22 maja 2024

Tanew – Unia. Zapowiedź meczu

W ramach XXVI kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Tanwią Majdan Stary. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Lipczuk, Kucharski, Szarowolec. Początek meczu godz. 15:00.

Unia Hrubieszów zmierzy się dziś z ostatnią drużyną zamojskiej okręgówki Tanwią Majdan Stary. Tylko z pozoru może się wydawać, że będzie to łatwy mecz. Zazwyczaj z takimi drużynami gra się bardzo trudno i jak jeszcze pokazuje historia „biało-niebiescy” zawsze mieli problemy z wywiezieniem z trudnego terenu trzech punktów. Tanew walczy jeszcze o utrzymanie i dopóki takie szansę są, będzie walczyć do końca.

Unia Hrubieszów rzecz jasna myśli o zwycięstwie i kontynuowanie dobrej passy, ale również zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwa przeprawa, można również się spodziewać, iż trener Robert Kulik znów zaskoczy nas z zestawieniem wyjściowej jedenastki. Ostatni mecz z Piastem pokazał, że w naszej drużynie drzemie spory potencjał i tylko trzeba umiejętnie go wykorzystać. Unia Hrubieszów w lidze ma najwięcej strzelonych goli nawet lidera Ładę Biłgoraj wyprzedza w tej statystyce aż o 20 goli. To tylko pokazuje, że w ofensywie mamy  „armaty” i oby dziś w starciu z Tanwią Majdan Stary również skutecznie odpaliły.  


Józek