Szachy Powiatowe Hrubieszowskiego SZS w Mirczu

Druga edycja Powiatowych Igrzysk szkolnych i Gimnazjada w Samorządowym Zespole Szkół w Mirczu odbędzie się 18 listopada o godz. 9.00.

Reklamy

 

Wśród zgłoszonych drużyn tylko cztery gminy. W związku z powyższym, nie wymagamy odbycia eliminacji gminnych i wszystkie ekipy startują na równych prawach w eliminacjach drużynowych (3 chłopców + 1 dziewczyna).

Wśród zgłoszonych ekip Gimnazjalnych występują: z gminy Hrubieszów – Gim. Kozodawy i Moniatycze, z gminy Miejskiej – Gim. Staszica, z Dołhobyczowa – Gim. Dołhobyczów i Hulcze, z Mircza – gospodarze i Gim. Kryłów.

W Szkołach Podstawowych wystartują: Mircze, Kryłów, Wiszniów, Czerniczyn, Mieniany, Ślipcze, Moniatycze, Dołhobyczów, Hulcze.

Na zwycięzców czekają puchary po 3 drużynowo i 2 indywidualnie dla Mistrzów Powiatu – ufundowane przez Wójtów Gminy Hrubieszów – Pana Jana Mołodeckiego i Gminy Mircze – Pana Lecha Szopińskiego.

Przypominam o konieczności aktualizowania składów osobowych drużyn na dwa dni przed zawodami – do 17 listopada –  tel. 517 475 570.

 

Byliśmy na X Międzynarodowym turnieju w Białopolu z okazji Święta Niepodległości. Sebastian Kuźniarski – Gim. Michalów – drugi (puchar), wśród 17 zawodników do lat 14,  Oliwia  Łoś – SP Mircze – czwarta wśród 11 zawodniczek do lat 14.

Szczegóły na:

www.lzszach.lublin.pl,  lub na: www.chessarbiter.pl

 

 

Sędzia i Instruktor Szachowy

Mieczysław Pszeniczka