26 kwietnia 2024

UKS Ogólniak zajął 3. miejsce w Grand Prix Miasta Zamość o Puchar Prezesa Zamojskiego TKKF

29 października, w hali III Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu odbył się finałowy turniej koszykarzy z cyklu Grand Prix Miasta Zamość o Puchar Prezesa Zamojskiego TKKF.

W turnieju startowały drużyny z Białej Podlaski, Biłgoraja, Hrubieszowa, Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa.

W finale zmierzyły się zespoły Odysa Biała Podlaska i Camaro Zamość. W bardzo wyrównanym i stojącym na wysokim poziomie meczu, Odys wygrał z Camaro 48-42.

Największą niespodzianką turnieju było zajęcie trzeciego miejsca przez UKS Ogólniak Hrubieszów. Licealiści z Hrubieszowa w meczu o 3 miejsce, pokonali doświadczonych zawodników z Basketu Biłgoraj 51-48.