23 kwietnia 2024

Student AZ Akademickim Mistrzem Województwa Lubelskiego

Łukasz Jarocki, student turystyki i rekreacji Akademii Zamojskiej zdobył złoty medal i tytuł Akademickiego Mistrza Województwa Lubelskiego 2021 w tenisie stołowym.

Łukasz okazał się najlepszy spośród zawodników biorących udział w turnieju AMWL. Warto dodać, że na koncie ma również drużynowe medale Akademickich Mistrzostw Polski. Oprócz reprezentowania Akademii Zamojskiej, gdzie studiuje na kierunku turystyka i rekreacja, Łukasz jest zawodnikiem drużyny Akademia Zamojska Zamość, występującej w Superlidze tenisa stołowego.

Drugi reprezentant Akademii Zamojskiej w turnieju Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego, również student turystyki i rekreacji, Arkadiusz Żuk został sklasyfikowany na miejscu 5-6.

W kategorii kobiet Uczelnię reprezentowała Aleksandra Osuch, studentka bezpieczeństwa narodowego. Ola w całym turnieju została sklasyfikowana na miejscach 9-12.