Tabele 10. najlepszych lekkoatletów powiatu hrubieszowskiego w sezonie letnim 2015

Pierwsza część sezonu letniego za hrubieszowskimi lekkoatletami, w której znakomicie spisywali się doświadczeni zawodnicy Artur Kern i Józef Wąsiel potwierdzając brązowymi medalami na imprezach mistrzowskich swoją przynależność do czołówki krajowej. Na pochwałę zasługuje również Albert Romaszko, który zakwalifikował się na zbliżającą OOM na 3000 m.

Reklamy

 

Można wyróżnić jeszcze kilka osób, ale nie będę ich wymieniał, bo liczyłem np. na Michała Łopockiego i Aleksandra Polikowskiego, a oni w newralgicznym punkcie przerwali treningi, więc poczekam, co dalej.

 


Tabele 10. najlepszych lekkoatletów pow. hrubieszowskiego s. letni 2015

Stan 10.07.2015r.


60m – PE – tylko szkoły podstawowe

8,46 Palatinus Michał ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

8,78 Fijołek Bartek ZSM 3 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

8,88 Tlak Jakub ZSM 3 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

8,95 Rutkowski Jakub ZSM 3 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

9,00 Wasylczuk Piotr ZSN 2 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

9,20 Sokołowski Szymon ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

9,20 Wroński Karol ZSM 3 SP Hrubieszów 11.05 Zamość

9,20 Daciuk Kamil ZSM 3 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

9,32 Paradowski Jakub ZSM 3 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

9,37 Kapusta Piotr ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Zamość


60m – PR – tylko szkoły podstawowe

8,20 Dziuba Kamil 2002 SZS SP Mircze 24.04. Hrubieszów

8,63 Herda Michał 2003 ZSM 1 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

8.82 Gołąb Michał ? ZS SP Horodło 24.04. Hrubieszów

9,03 Magierka Kacper 2002 ZSM 2 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

9,06 Paradowski Michał 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

9,17 Tarnawski Paweł 2003 ZSM 1 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

9,17 Petrycki Paweł ? ZS SP Horodło 24.04. Hrubieszów

9,17 Rutkowski Jakub 2003 ZSM 3 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

9,25 Fijołek Bartłomiej 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

9,26 Sokołowski Szymon 2003 ZSM 2 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


100m – PE – open

11,80 Pakuła Patryk 1999 ZSM 1 G. Hrubieszów 6.05. Zamość

11,97 Jóźwiak Damian 1998 ZS 3 Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

12,15 Załuski Szymon 2000 ZS G. Horodło 6.05. Zamość

12,20 Hossin Dominik 2000 ZS 2 G. Hrubieszów 6.05. Zamość

12,86 Warecki Kamil 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

13,14 Jeżyna Mateusz 2000 ZS G. Horodło 6.06. Krasnystaw

13,20 Caboń Krystian 1999 ZSM 2 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

13,25 Zając Szymon 2000 ZS G. Horodło 6.06. Krasnystaw

13,27 Massimo Imperator 2000 ZSM 3 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

13,50 Kicia Damian 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

13,50 Duda Andrzej 2001 ZSM 1 G. Hrubieszów 6.06. Krasnystaw


Z wiatrem ( wyniki niesklasyfikowane)

11,93 (+2,7) Stepaniuk Marcin 1997 Unia 16.05. Hrubieszów

12,65 (+2,7) Popławski Kacper 1998 Unia 16.05. Hrubieszów

12.82 (+2,7) Czerniak Oktawian 1998 Unia 16.05. Hrubieszów


100m – PR – open

11,56 Pakuła Patryk 1999 ZSM 1 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

11,92 Załuski Szymon 2000 ZS G. Horodło 30.04. Hrubieszów

12,25 Hossin Dominik 2000 ZS 2 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

12,31 Warecki Kamil 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

12,38 Zachaj Rafał 1999 ZSM 1 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

12,54 Kulik Konrad 1999 ZS G. Werbkowice 30.04. Hrubieszów

12,59 Kowalczuk Adrian 1999 ZS G. Werbkowice 30.04. Hrubieszów

12,65 Bodziacki Sebastian 1999 Gimnazjum Uchanie 30.04. Hrubieszów

12,72 Musiał Adrian 2000 ZS G. Werbkowice 30.04. Hrubieszów

12,83 Massimo Imperator 2000 ZSM 3 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów


