17 czerwca 2024

Tomasz Słupski zwycięzcą XLV Grand Prix w Tenisie Stołowym

W niedzielę 18 października odbył się kolejny turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Hrubieszowa (w ciągu pięciu lat odbyło się 45 takich turniejów).

Reklamy


Turniej rozegrany został w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic) a zorganizowany został przez Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak”. Udział wzięło 35 pingpongistów i rozegrano 84 pojedynki indywidualne (grano na dziesięciu profesjonalnych stołach firmy Tibhar).

Pierwsze miejsce zajął Tomasz Słupski z Podhorzec (aktualnie reprezentuje klub UKS Jedynka Hrubieszów, uczestniczący w rozgrywkach IV Ligii Wojewódzkiej). W meczu o drugie miejsce Józef Szewczyk z Krasnego pokonał Marka Jarzyńskiego (UKS Jedynka) wynikiem 3:2. Miejsce czwarte przypadło Andrzejowi Pachli (trener i grający zawodnik UKS Jedynka).

Reklamy

Tym razem w turnieju nie uczestniczył faworyt i zwycięzca Grand Prix sezonu 2014/15 Patryk Bednarz, któy brał udział w meczu III Ligi.


Wyniki:

Reklamy
 

 

 

XLV   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 DN.18.10.2015

 

     

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

XLIVGP

1

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

100

2

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

90

3

JARZYNSKI MAREK

Hrubieszów

80

4

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

70

5

KUTERA SZYMON

Teptiuków

65

6

GAŁAN ŁUKSZ

Gozdów

60

7

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

55

8

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

50

9

ŚWIST JAN

Zamość

48

10

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

46

11

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

45

12

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

44

13

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

43

14

KARPIUK KAMIL

Gozdów

42

15

SMUSZ JAKUB

Gozdów

41

16

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

40

17

BIEŃKO MAREK

Podhorce

39

18

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

38

19

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

37

20

KUNA ŁUKASZ

Modryń

36

21

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

35

22

MACIĄG ADRIAN

Modryń

34

23

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

33

24

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

32

25

SŁUPSKI KAMIL

Podhorce

31

26

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

30

27

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

29

28

FILA WOJCIECH

 

28

29

KOROL JAKUB

Hrubieszów

27

30

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

26

31

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

25

32

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

24

33

KOWALCZUK ARKADIUSZ

Hrubieszów

23

34

DUSZCZENKO  SZYMON

Hrubieszów

22

35

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

21

 

 

 

   
 

RANKIG   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 

SEZON 2015/16

   

 

         

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

XLIV GP

XLIVGP

RAZEM

1

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

80

100

180

2

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

90

70

160

3

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

48

90

138

4

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

70

50

120

5

KUTERA SZYMON

Teptiuków

50

65

115

6

ŚWIST JAN

Zamość

65

48

113

7

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

0

100

8

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

60

38

98

9

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

45

46

91

10

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

41

45

86

11

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

40

43

83

12

JARZYNSKI MAREK

Hrubieszów

0

80

80

13

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

43

37

80

14

MACIĄG ADRIAN

Modryń

35

34

69

15

KOROL JAKUB

Hrubieszów

39

27

66

16

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

31

33

64

17

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

34

30

64

18

GAŁAN ŁUKSZ

Gozdów

0

60

60

19

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

28

32

60

20

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

32

26

58

21

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

33

25

58

22

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

0

55

55

23

PILIP  ZBIGNIEW

Topornica

55

0

55

24

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

46

0

46

25

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

0

44

44

26

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

44

0

44

27

KARPIUK KAMIL

Gozdów

0

42

42

28

KRUK ANDRZEJ

Zamość

42

0

42

29

SMUSZ JAKUB

Gozdów

0

41

41

30

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

0

40

40

31

BIEŃKO MAREK

Podhorce

0

39

39

32

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

38

0

38

33

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

37

0

37

34

KUNA ŁUKASZ

Modryń

0

36

36

35

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

36

0

36

36

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

0

35

35

37

SŁUPSKI KAMIL

Podhorce

0

31

31

38

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

30

0

30

39

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

0

29

29

40

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

29

0

29

41

FILA WOJCIECH

 

0

28

28

42

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

27

0

27

43

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

0

24

24

44

KOWALCZUK ARKADIUSZ

Hrubieszów

0

23

23

45

DUSZCZENKO  SZYMON

Hrubieszów

0

22

22

46

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

0

21

21

 

Opracował: Zbigniew Krawczuk

Organizator:UKS Ogólniak

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: