Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice

W dniu 27 października 2007 r. (sobota) w Hali Sportowej im. B. Malinowskiego w Werbkowicach rozegrany został kolejny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice.

Reklamy

Organizatorami byli Wójt Gminy Werbkowice Pan Lech Bojko i Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Werbkowicach. Swój udział w turnieju zgłosiło 5 drużyn:
– CUKROWNIK z Werbkowic
– AR-SPEED z Hrubieszowa
– KASIEŃKA z Hrubieszowa
– POLICJA
– PRYWACIARZ z Hrubieszowa

Turniej rozpoczął się o godzinie 10:15, grano systemem „każdy gra z każdym”, za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3 pkt., za remis 1 pkt., za przegraną 0 pkt.. W przypadku, gdy klika drużyn miało taką samą liczbę punktów, pod uwagę brano przepisy PZPN. Mecz trwał 20 minut, każda połowa po 10 minut. Sędziował Bartłomiej Sadowski nauczyciel w-f w miejscowym gimnazjum. Rozgrywki stały na bardzo dobrym poziomie. Zawodnicy zostawili sporo zdrowia na płycie boiska, kilka razy „zatrzeszczały nawet kości”. Dowodem emocjonującej rywalizacji był fakt, że do końca ostatniego meczu, a rozegrano w sumie 10 spotkań, nie wiadomo było, kto zajmie trzy pierwsze miejsca. Zwycięzcą okazała się drużyna z Hrubieszowa AR-Speed pokonując po zaciętej rywalizacji bardzo dobrze grający zespół gospodarzy Cukrownik z Werbkowic – 3:2.

O godzinie 15.30 nastąpiło wręczenie Pucharów i Dyplomów. Uczestnicy turnieju zdeklarowali ponowny powrót do Werbkowic i chęć rozegrania innych turniejów w tym miejscu podkreślając zalety Hali Sportowej w Werbkowicach. Przekazali również na ręce Pana B. Sadowskiego nowe piłki do gry w siatkówkę i piłkę nożną, które będą służyły na lekcjach w-f uczniom gimnazjum.

A oto wyniki wszystkich spotkań i ostateczna klasyfikacja drużyn:

POLICJA – AR-SPEED 0:5
CUKROWNIK – KASIEŃKA 2:3
PRYWACIARZ – AR-SPEED 1:1
POLICJA – CUKROWNIK 2:5
KASIEŃKA – PRYWACIARZ 6:3
KASIEŃKA – AR-SPEED 1:4
CUKROWNIK – PRYWACIARZ 2:0
POLICJA – PRYWACIARZ 5:3
POLICJA – KASIEŃKA 2:4
CUKROWNIK – AR-SPEED 2:3

1 AR-SPEED
2 KASIEŃKA
3 CUKROWNIK
4 POLICJA
5 PRYWACIARZ

tekst i foto
Artur Bednarczuk
UG w Werbkowicach

zobacz zdjęcia >>