200 m – PE

25,54 Załuski Szymon 2000 ZS G. Horodło 13.06. Stalowa Wola

27,34 Zając Szymon 2000 ZS G. Horodło 13.06. Stalowa Wola

28,32 Duda Andrzej 2001 ZSM 1 G. Hrubieszów 13.06. Stalowa Wola


300m – PE

39,08 Załuski Szymon 2000 ZS G. Horodło 20.06. Biała Podlaska

40,86 Barczuk Krystian 1999 ZS G. Horodło 6.05. Zamość

42:00 Mil Sebastian 1999 ZSM 2 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

42,33 Jeżyna Mateusz 2000 ZS G. Horodło 6.05. Zamość

42,76 Gąsior Marcin 2000 ZSM 3 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

43,08 Zając Szymon 2000 ZS G. Horodło 6.06. Krasnystaw

43,42 Chmielewski Marek 2000 ZSM 3 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

43,74 Kisiel Mateusz 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

44,29   Duda Andrzej 2001 ZSM 1 G. Hrubieszów 20.06. Biała Podlaska

45,08 Czerwieniec Patryk 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 14.05. Zamość


300m – PR

40,10 Pietrusiewicz Kacper 1999 ZS 2 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

41,58 Barczuk Krystian 1999 ZS G. Horodło 30.04. Hrubieszów

42,02 Jeżyna Mateusz 2000 ZS G. Horodło 30.04. Hrubieszów

42,42 Urzyński Damian 1999 ZS G. Werbkowice 30.04. Hrubieszów

42,72 Rozicki Michał 1999 ZS G. Dołhobyczów 30.04. Hrubieszów

43,27 Kucharczyk Kacper 1999 Gimnazjum Uchanie 30.04. Hrubieszów

43,27 Gąsior Marcin 2000 ZSM 3 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

43,50 Kisiel Mateusz ? ZSM 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

43,63 Laszuk Kacper 1999 Gimnazjum Uchanie 30.04. Hrubieszów

43,73 Mazurek Piotr 1999 ZS 2 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów


400 m – PR

56,19 Polikowski Aleksander 1998 ZS 3 Hrubieszów 24.01. Hrubieszów

57,94 Łoza Dawid 1998 ZS 3 Hrubieszów 24.01. Hrubieszów

59,10 Romaszko Albert 1998 ZS 4 Hrubieszów 24.01. Hrubieszów

61,98 Baranowski Michał 1998 ZS 3 Hrubieszów 24.01. Hrubieszów


600 m PE + PR

1:25,84 Łopocki Michał 1996 ZS 2 LO Hrubieszów 24.01. Hrubieszów

1:27,72 Polikowski Aleksander 1998 ZS 3 Hrubieszów 26.04. Zamość

1:31,09 Soniak Piotr 1998 ZS 3 Hrubieszów 26.04. Zamość

1:42,32 Misiaszek Kacper 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 26.04. Zamość


800 m

2:05,41 Soniak Piotr 1998 ZS 3 Hrubieszów 13.06. Stalowa Wola

2:08,72 Łoza Dawid 1998 ZS 3 Hrubieszów 9.05. Puławy

2:14,06 Kasztelan Przemysław 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 6.06. Krasnystaw

2:14,24 Pawelec Albert 1998 ZS 3 Hrubieszów 13.06. Stalowa Wola

2:18,74 Baranowski Michał 1998 ZS 3 Hrubieszów 6.06. Krasnystaw

2:26,42 Skorupa Dominika 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 9.05. Puławy


1000m

2:49,18 Kasztelan Przemysław 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 21.05. Zamość

2:51,54 Romaszko Albert 1998 ZS 4 Hrubieszów 24.01. Hrubieszów

2:54,85 Łoza Dawid 1998 ZS 3 Hrubieszów 24.01. Hrubieszów

2:57,23 Ślusarz Paweł 1999 ZS G. Werbkowice 21.05. Zamość

2:58,10  Kościołko Kamil 2001 Unia/G. Tyszowce 6.06. Krasnystaw

2:58,93 Misiaszek Kacper 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 6.06. Krasnystaw

3:02,78 Baranowski Michał 1998 ZS 3 Hrubieszów 24.01. Hrubieszów

3:12,51 Skorupa Dominik 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 6.06 Krasnystaw

3:17,99 Krochmal  Mateusz 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

3:21,00 Wasylczuk Piotr ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Zamość


1500 m

3:52,99 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 19.05. Warszawa

4:26,21 Romaszko Albert 1998 ZS 4 Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

