W najbliższą niedzielę tenisiści rozegrają XII Grand Prix Hrubieszowa

W niedzielę 26 lutego 2012 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie odbędzie się XII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym. Początek gier o godz. 11:00.

Reklamy

XII GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR PIZZERNI VIVA                                                 

Organizatorzy:

Reklamy

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

Szkoła Podstawowa nr 3 Hrubieszów                                                 

Termin:
Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są  rozgrywane od września 2011 r. do maja 2012 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 26 lutego, początek gier o godz. 11.00

Cel:
Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

Uczestnictwo:
Grand Prix w sezonie 2011/2012 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na  wiek).

Miejsce:

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie, ul. Zamojska 16

System rozgrywek:
Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych.

Punktacja turniejów rankingowych:
M-ce, punkty:
1. – 100                6. – 60
2. – 90                  7. – 55
3. – 80                  8. – 50
4. – 70                  9. – 48
5. – 65, 10.- 46 itd do miejsca 50 >.  1                                                                                                                                     

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w  turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.
W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.
W przypadku, gdy dwóch bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

Zgłoszenia:
Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym krawczukz@o2.pl

lub telefonem 695 731 658.

Sprzęt:
Turnieje rozgrywane będą na 10 stołach.
Obowiązuje strój sportowy.

Nagrody:
Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla   najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów którzy ufundują nagrody na poszczególne turnieje.

Wpisowe:
Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł.- szkoły średniej oraz 2 zł. – pozostali.

Partner medialny:
Portal LubieHrubie – www. lubiehrubie.pl

 

PREZES UKS „OGÓLNIAK” – Krawczuk Zbigniew

 

