19 lipca 2024

Sezon halowy LA – 2011

Hrubieszów

Reklamy

Zakończył się sezon halowy w lekkiej atletyce – 2011. Poniżej przedstawiam tabele kobiet oraz rekordy Zamojszczyzny i powiatu hrubieszowskiego. Byłe zawodniczki Unii Hrubieszów Aneta Teterycz, Bogumiła Michalina i Sylwia Dąbrowska, są nadal rekordzistkami tzw. Zamojszczyzny.

i>Na zdjęciu – Halowa rekordzistka Zamojszczyzny w biegu na 300 m Aneta Teterycz

Reklamy

Tabele halowe LA – 2011

Reklamy

Kobiety/dziewczęta

Objaśnienie
RZ – rekordy zamojszczyzny
RP – rekordy powiatu hrubieszowskiego
Kolejno w tabeli – wynik, nazwisko, imię rok urodzenia, klub, data i miejsce zawodów

60 m

RZ – 7,74 Kołdej Małgorzata Agros Zamość 2009 r.

RP – 7,83 Brzozowska Dorota ZS 1 Hrubieszów 1989 r.

8,36 Marlicka Marika 94 Agros Zamość 8 01 Łódź

8,65 Całuch Agnieszka 92 Agros Zamość 28 01 Spała

200 m

RZ – 25,48 Zwolak Anna Agros Zamość 2011

RP – 25,99 Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 2003

25,48 Zwolak Anna 87 Agros Zamość 20 02 Spała

26,18 Wronka Magdalena 95 Agros Zamość 29 01 Spała

28,96 Kasprowicz Karolina 93 Unia Hrubieszów 16 01 Warszawa

300 m

RZ, RP – 42,16 Teterycz Aneta Unia/ZS 1 Hrubieszów 2010

48,32 Mandziuk Ilona 96 Agros Zamość 15 05 Warszawa

400 m

RZ – 57,20 Zwolak Anna Agros Zamość 2011

RP – 59,16 Teterycz Aneta ZS 1 Hrubieszów

57,20 Zwolak Anna 87 Agros Zamość 12 02 Spała

600 m

RZ – 1:35,34 Kaczor Joanna Znicz Biłgoraj 2004

RP – 1:38,0 Muzyczuk Małgorzata ZS 2 Hrubieszów 1980

1:53,37 Palikowska Agata 95 Unia Hrubieszów 16 01 Warszawa

1:55,46 Soja Wiktoria 97 Unia Hrubieszów 16 01 Warszawa

2:01,24 Chodun Joanna 98 Unia Hrubieszów 16 01 Warszawa

2:11,72 Ciesielczuk Wiktoria 98 Unia Hrubieszów 16 01 Warszawa

800 m

RZ – 2:05,82 Jakubczak-Pawelec Anna Agros Zamość 2006

RP – 2:13,7 Paczos Maria ZS 2 Hrubieszów 1981

2:41,98 Marlicka Marika 94 Agros Zamość 28 01 Spała

1500 m

RZ – 4:13,23 Jakubczak-Pawelec Anna Agros Zamość 2006

RP – 4:28,74 Paczos Maria ZS 2 Hrubieszów 1981

4:28,06 Jakubczak Aleksandra 82 Agros Zamość 20 02 Spała

3000 m

RZ – 9:22,95 Bąk Justyna Znicz Biłgoraj 2000

RP – Nikt nie biegał

9:26,90 Jakubczak Aleksandra 82 Agros Zamość 19.02 Spała

60 m p.pł. jmł. (8.50)

RZ – 9,00 Marlicka Marika Agros Zamość 2011

RP – 10,02 Szczęk Aleksandra G. 3 Hrubieszów 2008

9,00 Marlicka Marika 94 Agros Zamość 27 01 Spała

W dal

RZ, RP – 5.58 Dąbrowska Sylwia Unia/ZS 3 Hrubieszów 2003

5.38 Marlicka Marika 94 Agros Zamość 28 01 Spała

Wzwyż

RZ – 1.70 Grochala Monika Sokół Tomaszów 1994

RP – 1.61 Kowalczuk Dorota Unia/ZS 1 Hrubieszów 1980

1.60 Marlicka Marika 94 Agros Zamość 27 01 Spała
1.30 Sandra Guzina G-Dołhobyczów 24 02 Hrubieszów
1.20 Ada Musur G-Werbkowice
1.20 Klaudia Mielniczuk G-Werbkowice
1.20 Karolina Niemczyk SP-3 Hrubieszów
1.15 Klaudia Musur SP-Werbkowice
1.10 Aleksandra Szostak SP_3 Hrubieszów
1.10 Patrycja Zachaj G-1 Hrubieszów
1.10 Malwina Martniuk ZS-1
1.00 Eliza Łukaszczyk SP-Werbkowice
90 Justyna Kulczycka ZS-1

Kula 4 kg

RZ, RP – 11.60 Michalina Bogumiła ZS Turkowice 1983

10.01 Marlicka Marika 94 Agros Zamość 27 01 Spała

Pięciobój J.mł.

RZ – 3.391 Marlicka Marika 94 Agros Zamość 2011

9.00 – 1.60 – 10.0 – 5.38 – 2:41.98

RP – Nikt nie startował

3.391 Marlicka Marika 94 Agros Zamość 27/28 01 Spała

9.00 – 1.60 – 10.0 – 5.38 – 2:41.98

Konkurencje nietypowe rozgrywane w HOSiR

45 m

RP – 5,88 Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 2003

6,64 Dominika Stecko 96 G-1 Hrub. 24 02 Hrubieszów

6,71 Katarzyna Zdun G-1 Hrub.