4:30,39 Soniak Piotr 1998 ZS 3 Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

4:35,41 Łoza Dawid 1998 ZS 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

4:40,27 Baranowski Michał 1998 ZS 3 Hrubieszów 20.06. Biała Podlaska

4:49,62 Misiaszek Kacper 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 13.06. Stalowa Wola

5:10,14 Skorupa Dominik 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 13.06. Stalowa Wola


2000m

6;43,66  Misiaszek Kacper 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

6:52,40  Skorupa Dominik 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 6.05. Zamość

6:55,93  Matwiejczuk Damian 1999 ZS G. Horodło 30.04. Hrubieszów

7;31,30  Sakowski Piotr 1999 ZS G. Horodło 30.04. Hrubieszów

8;09,70  Zybura Cezary 1999 ZSM 1 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

8:20,33  Ożóg Kamil 1999 ZS G. Dołhobyczów 30.04. Hrubieszów

8;59,27  Adamczuk Patryk 2000 G. ZS Werbkowice 30.04. Hrubieszów


3000 m

8:13,13 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 6.06. Gdańsk

9:22,66 Romaszko Albert 1998 ZS 4 Hrubieszów 20.06. Biała Podlaska

10:14,57 Soniak Piotr 1998 ZS 3 Hrubieszów 6.06. Krasnystaw

10:27,07 Misiaszek Kacper 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 20.06. Biała Podlaska

10:49,84 Skorupa Dominik 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 20.06. Biała Podlaska


2000 m z przeszkodami

7:00,97 Sonik Piotr 1998 ZS 3 Hrubieszów 23.05. Zamość


Skok w dal

5,85  Smerdel Bartosz 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

5.82 Hossin Damian 1998 ZS 2 LO Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

5.43 Hossin Dominik 2000 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

5,38  Łukaszczyk Karol 1999 SZS G. Mircze 6.05. Zamość

5,18  Krawczuk Kacper 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 6.05. Zamość

5,11  Chachler Bartłomiej 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

4.80 Dziadosz Hubert ? SZS G. Mircze 4.05. Hrubieszów

4,90  Jóźwiak Hubert 2000 SZS  G.Mircze30.04. Hrubieszów

4,89  Jasiński Szymon 1999 ZS G. Dołhobyczów30.04. Hrubieszów

4.80 Krotkiewicz Piotr ? ZS 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów


Skok wzwyż

1.75 Zalewski Jakub 2000 ZSM 3 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

1.70 Gieleta Konrad 1999 ZSM 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

1.60 Dobosz Bartłomiej 1999 ZS 2 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

1.60 Kasprzak Hubert 1999 ZSM 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

1.65 Brzózan Tomasz 1999 SZS G. Mircze 4.05. Hrubieszów

1.40 Kucharski Bartosz 1999 Gimnazjum Uchanie 30.04. Hrubieszów

1.40 Tomaszczuk Bartłomiej 1999 ZS 2 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

1.40 Janicki Bartłomiej ? ZS 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

1.40 Bieniak Kamil ? ZS 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

1.30 Lisiewicz Jakub 2001 SZS G. Mircze30.04. Hrubieszów

1.30 Szargon Bartosz 2001 ZS G. Horodło30.04. Hrubieszów

1.30 Ciatuski Jakub 2001 SZS G. Mircze30.04. Hrubieszów


Pchnięcie kulą 10 kg

7.57 Wąsiel Józef 1947 Mircze 25.04. Sopot


Pchnięcie kulą 7.256 kg

8.98 Wąsiel Józef 1947 Mircze 25.04. Sopot


Pchnięcie kulą 6 kg

10.48 Gnieciak Maciej 1997 Unia 16.05. Hrubieszów

9.63 Wąsiel Józef 1947 Mircze 25.04. Sopot


Pchnięcie kulą 5kg

12.27  Maciuk Patryk 1999 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05 Hrubieszów

11.06  Orzechowski Miłosz 1999  ZSM 3 G. Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

11.06 Wąsiel Józef 1947 Mircze 27.06. Toruń

10.95 Klimowicz Michał 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 13.06. Stalowa Wola

10.90 Wrona Hubert 1999 ZSM 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

10.80 Panasiewicz Rafał 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

10,56  Beńko Szymon 1999 ZS G. Werbkowice 6.05. Zamość

10.45 Antoszewski Jakub 2001 Unia/G. Tyszowce 6.06. Zamość

9,78 Ożóg Kacper 2000 Gimnazjum Uchanie30.04. Hrubieszów

9.75 Dziadosz Wojciech 1999 SZS G. Mircze 4.05. Hrubieszów


Pchnięcie kulą 4 kg

12.66 Wąsiel Józef 1947 Mircze 25.04. Sopot


Rzut dyskiem 2 kg

28.28 Wąsiel Józef 1947 Mircze 16.05. Hrubieszów


Rzut dyskiem 1 kg

39.57 Wąsiel Józef 1947 Mircze 28.06. Toruń


Rzut oszczepem 600g.

