Rekordy powiatu hrubieszowskiego w LA w okresie SP

HrubieszówPowiat hrubieszowski

Reklamy

W lekkiej atletyce najczęściej zaczyna się ćwiczyć będąc w podstawówce. Mam nadzieję, że początkujące adeptki „królowej sportu” z zainteresowaniem przymierzą się do tych wyników jakie są w wieku 10 -13 lat, a rekordzistki poczują się dumne mam jeszcze rekord.

***

Dziewczęta

60 m. – POMIAR ELEKTRONICZNY (PE)

10 Pukaluk Agnieszka SP 2 Hrubieszów 10,20 1999

11 Ciesielczuk Anita SP 3 Hrubieszów 9,47 2005

12 Teterycz Aneta SP 3 Hrubieszów 8,83 2002

13 Teterycz Aneta SP 3 Hrubieszów 8,37 2003

60 m. – POMIAR RĘCZNY (PR)

10 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hrubieszów 9,4 1978

11 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hrubieszów 8,8 1979

12 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hrubieszów 8,4 1980

13 Sidor Aleksandra SP 2 Hrubieszów 8,2 1979

100 m. – PE

12 Teterycz Aneta SP 3 Hrubieszów 14,17 2002

13 Paczała Justyna SP 2 Hrubieszów 13,64 1999

100 m. – PR

10 Kozaczuk Daria SP 3 Hrubieszów 15,5 1993

11 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hrubieszów 14,3 1979

12 Sidor Aleksandra SP 2 Hrubieszów 13,8 1978

12 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hrubieszów 13,8 1980

13 Sidor Aleksandra SP 2 Hrubieszów 13,3 1979

200 m. – PE

12 Doroszczuk Magda SP 2 Hrubieszów 29,50 2005

13 Doroszczuk Magda G 2 Hrubieszów 28,40 2006

200 m. – PR

11 Dąbrowska Sylwia SP 2 Hrubieszów 31,78 1997

12 Stankiewicz Helena SP 2 Hrubieszów 29,9 1979

13 Giergiel Agnieszka SP 2 Hrubieszów 28,5 1981

300 m. – PE

11 Galej Magdalena SP 2 Hrubieszów 52,07 1999

12 Obszyńska Karolina SP Werbkowice 46,48 1999

13 Teterycz Aneta SP 3 Hrubieszów 44,33 2003

300 m. – PR

10 Bednarz Magdalena SP 3 Hrubieszów 52,19 1995

11 Galej Magdalena SP 2 Hrubieszów 50,41 1999

12 Obszyńska Karolina SP Werbkowice 45,75 1999

13 Obszyńska Karolina SP Werbkowice 45,73 2000

400 m. – PE

13 Teterycz Aneta SP 3 Hrubieszów 1:05,78 2003

400 m. – PR

11 Wilkos Magdalena SP 2 Hrubieszów 1:12,66 1997

12 Bednarz Magdalena SP 3 Hrubieszów 1:08,78 1997

13 Paluch Agata SP Werbkowice 1:06,8 1987

500 M. – PE + PR

10 Stępkowska Mariola ? 1:47,9 1976

11 Kicyk Anna SP 1 Hrubieszów 1:37,5 1980

12 Serwan Marcelina SP 3 Hrubieszów 1:30,1 1991

13 Ziobro Dorota SP 2 Hrubieszów 1:24,8 1983

600 m.

10 Galej Magdalena SP 2 Hrubieszów 2:12,99 1998

11 Bednarz Magdalena SP 3 Hrubieszów 1:52,65 1996

12 Piekaroś Melania SP 2 Hrubieszów 1:47,22 1997

13 Paluch Agata SP Werbkowice 1:46,20 1987

800 m.

11 Wilkos Iwona SP 2 Hrubieszów 3:08,5 1985

12 Han Agnieszka SP 1 Hrubieszów 2:50,0 1983

13 Paluch Marzena SP 2 Hrubieszów 2:39,0 1978

1000 m.

12 Bida Joanna SP Turkowice 3:36,8 1975

13 Iwańczuk Gabriela SP 2 Hrubieszów 3:27,2 1979

1500 m.