7,02 Magda Mielniczuk 94 ZS-2

7,33 Joanna Sala ZS-2

7,50 Anna Radomska SP-3 Hrubieszów

7,77 Iga Hajkiewicz SP-3 Hrubieszów

7,90 Oliwia Ciesielczuk SP-3 Hrubieszów

8,11 Maja Pukaluk ZS-1 8:11

8,25 Klaudia Koryszko SP-Werbkowice

8,48 Edyta Furmaga ZS-1

8,50 Zuzanna Grabowska SP-Werbkowice

ok. 500 m

RP – 1:25,12 Stadnicka Patrycja ZS Turkowice 2004

1:42,17 Wiktoria Soja G-3 Hrubieszów 24 02 Hrubieszów
1:45,12 Joanna Choduń SP-3 Hrubieszów
1:55,82 Aleksandra Mendoń G-Werbkowice
1:57,52 Ewelina Wójcik ZS-2
1:59,69 Aneta Mazurek G-Werbkowice
2:00,17 Natalia Kulik SP-Werbkowice
2:01,68 Natalia Wieron G-1 Hrubieszów
2:08,97 Ewelina Spadło ZS-1
2:23,01 Weronika Sokołowska SP-Werbkowice

45 m p. pł.

RP – 7,71 Teterycz Aneta ZS 1 Hrubieswzów 2008

7,87 Karolina Kasprowicz ZS-2
8,72 Dorota Wójcik G-1 Hrubieszów
10,46 Anna Borek ZS-1
11,52 Iga Dyrda ZS-1

Pchnięcie piłką lekarską 4 kg

RP – 7.70 Borkowska Karolina ZS 2 Hrubieszów 2011

7.70 Karolina Borkowska ZS-2

7.50 Agata Tyszko ZS-1

6.80 Milena Pochylczuk ZS-2

6.60 Patrycja Luchowska G-Werbkowice

6.50 Katarzyna Panasiewicz ZS-1

6.50 Dorota Szostakiewicz G-Werbkowice

6.40 Katarzyna Błaszczak G-1 Hrubieszów

5.60 Karolina Sądej G-1 Hrubieszów

Pchnięcie piłką lekarska 3 kg (SP)

RP – 8.50 Zając Dominika SP 3 Hrubieszów 2010

7.00 Katarzyna Trzos SP-3 Hrubieszów

5.60 Łucja Mackiewicz SP-3 Hrubieszów

3.20 Wiktoria Bojak SP-Werbkowice

Sztafeta 4 x ok. 100 m

RP – 1:01,80 G. Werbkowice 2004

A. Kaczoruk, M. Oniszko, A. Musiał, E. Kulik

1:12,05 ZS 2 Hrubieszów 24 02 Hrubieszów
(Karolina Kasprowicz, Ewelina Wójcik, Paulina Worozbit, Magda Mielniczuk)

1:13,24 G-1 Hrubieszów
(Dorota Wójcik, Dominika Stecko, Katarzyna Zdun, Patrycja Zachaj)

1:15,45 G-Werbkowice
(Klaudia Mielniczuk, Agnieszka Dmiecińska, Ada Musur, Patrycja Luchowska)

1:16,40 SP-3 Hrubieszów
(Choduń Joanna, Anna Radomska, Aleksandra Szostak, Oliwia Ciesielczuk)

1:17,67 ZS-1 Hrubieszów
(Maja Pukaluk, Anna Borek, Edyta Furmaga, Iga Dyrda)

1:25,63 SP-Werbkowice
(Zuzanna Grabowska, Klaudia Koryszko, Wiktoria Bak, Eliza Łukaszczyk)

Osiągnięcia:

Mistrzostwa Polski Juniorów 27/30 01 Spała
3. trójskok – 12.23 Doroszczuk Magdalena AZS UMCS Lublin

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 27/30 01 Spała
1. 5-bój 3.391 Marlicka Marika Agros Zamość
2. 200 m – 26,47 Wronka Magdalena Agros Zamość

HMPS 19/20.02 Spała
3. 3000 m – 9:26,90 Jakubczak Aleksandra Agros Zamość
5. 1500 m – 4:28,06 Jakubczak Aleksandra Agros Zamość

Niestety z hrubieszowskiej Unii, nikt nie startował.

***

Uwaga!

W sobotę, 12.03.2011 r. w Zamościu od godz. 11.00 odbędą się PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI Seniorów i Juniorów. Kobiety będą rywalizowały na 4 dystansach od 2 do 8 km, mężczyźni, również na 4 od 3 do 12 km. Startują również zawodnicy z hrubieszowskiej Unii!!! Jest to niebagatelna okazja zobaczenia na żywo najlepszych biegaczy i biegaczki w Polsce, a wśród nich zawodnicy z Unii Hrubieszów, m.in. Artur Kern, Paweł Szostak, Albin Zacharczuk. Nie przegap!!!

***

Zaproszenie!

Promocja książki pt. „Antologia Sportu Hrubieszowskiego – Historia i Współczesność Sportu Na Terenie Powiatu Hrubieszowskiego” i uroczyste podsumowanie XII Powiatowego Plebiscytu Sportowego – 2010 odbędzie się w:

Czwartek, 17.03.2011 r. godz. 11.00
w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie

Zapraszamy zainteresowanych!

***

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)