26 maja 2024

Staszic: Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej

25 czerwca w hali HOSiR zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły Zespołu Szkół nr 2 w Piłce Nożnej chłopców z gimnazjum, a 26 czerwca z liceum.

25 czerwca w hali HOSiR zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły Gimnazjum w Piłce Nożnej. Do rozgrywek zgłosiło się siedem klas, które drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy:

 

Grupa A                                                                    Grupa B

1. III B                                                                        1. III A

2. I D                                                                          2. III C

3. II A                                                                          3. I AC

4. IID

 

Mecze:

1. III B – II A (0;0)                                                   2. III A – III C (3;0)

3. I BD – II D (1;2)                                                   4. III A – I AC (3;0)

5. III B – II D (1;0)                                                   6. II A – I BD (5;1)

7. III C – I AC (3;1)                                                 8. II A – II D (1;2)

9. I BD – III B (1;3)

 

Półfinał:

II D – III A (0;0) karne (2;1)

III B – III C (0;1)

 

Finał:

II D – III C (0;1)

Kolejność końcowa:

 

I miejsce:        III C

II miejsce:      II D

III miejsce:     III A

 

Królem strzelców został Bartosz Załoga z klasy IIIA

 


 

26 czerwca w hali HOSiR zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły Liceum w Piłce Nożnej. Do rozgrywek zgłosiło się sześć klas, które drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy:

 

Grupa A                                                                   Grupa B

1. I C                                                                         1. II A

2. II C                                                                        2. II BE

3. I BD                                                                      3. I A

 

 

Mecze:

1. IC  – IBD (0;0)                                                     2. II A – IA  (6;0)

3. I C – II C (1;1)                                                      4. II A – II BE (0;0)

5. IIC – IBD (2;0)                                                     6. I A – II BE (0;3)

 

 

Półfinał:

I C – II A (0;1)

IIC  – II BE (0;3)

 

Finał:

II A – II BE (0;0) karne (1;3)

Kolejność końcowa:

 

I miejsce:        II BE

II miejsce:      II A

III miejsce:     I C

 

Królem strzelców został Mateusz Flis  z klasy IIA.