Turniej Tenisa Stołowego TOP 16

W niedzielę 3 czerwca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego TOP 16, w którym wystartują zawodnicy z rankingu Grand Prix w sezonie 2011/2012 sklasyfikowani na miejscach od pierwszego do szesnastego.

Reklamy

Turniej Tenisa Stołowego TOP 16      

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

Szkoła Podstawowa nr 3 Hrubieszów                                                 

Termin:
Turniej odbędzie się w niedzielę 3 czerwca, początek gier o godz. 14.00

Cel:
Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisowego.

Wspieranie obchodów Jubileuszu „90 lat sportu na Ziemi Hrubieszowskiej 1922 – 2012”

Uczestnictwo:
Turniej rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek). Prawo startu mają zawodnicy z rankingu Grand Prix w sezonie 2011/2012 sklasyfikowani na miejscach od pierwszego do szesnastego.

Miejsce:

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 16

System rozgrywek:
Zawody będą rozgrywane systemem grupowo – pucharowym. Rozstawienie zawodników w turnieju według zdobytych punktów rankingowych po sezonie.

Zgłoszenia:
Zawodnicy potwierdzają zgłoszenie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.05.2012 r., telefon kontaktowy 695 731 658

Sprzęt:
Turniej rozgrywany będzie na 8 stołach piłeczkami Tibhar

Nagrody:
Odbędzie się oficjalne podsumowanie rozgrywek Grand Prix, wręczenie pucharów, dyplomów oraz nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji.

 

Partner medialny: Portal LubieHrubie – www. lubiehrubie.pl

 

Grupa „A”

poz Nazwisko i imię Miejscowość
1
1 Jarzyński Marek Hrubieszów
8
2 Pachla Andrzej Hrubieszów
9
3 Łubkowski Zbigniew Hrubieszów
16
4 Niedźwiedź Bartłomiej Mircze

Grupa „B”

poz Nazwisko i imię Miejscowość
2
1 Kowalczuk Patryk Gozdów
7
2 Esing Ernest Gozdów
10
3 Mazurek Dariusz Gozdów
15
4 Kluczek Paweł Gozdów

Grupa „C”

poz Nazwisko i imię Miejscowość
3
1 Dąbrowski Damian Podhorce
6
2 Kowalczuk Łukasz Gozdów
11
3 Wawer Krzysztof Gozdów
14
4 Polikowski Adrian Podhorce

Grupa „D”

poz Nazwisko i imię Miejscowość
4
1 Karpiuk Kamil Gozdów
5
2 Bednarz Patryk Werbkowice
12
3 Mazurek Szymon Gozdów
13
4 Kutera Szymon Teptiuków

 

PROGRAM MINUTOWY TOP – 16

14.00     grupy ABCD        – I runda turnieju                           8 gier

14.25     grupy ABCD        – II runda turnieju              8 gier

14.50     grupy ABCD        – III runda turnieju                        8 gier

15.15       podsumowanie Grand Prix – dekoracja

15.35     turniej główny -I runda turnieju głównego  8 gier

16.00     ćwierćfinały turnieju, gry o miejsca                     8 gier

16.25     półfinały turnieju , gry o miejsca                          8 gier

16.50     mecz o III miejsce,  gry o miejsca                7 gier

17.15     finał turnieju                                                                      1 gra

17.40       zakończenie turnieju

 

PREZES UKS „OGÓLNIAK”

Krawczuk Zbigniew