczyć (dosłownie) pojedynek na wysokim poziomie, nawet z nowym rekordem hali!!! Warto to zobaczyć! (zdj. T. Lenard z 2009r)