Ruszył Piłkarski Plebiscyt Kroniki Tygodnia

Rozpoczął się XXI Plebiscyt Piłkarski Kroniki Tygodnia. Na liście nominowanych znajdują się tradycyjnie piłkarze, działacze i drużyny z powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

Nominacje w XXI Plebiscycie Piłkarskim Kroniki Tygodnia

­

Drużyna Roku:

Grom Różaniec

Gryf Gmina Zamość

Huczwa Tyszowce

Igros Krasnobród

Korona Łaszczów

Kryształ Werbkowice

Olimpiakos Tarnogród

Omega Stary Zamość

Roztocze Szczebrzeszyn

Tanew Majdan Stary

Tomasovia Tomaszów Lubelski

Unia Hrubieszów

­

Działacz Roku:

Krystian Bodeńko (Korona Łaszczów)

Robert Charkot (Roztocze Szczebrzeszyn)

Robert Cybart (Łada Biłgoraj)

Ryszard Dziura (Tanew Majdan Stary)

Dionizy Hałasa (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Maciej Iwon (Kryształ Werbkowice)

Wojciech Lecko (Unia Hrubieszów)

Mateusz Łyko (Olimpia Miączyn)

Grzegorz Maluga (Omega Stary Zamość)

Mariusz Sokołowski (Gryf Gmina Zamość)

Tomasz Walentyn (Huczwa Tyszowce)

­

Młodzieżowiec Roku:

Brajan Alterman (Roztocze Szczebrzeszyn)

Adrian Cymerman (Gryf Gmina Zamość)

Kacper Działo (Grom Różaniec)

Michał Herda (Unia Hrubieszów)

Bartłomiej Krzysztofczyk (Korona Łaszczów)

Artur Lis (Huczwa Tyszowce)

Adam Mazurek (Błękitni Obsza)

Krystian Olech (Omega Stary Zamość)

Bartłomiej Pleskacz (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Łukasz Pokrywka (Hetman Zamość)

Mateusz Przytuła (Igros Krasnobród)

Adam Stachyra (Kryształ Werbkowice)

Maciej Stożek (Pogoń 96 Łaszczówka)

Jakub Szuta (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Bartłomiej Zieliński (Olimpia Miączyn)

Jakub Kapuśniak (Łada Biłgoraj)

Paweł Papierz (Tanew Majdan Stary)

Łukasz Skiba (Granica Lubycza Królewska)

­

Trener Roku:

Bogdan Antolak (Grom Róźaniec)

Paweł Babiarz (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Roman Błonka (Gryf Gmina Zamość)

Piotr Gozdek (Korona Łaszczów)

Paweł Lewandowski (Omega Stary Zamość)

Jacek Paszkiewicz (Igros Krasnobród)

Tomasz Pociennik (AMSPN Hetman Zamość)

Krzysztof Rysak (Huczwa Tyszowce)

Marek Sadowski (Unia Hrubieszów)

Siergiej Sawczuk (Olimpiakos Tarnogród)

Wojciech Suchowicz (Suchowicz Team)

Krzysztof Surma (Tanew Majdan Stary)

Jacek Szczyrba (Roztocze Szczebrzeszyn)

Andrzej Wachowicz (Tur Turobin)

Jacek Ziarkowski (Kryształ Werbkowice) 

­

Piłkarz Roku:

Tomasz Blicharz (Tanew Majdan Stary)

Sergiej Borys (Kryształ Werbkowice)

Dawid Dobromilski (Gryf Gmina Zamość)

Mateusz Dzwolak (Metalowiec Goraj)

Dariusz Kuliński (Łada Biłgoraj)

Karol Misiarz (Roztocze Szczebrzeszyn)

Bartosz Nizioł (Omega Stary Zamość)

Mateusz Oleszczuk (Unia Hrubieszów)

Szymon Ożóg (Igros Krasnobród)

Jakub Piatnoczka (Korona Łaszczów)

Jacek Podolak (Grom Różaniec)

Michał Skiba (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Damian Szuta (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Rafał Turczyn (Hetman Zamość)

Damian Ziółkowski (Huczwa Tyszowce)

­

Aby zagłosować, należy wyciąć i wypełnić kupon drukowany w Kronice Tygodnia, a następnie przysłać go lub przynieść do redakcji gazety przy ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość.

Drugim sposobem na oddanie głosu jest wysłanie SMS na numer 7248. Koszt wysłania jednego SMS wynosi 2,46 zł (w tym VAT).

Aktualne wyniki i kody SMS do głosowania:

https://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosci/23976,xxi-plebiscyt-pilkarski-kroniki-tygodnia-lista-kandydatow-kody-sms

(źródło: kronikatygodnia.pl)


Zobacz też:

Najlepsza jedenastka Unii Hrubieszów XXI wieku – podsumowanie

Najlepsza jedenastka Unii Hrubieszów XXI wieku – podsumowanie


LubieHrubie na YouTube »