27 maja 2024

Sparingowa wygrana Unii

Przy obficie padającym śniegu oraz mocno porywistym i zimnym wietrze przyszło obu drużynom rozegrać spotkanie kontrolne. Dla Olimpii była to już trzecia gra kontrolna, zaś dla Unii pierwszy poważny sprawdzian.

Przed samym spotkaniem trener hrubieszowskiej drużyny Mirosław Nowak zaznaczył, że wynik tego meczu ma dla niego drugorzędne znaczenie, a swoją uwagę skupi na dokładnej obserwacji w grze swoich podopiecznych.

Unia Hrubieszów – Olimpia Miączyn 4-1 (2-1)

Unia: Koszel – Skrzyński, Wysocki, Kowalczuk, Lebiedowicz, Nowak, Pędzik, Okoniewski, Otręba, Oleszczuk, Przeworski. Po przerwie zagrali: Wesołek, Bury, Szopiński, Całka, Panas, Baran.

Bramki: Otręba, Lebiedowicz (k), Całka, Nowak.

Już w pierwszej minucie meczu nieporadność obrońców Olimpii wykorzystał Damian Otręba, który po krzyżowym podaniu zdołał jeszcze przyjąć piłkę i celnie uderzyć na bramkę rywala. Piętnaście minut później było już 2-0 dla Unii. Tym razem z rzutu karnego celnie strzelał Marcin Lebiedowicz. Jedenastka została podyktowana po wcześniejszym faulu na Tomaszu Przeworskim. Na pięć minut przed końcem pierwszej odsłony bramkę kontaktową po ładnej i składnej akcji zdobyli gracze z Miączyna.

Więcej na
www.uniahrubieszow.pl »

***

Źródło:
www.uniahrubieszow.pl
Tekst i foto – Józek