Unia – UKS Jedynka 2:1 (Trampkarze)

HrubieszówHrubieszów

Po ciekawym spotkaniu trampkarze Unii Hrubieszów pokonali 2:1 faworyzowanego przeciwnika z Krasnegostawu. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando młodych Unitów.

***

Unia Hrubieszów – UKS Jedynka Krasnystaw 2:1 (1-1)

Unia:
Zygawski, Lizun, Kondrat, Tyrka, Zajac, Stefaniak, Karwacki, Kawarski, Kulik (Bronicki 72’), Krygiel, Oleszczuk

Bramki dla Uni: Tyrka(35),Oleszczuk(70)

Po ciekawym spotkaniu trampkarze Unii Hrubieszów pokonali 2:1 faworyzowanego przeciwnika z Krasnegostawu. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando młodych Unitów, którzy częściej atakowali bramkę UKS Jedynki, dominując w środkowej strefie boiska. Jak mówi stare przysłowie nie wykorzystane sytuacje się mszczą i goście po błędzie linii obronnej strzelają, jako pierwsi bramkę w tym meczu. Radość zawodników Jedynki nie trwała zbyt długo, bo już w 35 minucie Tyrka wyśmienicie wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i strzałem głową doprowadził do remisu. Druga odsłona przyniosła nam wyrównane spotkanie, ale to Unia za wszelką cenę chciał zgarnąć trzy punkty. W 57 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Oleszczuk, ale zabrakło zdecydowania i bramkarz Jedynki zdołał złapać piłkę. Chwilę później groźny strzał oddał Kawarski – piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką. Wreszcie w 70 minucie Unia dopięła swego – szczęśliwym strzelcem okazał się Oleszczuk, który w zamieszaniu w polu karnym zdołał przerzucić piłkę nad wychodzącym bramkarzem dając tym samym prowadzenie swojej drużynie, które utrzymało się już do końca meczu.