Starty lekkoatletów Unii

Trener personalny Artur Kern zgłosił do Unii Hrubieszów swoich podopiecznych, którzy startują w zawodach na bieżni posiadając licencje PZLA w barwach MKS Unia Hrubieszów. Są to znany już Paweł Rozmianiec i organizator ogólnopolskich biegów City Trail Piotr Książkiewicz. Ich dobre wyniki plasują ich wysoko w tabelach w historii hrubieszowskiej lekkiej atletyki.

Reklamy

Rozmianiec Paweł: 

800 m -2:00,70 – Warszawa 5.07.2020

400 m – 54,03 – Warszawa 27.06.2020

200 m – 25,49 – Warszawa 28.06.2020

***

Książkiewicz Piotr 1987

3000 m – 8:59,44 – Warszawa 20.06.2020

5000 m – 15:29,70 – Piaseczno 4.07.2020

10 000 m – 33:04,82 – Włocławek 18.07.2020

***

Z historii hrubieszowskiej la – stadion

400 m Pomiar Łączony (PE + PR)

1. Śliwiński; Michał; LO Hrubieszów; 48,40; 1998 09 12; Lublin; trr. M. Kitliński

2. Lubawski; Radosław; ZSMR Hrubieszów; 49,48; 1985 08 30; Stargard; M. Kitliński

3. Łopocki; Michał; ZS 2 Hrubieszów; 49,60; 2014.05.31; Biała Podlaska; T. Magdziak

4. Kitliński; Piotr; LO Hrubieszów; 49,92; 1990 06 10; Lublin; M. Kitliński

5. Kudyk; Marek; ZSMR Hrubieszów; 50,22; 1995 05 20; B. Podl.; M. Kitliński

6. Tucki; Maciej; ZSR Turkowice; 50,59; 1989 05 27; Lublin; A. Kulczyński

66. Rozmianiec; Paweł; Unia Hrubieszów; 54,03*; 2020 06 27 ; Warszawa; A. Kern

***

3000 m

1. Kern; Artur; Unia Hrubieszów; 8:13,13; 2015 06 06; Gdańsk; A. Kern

2. Szostak; Paweł; ZS 3 Hrubieszów; 8:16,79; 2012 06 22; Białystok; A. Kulczyński

3. Watras; Marek; LO Hrubieszów; 8:25,28; 1976 08 08; Zielona Góra; A. Kulczyński

4. Watras; Wiesław; LO Hrubieszów; 8:26,0; 1972 07 22; Puławy; A. Kulczyński

5. Kurzawa; Józef; ZSMR Hrubieszów; 8:31,2; 1977 08 28; Lublin; A. Kulczyński

6. Furmanek; Wiesław; Unia Hrubieszów; 8:33,28; 1976 08 19; Poznań; A. Kulczyński

24. Książkiewicz; Piotr ; Unia Hrubieszów; 8:59,44; 2020 06 20; Warszawa; A. Kern

***

5000 m

1. Kern; Artur; Unia Hrubieszów; 14:11,09; 2006 04 27; Des Moines; S. Guyman

2. Marzec; Stanisław; Unia Hrubieszów; 14:36,25; 1995 07 23; Kielce; B. Saba

3. Klimczuk; Zygmunt; Unia Hrubieszów; 14:43,7; 1979 07 23; Bydgoszcz; A. Kulczyński

4. Watras; Marek; LO Hrubieszów; 14:45,8; 1977 07 12; Warszawa; A. Kulczyński

5. Kurzawa; Józef; ZSMR Hrubieszów; 14:47,3; 1979 07 23; Bydgoszcz; A. Kulczyński

6. Jabłoński; Artur; LO Horodło; 14:50,90; 2000 08 29; Wrocław; A. Kulczyński

18. Książkiewicz; Piotr; Unia Hrubieszów; 15:29,70; 2020 07 04; Piaseczno; A. Kern

***

10 000 m

1. Kern; Artur; Unia Hrubieszów; 29:23,80; 2012 04 21; Mikołów ; A. Kern

2. Marzec; Stanisław; Unia Hrubieszów; 29:52,31; 1995 06 03; Mielec; B. Saba

3. Ulidowski; Andrzej; Unia Hrubieszów; 30:42,82; 1995 06 03; Mielec; A. Kulczyński

4. Cierech; Bogusław; Unia Hrubieszów; 31:25,7; 1978 07 09; Warszawa; A. Kulczyński

5. Kamień; Mirosław; Unia Hrubieszów; 32:09,34 ; 1997 07 16; Lublin; M. Kitliński

6. Watras; Marek; LO Hrubieszów; 32:09,8; 1976 04 20; Hrubieszów; A. Kulczyński

11. Książkiewicz; Piotr; Unia Hrubieszów; 33:04,82; 2020 07 18; Włocławek; A., Kern

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak), fot. archiwum zawodników