22 czerwca 2024

Piłkarskie rozgrywki 03/04.11.2007

W V lidze Kryształ rozgromił rywala na wyjeździe, Unia zremisowała. Za tydzień derby powiatowe Płomień – Unia. W innych ligach z naszymi drużynami jeszcze odbywają się mecze zaległe lub rezultaty rozstrzygane są przy „zielonym stoliku”. Niedługo przerwa zimowa, ewentualnie rozgrywki halowe.

Reklamy

b>Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 14 – 3-4 listopada

Reklamy

Orzeł Tereszpol – Kryształ Werbkowice 0-5 (0:3), bramki: Śmiałko 7 min., B. Reszczyński 27, Pomykała 37, Krupa 64, S. Juszczuk 90
Korona Łaszczów – Płomień Spartan Nieledew 3-0 (0:0)
Unia Hrubieszów – Victoria Łukowa/Chmielek 2-2 (1:2), bramki Onkiewicz 14, Oleszczuk 62 min., czerwona kartka Przeworski 63 min.
Nord 98 Wysokie – Olimpiakos Tarnogród 0-1
Ostoja Skierbieszów – Roztocze Szczebrzeszyn 1-7
Sparta Wożuczyn – Huczwa Tyszowce 3-2
Hetman II Zamość – Granica Lubycza Królewska 2-0
Olender Sól – Omega Stary Zamość 1-0

Tabela po 14 rundach

Reklamy

1. Olender Sól 35 25-3
2. Hetman II Zamość 35 47-10
3. Roztocze Szczebrzeszyn 28 40-20
4. Sparta Wożuczyn 27 22-14
5. Korona Łaszczów 25 28-24
6. Kryształ Werbkowice 25 28-21
7. Olimpiakos Tarnogród 23 22-17
8. Huczwa Tyszowce 22 38-31
9. Victoria Łukowa/Chmielek 17 24-15
10. Unia Hrubieszów 17 33-29
11. Ostoja Skierbieszów 17 13-32
12. Omega Stary Zamość 12 20-37
13. Nord 98 Wysokie 11 18-33
14. Płomień Spartan Nieledew 10 14-41
15. Orzeł Tereszpol 9 10-40
16. Granica Lubycza Królewska 8 13-28

Kolejka 15
Płomień Spartan Nieledew -Unia Hrubieszów 10 XI, 12:00
Kryształ Werbkowice -Sparta Wożuczyn 10 XI, 14:00
Omega Stary Zamość -Korona Łaszczów 11 XI, g. 13:00
Granica Lubycza Królewska -Olender Sól 10 XI, 14:00
Huczwa Tyszowce -Hetman II Zamość 11 XI, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn -Orzeł Tereszpol 10 XI, 14:00
Olimpiakos Tarnogród -Ostoja Skierbieszów 11 XI, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek -Nord 98 Wysokie 11 XI, 14:00

Zamojska Klasa A – grupa II

Mecz zaległy
Szumy Susiec – Sparta Łabunie 0:1
Walkowery:
Ruch Machnów Nowy – Echo Zawada 0:3,
Perła Telatyn – Kresy Dołhobyczow 3:0
Szumy Susiec – Huragan Hrubieszów 3:0

Tabela rundy jesiennej:

1. Pogoń 96 Łaszczówka 24 29-19
2. Orkan Bełżec 21 27-16
3. Olimpia Miączyn 21 34-23
4. Szumy Susiec 19 21-12
5. Huragan Hrubieszów 17 28-18
6. Echo Zawada 16 19-17
7. Sparta Łabunie 16 21-15
8. Perła Telatyn 16 24-19
9. Igros Krasnobród 14 20-30
10. Legion Komarów 10 32-42
11. Kresy Dołhobyczów 7 15-44
12. Ruch Machnów Nowy 7 15-30

Na wiosnę 12 runda rewanżowa:

Echo Zawada -Huragan Hrubieszów
Kresy Dołhobyczów -Legion Komarów
Orkan Bełżec -Szumy Susiec
Ruch Machnów Nowy -Olimpia Miączyn
Pogoń 96 Łaszczówka -Igros Krasnobród
Sparta Łabunie -Perła Telatyn

Zamojska Klasa B grupa II

Tabela

1. Andoria Mircze 8 20 30-13
2. Szyszła/Zryw Ulhówek 8 17 25-13
3. Orion Grabowiec 8 16 21-13
4. Orzeł Cześniki 7 16 37-14
5. Altus Szychowice 8 13 19-19
6. Graf Chodywańce 8 5 12-25
7. GKS Tarnawatka 8 4 11-24
8. Płoszczanin Płoskie 8 4 12-31
9. GLKS Jarosławiec 7 2 5-20

mecz zaległy
Orzeł cześniki – GLKS Jarosławiec

Kolejka następna, runda rewanżowa – dopiero na wiosnę
Będzie pauzować: Altus Szychowice
Andoria Mircze – GLKS Jarosławiec
Graf Chodywańce – GKS Tarnawatka
Szyszła/Zryw Ulhówek – Orion Grabowiec
Płoszczanin Płoskie – Orzeł Cześniki

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

OSiR Biłgoraj – Unia Hrubieszów 3:2 (1:1)

Tabela

1. Górnik Łęczna 33 68:3
2. Wisła Puławsy 33 41:9
3. TOP 54 Biała Podl.27 44:11
4…. 11.
12. Wieniawa Lublin 11 14:25
13. Orlęta Łuków 4 21:63
14. Unia Hrubieszów 1 13:70

Ostatni mecz w rundzie jesiennej
Unia Hrubieszów – Sygnał Lublin (5 miejsce w tabeli) 11 XI g. 11.00

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych – grupa południe

Unia Hrubieszów – Dystans Chełm 3:1

Tabela po 12 rundach

1. Hetman Zamość 36 55:2
2. Lublinianka 25 45:23
3. Sygnał Lublin 25 32:14
4.-6
7. Włodawianka 22 53:29
8. Unia Hrubieszów 16 21:22
9. Motor Lublin 14 17:23
10. MUKS Kraśnik 12 39:45
11 – 14.

Ostatni mecz w rundzie jesiennej:

OSiR Biłgoraj (ostatnie miejsce w tabeli) – Unia Hrubieszów

Wyniki spotkań 1/2 finału rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Okręgu.
Nord 98 Wysokie – Łada Biłgoraj 0:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Hetman Zamość przełożony na wiosnę

Orange Ekstraklasa

Tomasz Kiełbowicz z numerem 32 zagrał cały wygrany mecz przez Legię Warszawa z Ruchem Chorzów 2:0 i jest na liście rezerwowej Kadry Polski na mecze z Belgią i Serbią w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2008.

Dawid Nowak wszedł na boisko w 73 minucie za Pawła Strąka w przegranym meczu z Górnikiem Zabrze 2:0.

III Liga

Piotr Fulara grał cały mecz w Ładzie Biłgoraj przeciwko Wisłoka Dębica 1:1 (0:0)

Lubelska Klasa A grupa III

Grający trener GKS Niedźwiady Marek Hubert Kitliński pokonał na wyjeździe ze swoją drużyną Oleśnię Oleśniki 1:7 (0:5), osobiście strzelając gola z rzutu wolnego w 47 minucie. Runda jesienna została zakończona, Niedźwiada uplasowała się na 8 pozycji, na pierwszej Perła Rokitno przed GKS Niemce i Błękitem Cyców.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Zawodnicy Kryształu z Werbkowic złapali drugi oddech, gromiąc rywali na wyjeździe.