22 lipca 2024

Słuchajcie opinii kibiców

Hrubieszów Padający śnieg, praktycznie puste trybuny – w takich warunkach przyszło reprezentacji rozegrać ostatni mecz w ramach eliminacji do MŚ w RPA. Sponsorzy reprezentacji odcinają się od PZPN, a co niektórzy zrezygnowali z dalszej współpracy. Przegrane eliminacje i to w fatalnym stylu tylko dolały oliwy do ognia.

Reklamy

***

Padający śnieg, praktycznie puste trybuny – w takich warunkach przyszło reprezentacji rozegrać ostatni mecz w ramach eliminacji do MŚ w RPA. Już przed samym spotkaniem ze Słowakami było wiadomo, że na trybunach chorzowskiego stadionu zabraknie polskich kibiców, którzy w ramach protestu chcieli pokazać jak bardzo są niezadowoleni z poczynania władz PZPN.

Reklamy

Sponsorzy reprezentacji odcinają się od PZPN, a co niektórzy zrezygnowali z dalszej współpracy. Ostatni mecz w grupie i porażka 0:1 zakończyły fatalny występ biało-czerwonych w tych eliminacjach. Kto więc nie wybrał się na ten mecz, aby oglądać go na żywo niczego nie żałował.

Przegrane eliminacje i to w fatalnym stylu tylko dolały oliwy do ognia. Kibice piłkarscy w Polsce mają dość korupcji, słabej postawy naszych drużyn w europejskich pucharach oraz błędnej, przede wszystkim rażącej kolesiostwem (nawet jeśli tak nie jest), polityki personalnej prowadzonej przez PZPN.

Reklamy

Więcej w tekście Krzysztof Jóźwika (LubieHrubie, mksunia.futbolowo.pl) w Lubelskiej Piłce.
www.lubelskapilka.net »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009