Szachowe Puchary Wójtów z Mircza i Hrubieszowa

W Moniatyczach szachiści walczyli o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów Jana Mołodeckiego, natomiast w Mirczu o Puchar Wójta Lecha Szopińskiego. W Mirczu turniej wygrał Michał Guzina przed Michałem Skórą, natomiast w Moniatyczach dziewczyna Aleksandra Urbaniak (!!!) przed Arkadiuszem Bitnerem. Poniżej również regulamin Turnieju Mikołajkowego w ZSM nr 2 w Hrubieszowie.

Reklamy

***

IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Mircze – 2012
17.11.2011 r. Mircze

1 Guzina, Michał 6.5
2 Skóra, Michał 6.0
3 Oryszczak, Hubert 5.0
4 Szamotuła, Karol 5.0
5 Karwacki, Rafał 5.0
6 Marciniuk, Joanna 5.0
7 Ciuch, Dominika 5.0
8 Wolwnin, Łukasz 5.0
9 Wilczewska, Weronika 4.5
10 Oryszczak, Edyta 4.5
11 Adamczuk, Jakub 4.0
12 Bednarek, Gabriel 4.0
13 Kot, Aleksandra 4.0
14 Frańczuk, Adam 4.0
15 Łoś, Oliwia 4.0
16 Kot, Karol 4.0
17 Sędłak, Marcin 4.0
18 Oryszczak, Urszula 4.0
19 Kozłowska, Katarzyna 3.5
20 Grządkowski, Kacper 3.5
21 Roman, Aleksandra 3.0
22 Brzeziński, Piotr 3.0
23 Traczuk, Damian 3.0
24 Kuropatwa, Arkadiusz 3.0
25 Pacaj, Kacper 3.0
26 Martyniuk, Klaudia 3.0
27 Chmiel, Kacer 3.0
28 Jóźwiak, Hubert 3.0
29 Jędra, Szymon 2.5
30 Brzeziński, Adam 2.5
31 Sochan, Agata 2.5
32 Boruta, Damian 2.5
33 Tabaka, Wiktoria 2.0
34 Pukaluk, Jakub 2.0
35 Grodecka, Klaudia 1.5
36 Kuta, Weronika 1.5
37 Rębacz, Dominika 1.0
38 Kozłowski, Sylwester 0.5

***

II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów – 2012
9.11.2011 Moniatycze

1 Urbaniak, Aleksandra 5.5
2 Bitner, Arkadiusz 4.5
3 Pacuła, Piotr 4.5
4 Pałka, Kacper 4.5
5 Dziura, Justyna 4.5
6 Kosakowski, Bartłom. 4.0
7 Krzywonos, Patryk 4.0
8 Jastrzębska, Paulina 4.0
9 Polikowski, Aleksander 4.0
10 Drozdowski, Tomasz 3.5
11 Jaciuk, Justyna 3.5
12 Jastrzębska, Patrycja 3.5
13 Kraczuk, Krzysztof 3.5
14 Frankiewicz, Adrian 3.5
15 Różańska, Sylwia 3.5
16 Jastrzębska, Angelika 3.0
17 Solski, Jakub 3.0
18 Jastrzębski, Kamil 3.0
19 Zając, Szymon 3.0
20 Wymiatał, Kamil 3.0
21 Bartman, Artur 3.0
22 Furtak, Józef 3.0
23 Szymański, Jakub 2.5
24 Białek, Michał 2.5
25 Sajdłowski, Bartłomiej 2.5
26 Graf, Paweł 2.5
27 Palonka, Dawid 2.5
28 Muzyczuk, Jakub 2.5
29 Kraczuk, Jagoda 2.5
30 Dziura, Rafał 2.0
31 Chmielewska, Marcjanna 2.0
32 Kot, Klaudia 1.5
33 Bitner, Radosław 1.5
34 Adamiak, Bartłomiej 1.0
35 Balcer, Marta 1.0
36 Usowska, Natalia 0.0

***

Opracował – mak