30 maja 2024

Sportowy weekend zawodniczek i zawodników Unii

W nadchodzący weekend w zmaganiach sportowych udział wezmą zawodniczki i zawodnicy wszystkich sekcji sportowych Unii Hrubieszów.

 

Zawodniczki i zawodnicy podnoszenia ciężarów wystartują dzisiaj w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Juniorek i Juniorów do lat 15 i 17 w podnoszeniu ciężarów w Siedlcach, które potrwają do 17 maja br.

W mistrzostwach weźmie udział 14 dziewcząt i chłopców reprezentujących nasz klub. W zawodach wystartują: U15 – Natalia Bobrowska, Paulina Pańko, Karolina Czajka, Daria Krysztofowicz, Kinga Kwiatkowska, Karolina Ryczko, Julia Janik, Mateusz Staszczuk, Krystian Ślifierz, Jakub Nowacki, Konrad Litwin i Michał Puchala orazU17 – Klaudia Witkowska i Przemysław Kasztelan. 

Do udziału w zawodach zgłoszonych zostało 263 najmłodszych w tej dyscyplinie sportu zawodniczek i zawodników z całej Polski.


Ponadto w weekend nasze zawodniczki i nasi zawodniczy wezmą udział w:


Sobota, 16.05.2015 r.

W sobotę o godz. 13.00 na stadionie miejskim w Hrubieszowie odbędzie się II Mityng Lubelskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki, Otwarte Mistrzostwa Województwa LZS oraz I rzut Ligi Młodzików w lekkiej atletyce z udziałem zawodniczek i zawodników Unii.

Także w sobotę zagrają wszystkie nasze młodzieżowe zespoły piłkarskie:

godz. 10.00 w Łaszczówce – Turniej Orlików Młodszych

godz. 11.00 w Zamościu – mecz Ligi Okręgowej Trampkarzy Starszych Gaudium Zamość – Unia Hrubieszów

godz. 13.00 na boisku treningowym w Hrubieszowie – mecz II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych Unia Hrubieszów – Stal Kraśnik

godz. 16.00 w Łaszczówce – mecz Ligi Okręgowej Młodzików Starszych Pogoń 96 Łaszczówka – Unia Hrubieszów.


Niedziela, 17.05.2015 r.

godz. 16.00 stadion miejski w Hrubieszowie – mecz Klasy Okręgowej seniorów Unia Hrubieszów – Roztocze Szczebrzeszyn.źródło: mksuniahrubieszow.pl