29 maja 2024

Unia Hrubieszów w piątek 19 grudnia odbędzie ostatni tegoroczny trening

W piątek 19 grudnia o godz. 17:30 Unia Hrubieszów odbędzie ostatni już trening w tym roku, który zakończony zostanie skromną, ale uroczystą wigilią podczas której zawodnicy podzielą się opłatkiem i złożą sobie świąteczne życzenia.


Do zajęć drużyna wróci 14 stycznia 2015 roku i to w pełnym składzie. Wszyscy zawodnicy zadeklarowali chęć pozostania w drużynie, z czego oczywiście cieszy się sztab szkoleniowy. Do drużyny dołączy również Krystian Oleszczuk – najskuteczniejszy strzelec zespołu Marcina Nowaka.

Odnoście ruchów transferowych, to jak udało nam się ustalić, nieprawdą jest, aby Unia Hrubieszów złożyła jakąkolwiek propozycję gry zawodnikowi Gryfu Gmina Zamość Danielowi Wadze. Taką informację podał Dziennik Wschodni w poniedziałkowym wydaniu sugerując możliwy transfer.

Sztab szkoleniowy nie składał żadnej takiej propozycji. Do drużyny może dołączyć trzech zawodników, którymi sztab jest zainteresowany. Sami zainteresowani zawodnicy również wyrazili chęć gry w Unii Hrubieszów. Czy wzmocnią kadrę Unii? O tym zapewne przekonamy się w nowym roku.józek