12 Chmarzyńska Beata SP 2 Hrubieszów 6:55,9 1975

13 Strycharczuk Izabela SP 2 Hrubieszów 5:59,4 1975

1 MILA (1609,32 m.)

13 Łatka Anna SP 2 Hrubieszów 6:42,75 2005

100 m. – p.pł. (76,2-8.00) – PR

13 Misiuk Małgorzata SP 2 Hrubieszów 19,9 1981

100 m. p.pł. (76,2-8.00) – PE

13 Klik Dorota SP 1 Hrubieszów 20,98 1993

100 m. p.pł. (76,2-8.20) – PR

13 Misiuk Małgorzata SP 2 Hrubieszów 19,2 1981

200 m. p.pł. (76,2-18.29) – PE

13 Klik Dorota SP 1 Hrubieszów 37,30 1993

200 m. p.pł. (76,2-18.29) – PR

13 Szczęk Barbara SP 2 Hrubieszów 34,5 1983

SKOK W DAL

10 Pukaluk Agnieszka SP 2 Hrubieszów 4.00 1999

11 Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 4.30 1996

11 Dąbrowska Sylwia SP 2 Hrubieszów 4.30 1997

12 Pawlos Agata SP 3 Hrubieszów 4.68 1990

12 Doroszczuk Magda SP 2 Hrubieszów 4.68 2005

13 Doroszczuk Magda SP 2 Hrubieszów 5.29 2006

SKOK WZWYŻ

10 Rudiuk Beata ? 1.05 1979

11 Denesiuk Beata SP 2 Hrubieszów 1.27 1980

11 Zelich Irena ? 1.27 1980

12 Banaszek Paulina SP 3 Hrubieszów 1.39 2004

13 Kowalczuk Dorota SP 2 Hrubieszów 1.40 1976

TRÓJSKOK

11 Szczęk Aleksandra SP 3 Hrubieszów 8.32 2003

12 Szczęk Aleksandra SP 3 Hrubieszów 8.32 2003

13 Teterycz Aneta SP 3 Hrubieszów 8.75 2003

PCHNIĘCIE KULĄ 4 kg

11 Skibińska Agata SP 2 Hrubieszów 4.88 1983

12 Daszczyk Anna SP 3 Hrubieszów 7.38 1978

13 Obszańska Beata SP 1 Hrubieszów 8.30 1978

PCHNIĘCIE KULA 3 kg

11 Smal Irena SP 2 Hrubieszów 5.95 1980

12 Hojda Maria ? 7.48 1980

13 Gorzędowska Justyna SP Przewodów 9.53 1997

RZUT DYSKIEM 1 kg

13 Stankiewicz Beata SP Mołodiatycze 18.54 1984

RZUT OSZCZEPEM (NOWY TYP)

13 Krawczuk Ewelina G. 3 Hrubieszów 18.00 2002

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

10 Smalej Monika SP 2 Hrubieszów 35.00 1984

11 Krawczuk Ewelina SP 3 Hrubieszów 38.00 2000

12 Skibińska Jolanta SP Czerniczyn 47.60 1978

13 Stankiewicz Beata SP Mołodiatycze 60.90 1984

CZWÓRBÓJ (60 m.+WwDAL+P.PAL.+600 m.)

11 Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 280 p. 1996

/9,09-4.30-31.00-1:58,35/.

12 Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 318 p. 1997

/8,60-4.27-32.50-1:52,66/

13 Doroszczuk Magda SP 2 Hrubieszów 410 2006

/8,49-5.02-40.50-1:53,0/

4 x 60 m. – PR

13 SP 2 Hrubieszów 34,6 1975

/Szawurska Danuta, Adamska Małgorzata, Muzyczuk Małgorzata, Kwiatkowska Anna/

4 x 100 – PR

13 Gimn. 2 Hrubieszów 55,39 1999

/Krzaczek Paulina, Dąbrowska Sylwia, Paczała Justyna, Kamień Iwona/

8 x 50 m. – PR

12 lat SP nr 2 Hrubieszów 1:02,6 1977

13 lat SP nr 2 Hrubieszów 55,6 1978

/Urbaniak Malgorzata,Ziń Jolanta,Gancarz Anna,Binięda Mariola,Ciężka Maria,Orlik Beata,Fiedur Małgorzata,Sidor Katarzyna/

4 x 200 m. – PR

13 SP Dołhobyczów 2:07,1 1993

/Kowalska Sylwia, Trochimczuk E., Dąbrowska M., Jaroszyńska A./

4 x 600 m.

13 SP Dołhobyczów 8:22,4 1993

/Weremczuk Joanna,Meteyk Katarzyna,Niedurzak Anna,Tokarczuk Diana/

50 m. – PR

10 Kozielewicz Edyta ? 7,9 1984

11 Kicyk Anna SP 1 Hrubieszów 7,8 1980

CHÓD 2 km. po BIEŻNI

13 Koszałko Katarzyna SP 3 Hrubieszów 12:41,09 2005

CHÓD 3 km po BIEŻNI

12 Zaborowska Dorota SP 2 Hrubieszów 20:38,2 1982

13 Wiśniewska Dorota SP 2 Hrubieszów 18:43,4 1983

***

Uwaga !

W tabelach może brakować wyników z czwartków lekkoatletycznych, które odbywały się w Hrubieszowie, ponieważ organizatorzy po zawodach wyniki pozostawiają dla siebie.

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Na 2 miejscu Sylwia Dąbrowska i na najwyższym podium Justyna Paczała już w szkole podstawowej miały dobre wyniki, które w rekordowych tabelach widnieją do dzisiaj (zdjęcie – mak).

Hrubieszow LubieHrubie 2009