36,00  Mroczkowski Sylwester 1999 ZS G. Dołhobyczów 30.04. Hrubieszów

34.56 Dziaduszek Damian ? SZS G. Mircze 4.05. Hrubieszów

30.50 Panasiewicz Rafał 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 16.05. Hrubieszów

29,90  Hołdaś Patryk 1999 ZS G. Werbkowice 30.04. Hrubieszów

29,35  Maksymowicz Karol 2000 ZS G. Dołhobyczów 30.04. Hrubieszów

28.06 Klimowicz Michał 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 6.06. Zamość

24.77 Antoszewski Jakub 2001 Unia/G. Tyszowce 6.06. Zamość


Rzut piłeczką palantową – tylko szkoły podstawowe

51.00 Daciuk Kamil 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

51.00 Fijołek Bartłomiej 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

48.00 Rutkowski Jakub 2003 ZSM 3 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

46.00 Magierka Kacper 2002 ZSM 2 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

43.50 Juszczuk Daniel 2003 ZSM 2 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

43.50 Jarosz Jakub ? ZS SP Horodło 24.04. Hrubieszów

43.00 Dziedzic Bartłomiej 2002 ZSM 2 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

41.50 Dziedzic Przemysław 2003 ZSM 2 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

41.00 Dziadosz Kamil 2002 SZS SP Mircze 24.04. Hrubieszów

40.00 Wroński Karol 2003 ZSM 3 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

40.00 Herda Michał 2003 ZSM 1 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

40.00 Dudka Sebastian ? ZS SP Horodło 24.04. Hrubieszów


Rzut dyskiem antycznym

21.58 Wąsiel Józef Mircze 25.04. Sopot


Schockorama  (kule o różnym ciężarze rzucane sposobem dyskowym)

62.30 Wąsiel Józef Mircze 24.09 – 20.88 – 17.33 25.04. Sopot

 

Shotorama (kule o różnym ciężarze /od 4 do 10 kg/ – pchnięcia)

49.39 Wąsiel Józef Mircze 12.66 – 10.55 – 9.63 – 8.98 – 7.57 25.04. Sopot


Czwórbój la – tylko szkoły podstawowe

( 60m – w dal – p. pal – 1000m)

 

204    Dziuba Kamil 2002 SZS SP Mircze 24.04. Hrubieszów    

 8,20  84 3:56,74 29 4,43 55  35,5 36

 

190    Herda Michał 2003 ZSM 1 SP Hr 24.04. Hrubieszów      

 8,63  67 3:56,63 29 4,23 49  40 45

 

184    Rutkowski Jakub  2003 ZSM 3 SP Hrubieszów 11.05. Zamość    

 8,95 – 4.13 – 34.50 – 3:35,80

 

181    Daciuk Kamil 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 11.05. Zamość      

 9,32 – 3.84 – 35.00 – 3:41,40

 

178    Fijołek Bartłomiej 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 11.05. Zamość     

 8,78 – 4.19 – 41.00 – 4:04,50

 

170    Wasylczuk Piotr 2002 ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Zamość 

9,00 – 3.48 – 31.00 – 3:21,00

 

165    Magierka Kacper 2002 ZSM 2 SP Hr 24.04. Hrubieszów             

 9,03  54 4:10,41 17 3,88 37 46 57

 

161    Paradowski Michał 2002 ZSM 3 SP Hr 24.04. Hrubieszów      

 9,06  53 3:52,71 32 3,88 37 37 39

 

155 Palatinue Michał ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

8,46 – 4.26 – 28.00 – 4:21,15

 

153    Gołąb Michał ? ZSM SP Horodło 24.04. Hrubieszów

 8,82  61 4:27,21 7 4,27 50 35 35


4x100m – PE

 

46,11 ZS 2 LO Hrubieszów 2.06. Puławy

Jóźwiak Damian, Skoczylas Dominik, Stepaniuk Marcin, Łopocki Michał

 

