XVI Grand Prix w tenisie stołowym rozstrzygnięte

W XVI Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym 30 września w sali Zespół Szkół Miejskich Nr 3 udział wzięło 73 zawodników i rozegrano 209 pojedynków indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem okazał się faworyt Marek Jarzyński, który w finale po zaciętej grze wynikiem 3:2 pokonał Krzysztofa Gilewskiego.

Reklamy

Turniej rozegrany był w formule open.

Rywalizacja toczyła się o puchar, dyplomy oraz nagrody w postaci produktów Firmy „Herbapol” z Lublina (wszyscy uczestnicy otrzymali produkty tej firmy – napoje energetyczne, syropy oraz herbaty owocowe). Tradycyjnie Market Kaufland ufundował dla uczestników turnieju słodki poczęstunek i napoje.

Najlepszym zawodnikiem okazał się faworyt Marek Jarzyński, który w finale po zaciętej grze wynikiem 3:2 pokonał Krzysztofa Gilewskiego. W meczu o trzecie miejsce Patryk Kowalczuk pokonał Patryka Bednarza również w stosunku 3:2.

Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

Kolejne w tym sezonie Grand Prix Hrubieszowa jest planowane na 21.10.2012 r., również w sali Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 17.

Organizator
Krawczuk Zbigniew

Organizatorami imrezy były: Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” i Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie.

 

RANKING XVI GRAND PRIX HRUBIESZOWA – TENIS STOŁOWY
SEZON 2012-2013

L.p NAZWISKO IMIĘ PUNKTY
1 JARZYŃSKI MAREK 100
2 GILEWSKI KRZYSZTOF 90
3 KOWALCZUK PATRYK 80
4 BEDNARZ PATRYK 70
5 DĄBROWSKI DAMIAN 65
6 KOMOROWSKI DAMIAN 60
7 KOWALCZUK ŁUKASZ 55
8 KARPIUK KAMIL 50
9 SŁUPSKI TOMASZ 48
10 RÓŻYCKI MATEUSZ 46
11 SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ 45
12 ESING ERNEST 44
13 KROPOP DAWID 43
14 KLUCZEK PAWEŁ 42
15 KORONOWICZ ZBIGNIEW 41
16 ŁĘCZYCKI ANDRZEJ 40
17 PACHLA ANDRZEJ 39
18 NIEDZWIEDZ BARTŁOMIEJ 38
19 KUTERA SZYMON 37
20 MAZUREK DARIUSZ 36
21 HERBIN DANIEL 35
22 GAŁAN ŁUKASZ 34
23 KRAWCZUK ZBIGNIEW 33
24 CIESIELCZUK MIROSŁAW 32
25 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW 31
26 GIERSZON KAMIL 30
27 NIEDZWIEDZ BOGUSŁAW 29
28 BIEŃKO MAREK 28
29 CAPIUK PAWEŁ 27
30 TUREK KAMIL 26
31 OLIWIAK BEATA 25
32 SKOTNICKI MATEUSZ 24
33 GOCH DOMINIK 23
34 LEMIŃSKA PAULINA 22
35 TUREK PAWEŁ 21
36 KOWALCZUK WERONIKA 20
37 GZIK PAWEŁ 19
38 HORNIAK KRZYSZTOF 18
39 MAZUREK SZYMON 17
40 JASINA PAULA 16
41 SKIBA ŁUKASZ 15
42 JASKORSKI KAROL 14
43 ŁUKASZCZYK JAKUB 13
44 KOZDRÓJ KAMIL 12
45 SYTY SŁAWOMIR 11
46 KRUPIŃSKI ADAM 10
47 WYSKIEL PATRYK 9
48 KUTERA MAGDALENA 8
49 SOŁODUCHA GRZEGORZ 6
50 ZAREK WERONIKA 6
51 DORMAN DANIEL 3
52 BANASZEK ANDRZEJ 3
53 CHĘTNIK MICHAŁ 3
54 ZAROFFE MICHAŁ 3
55 ADAMOWICZ DAWID 1
56 GRENIUK ADRIAN 1
57 GRENIUK KRYSTIAN 1
58 CAPIUK PIOTR 1
59 CIESIELCZUK OLIWIA 1
60 KUROWSKI TOMASZ 1
61 SALOMON DAWID 1
62 SZELEPAJŁO KAMIL 1
63 KOWALSKI MARCIN 1
64 KURZEPA ARKADIUSZ 1
65 KUSZTYKIEWICZ PAULINA 1
66 CZERWIENIEC KAROLINA 1
67 MAZUR MONIKA 1
68 OLSZOWY ANNA 1
69 CZARNOTA ŁUKASZ 1
70 BAJURKA SZYMNON 1
71 SKRZYŃSKI GRZEGORZ 1
72 KOŁODZIEJEK DARIUSZ 1
73 LIGOCKI KAMIL 1