Unia uratowała remis w ostatniej akcji meczu

W zaległym meczu 17 kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zremisowała na wyjeździe z Huczwą Tyszowce 3:3.

Niestety nasi zawodnicy mogą czuć pewien niedosyt ponieważ po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0. W drugiej połowie zaczęli dominować gospodarze a efektem były trzy bramki dla Huczwy. Remis w ostatniej akcji spotkania uratował Miłosz Turewicz.

­

Huczwa Tyszowce – Unia Hrubieszów 3:3 (0:2)

Skład Huczwy Tyszowce: Parzyszek, Okalski, Gilarski (46′ Popko), Michna, Daszkiewicz, Kuroń, Kaznokha, Kycko, Ziółkowski, Maziarka (46′ Krosman), Pyś (90′ Iskierka)

Skład Unii Hrubieszów: Krawczuk, Herda, Turewicz, A. Oleszczuk (86′ Steciuk), Wanarski, Wiejak, Podgórski (74′ Kamiński), Szkutnik, Pańko (87′ Barszczewski), Drapsa, M. Oleszczuk

Żółte kartki: Maziarka, Okalski, Kaznokha, Kuroń, Kycko, Rysak (trener) – Wanarski, Sadowski (trener)

Bramki: Pyś 54′, Ziółkowski 60′, Kaznokha 80′ – Szkutnik 1′, M. Oleszczuk 14′, Turewicz 90′

Sędziował: Mateusz Pizoń