48,73  ZS G. Horodło 6.05. Zamość

Sakowski Piotr, Barczuk Krystian, Jeżyna Mateusz, Załuski Szymon

 

49,15  ZSM 3 G. Hrubieszów 2.06. Puławy

Warecki Kamil, Smerdel Bartosz, Chachler Bartłomiej, Masimo Imperator

 

52,77  ZSM 1 G. Hrubieszów 6.05. Zamość

Borusiewicz Mateusz,Krawczuk Kacper,Zachaj Rafał,Pakuła Patryk 

 

53,32 ZSM 2 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

(brak składu w komunikacie)

 

58,50 ZSM 1 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

Herda Michał,Pietrusiewicz Mikołaj,Dawid Paluch,Tarnawski Paweł

 

58,96 ZSM 3 SP Hrubieszów 11.05. Zamość

(brak składu w komunikacie)


4x100m – PR

 

48,79  ZSM 1 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

Pakuła,Borusiewicz,Krawczuk, Zachaj

 

49,71  ZSM 3 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

Smerdel,Warecki,Chachler,Imperator

 

49,97  ZS G. Horodło: 30.04. Hrubieszów

Załuski,Barczuk,Baraniuk, Jerzyna

 

51,59  SZS G. Mircze: 30.04. Hrubieszów

Kmiecik,Brzóza, Łukaszczyk, Jóźwiak

 

52,10  G. Uchanie: 30.04. Hrubieszów

Kucharczuk,Horszczaruk,Bodziacki, Kucharski

 

52,46 ZS 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

brak danych w komunikacie

 

53,12 ZSM 2 G. Hrubieszów 4.05. Hrubieszów

brak danych w komunikacie

 

54,24  ZS G. Horodło II: 30.04. Hrubieszów

Gołąb Kacper, Wroński Paweł, Zając Szymon i Gajewski Bartłomiej

 

58,37 ZSM 1 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

Dziedzic B, Pietrusiewicz M, Tarnawski P, Herda M.

 

58,58 ZSM 3 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

Daciuk K, Tlak J, Fijołek B, Ciucki Sz.


Sztafeta szwedzka (100 + 200 + 300 + 400) PE +PR

 

2:13,07 ZS 2 LO Hrubieszów 2.06. Puławy

Essing Ernest, Czerniak Oktawian, Bobak Marek, Hossin Damian

 

2:20,74  ZS G. Horodło 6.05. Zamość

Załuski Szymon, Barczuk Krystian, Matwiejczuk Damian i Jeżyna Mateusz

 

2:21,80  ZS 2 G. Hrubieszów 6.05. Zamość

Martyniuk,Szczepański, Mazurek, Hossinn

 

2:30,15  ZS G. Dołhobyczów 30.04. Hrubieszów

Ożóg,Maksymowicz,Rozicki, Mroczkowski,Matwiejczuk

 

2:33,00  ZSM 3 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

Gąsior,Czarnecki,Chmielewski

 

2:37,80  ZSM 1 G. Hrubieszów 30.04. Hrubieszów

Skorupa,Misiaszek,Duda, Steć

 

2:51,01 ZSM 2 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

Chiliński M, Magierka K, Pawłowicz R, Wasyluk P.

 

2:53,86 ZSM 3 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

Wroński K, Rutkowski J, Janicki M, Wanarski Sz.

 

2:54,95 ZS SP Horodło 24.04. Hrubieszów

Petrycki P, Gołąb M, Dudka S, Jarosz J.

 

3:03,24 ZSM 1 SP Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

Dziedzic, Paluch, Wsolak, Kaczmarek

 

***


Uwaga – Można trenować LA!

Chcesz startować w zawodach lekkoatletycznych, jeździć na obozy sportowe, a może to Ty będziesz sławnym sportowcem, pełen ambicji, zadowolenia i energii do codziennego życia, a nawet przez sport mieć pracę po skończeniu nauki. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz! 

Więc zapisz się do sekcji lekkoatletycznej Unii Hrubieszów, trenerzy Mirosław Kamień i Tomasz Magdziak są gotowi Ci w tym pomóc. Więc przyjdź na stadion HOSiR w Hrubieszowie i zgłoś się do nich w godzinach 10.30 – 12.00 od poniedziałku do piątku w pobliżu trybun.

 

Czytaj także…

Tabele 10. najlepszych lekkoatletek powiatu hrubieszowskiego – sezon letni 2015 – Galeria



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)