3 marca 2024

Sukcesy siatkarskiej drużyny z Mircza

W dniu 24 lutego 2018 r. w hali sportowej ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Tomaszowskiego, w którym zwyciężyła drużyna z Mircza. Po zakończeniu Turnieju nastąpiło oficjalne podsumowanie ligi piłki siatkowej Oldboys 35+, w której drużyna z Mircza zajęła I miejsce.

Reklamy

 

W dniu 24 lutego 2018 r. w hali sportowej ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Tomaszowskiego. Podczas wydarzenia miejsce miało także podsumowanie ligi piłki siatkowej Oldboys 35+ z udziałem 8 drużyn.

W Turnieju zwyciężyła drużyna z Mircza, która wygrała wszystkie mecze, w finale pokonała Susiec i otrzymała Puchar Starosty Tomaszowskiego.

Reklamy

Drużyna z Mircza wystąpiła w składzie: Pacaj Wiesław, Pokrywka Tomasz, Dereszewski Andrzej, Sapieja Krzysztof, Skóra Szymon, Smyk Jerzy, Wąsiel Marek.

Po zakończeniu Turnieju nastąpiło oficjalne podsumowanie ligi piłki siatkowej Oldboys 35+, w której drużyna z Mircza zajęła I miejsce, w nagrodę otrzymując okazały puchar.

MVP ligi piłki siatkowej 35+ sezonu 2017/2018 został zawodnik drużyny z Mircza – Marek Wąsiel.

Gratulacje!