RANKING PO  V GRAND PRIX  HRUBIESZOWA – TENIS STOŁOWY

L.p

             NAZWISKO         IMIĘ   

I

II

III

IV

V

razem

1

JARZYŃSKI  MAREK

70

100

100

100

100

470

2

SŁUPSKI TOMASZ

90

80

48

90

80

388

3

KOWALCZUK PATRYK

80

70

80

55

90

375

4

DĄBROWSKI  DAMIAN

65

65

65

65

70

330

5

KARPIUK KAMIL

50

60

60

80

65

315

6

PACHLA ANDRZEJ

55

48

90

70

48

311

7

BEDNARZ PATRYK

100

90

70

41

301

8

KOWALCZUK ŁUKASZ

41

55

50

50

31

227

9

DROP ADAM

46

55

60

60

221

10

ESING ERNEST

48

50

41

43

38

220

11

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

39

43

46

46

44

218

12

DĄBROWSKI KAMIL

46

45

27

42

46

206

13

FILA KAROL

35

41

33

40

42

191

14

KLUCZEK PAWEŁ

42

27

38

35

40

182

15

TUREK ADRIAN

45

33

36

31

37

182

16

MAZUREK DARIUSZ

42

40

48

45

175

17

HERBIN DANIEL

32

35

35

32

35

169

18

WAWER KRZYSZTOF

30

39

39

43

151

19

RÓŻYCKI MATEUSZ

38

45

65

148

20

KRAWCZUK ZBIGNIEW

36

10

34

25

6

111

21

BŁASZCZUK PATRYCJUSZ

21

36

7

28

19

111

22

KUTERA SZYMON

34

29

27

21

111

23

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

28

30

29

22

109

24

MAZUREK SZYMON

40

36

33

109

25

POLIKOWSKI ADRIAN

60

44

104

26

LEMIŃSKA PAULINA

22

18

19

24

16

99

27

CISŁO MARIAN

40

24

32

96

28

POLAK ŁUKASZ

31

23

36

91

29

KUSZTYKIEWICZ KONRAD

37

7

17

19

80

30

DRUZIC ANNA

38

15

23

76

31

MAŁYSZEK  SZYMON

37

37

74

32

NIEDZWIEDZ  BARTŁOMIEJ

31

41

30

72

33

OLIWIAK BEATA

25

20

26

3

71

34

SKOTNICKI MATEUSZ

25

45

70

35

JASKORSKI KAROL

13

26

13

17

70

36

CIESIELCZUK MIROSŁAW

19

19

6

25

69

37

UMER  PRZEMYSŁAW

37

30

67

38

ORZECHOWSKI MAREK

19

22

26

67

39

JASINA PAULA

26

14

18

8

14

66

40

BUCHAJCZUK PAWEŁ

33

17

14

11

65

41

KROPOP DAWID

39

22

62

42

FLIS ARTUR

32

24

56

43

ZŁOTKO RADOSŁAW

29

27

56

44

ANTONOWICZ HUBERT

27

29

56

45

ŚLIZ TOMASZ

21

33

54

46

GRYNIEWICZ TOMASZ

42

10

52

47

TULEJ DARIUSZ

29

15

6

50

48

CZARNECKI  PIOTR

50

50

49

CIESIELCZUK WIKTORIA

20

16

13

49

50

CZARNOTA ŁUKASZ

24

12

10

46

51

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

44

44

52

SKIBA ŁUKASZ

28

15

44

53

BIEŃKO PIOTR

44

44

54

CAPIUK PAWEŁ

15

9

16

4

44

55

BANASZEK IGOR

43

43

56

WAWER DARIUSZ

43

43

57

CIESIELCZUK OLIWIA

7

9

16

9

41

58

SEKULSKI KAMIL

40

40

59

NOWICKI MARCIN

18

21

39

60

BIEŃKO  MAREK 

38

38

61

ZAWIŚLAK  MAREK

37

37

62

NIERADKO PATRYK

25

9

35

63

BANASZEK ANDRZEJ

34

34

64

NIEDZWIEDZ BOGUSŁAW

34

34

65

DACIUK  DAMIAN

34

34

66

MILEWICZ  MACIEJ

32

32

67

KRAUZ JUSTYNA

31

31

68

SZUPER MIROSŁAW

30

30

69

WYSKIEL PATRYK

11

18

29

70

CAPIUK  TOMASZ

29

29

71

KOWALCZUK WERONIKA

28

15

28

72

GOCH DOMINIK

26

26

73

CISŁO BOGUSŁAW

14

11

1

26

74

CAPIUK PIOTR

10

3

12

25

75

MAŁECKI  RAFAL

4

20

24

76

SOKOŁOWSKI  GRZEGORZ

24

24

77

PIETRUSIEWICZ KACPER

23

23

78

ŁOPOCKI MICHAŁ

23

23

79

PRZYBYSZ  TOMASZ

23

23

80

MARGOL SYLWESTER

22

22

81

BOREK  JAKUB

21

22

82

SZELEPAJŁO  KAMIL

20

20

83

BRONICKA  KINGA

5

13

18

84

BIZIOREK  RAFAŁ

18

18

85

KRASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW

17

17

86

KLAMER  ŁUKASZ

17

17

87

SZELĄG PAWEŁ

16

16

88

ŁUKASZCZYK  KAROL

15

15

89

SOLARSKA OLIWIA

13

13

90

ŚLĄZAK KRYSTYNA

12

1

13

91

SOLARSKI HUBERT

12

12

92

FALĘTA  ANDRZEJ

12

12

93

MAZUREK PATRYK

11

11

94

KASPRUK  KACPER

 

 

 

11

11

95

DORMAN DANIEL

10

10

96

SOLARSKA ELŻBIETA

9

9

97

ZALEWSKI  JAKUB

8

8

98

KRUPIŃSKI ADAM

8

8

99

KUZNIARSKI KACPER

8

8

100

KLEPCZUK JAKUB

6

2

8

101

SADOWSKI  PATRYK

8

8

102

POLAK MATEUSZ

7

7

103

ANTONOWICZ PATRYK

7

7

104

ZAROFFE PAWEŁ

5

1

6

105

KOZDRÓJ  KAMIL

5

5

106

MAZUR TOMASZ

5

5

107

BORKOWSKA MAŁGORZATA

4

4

108

ŚLIWIŃSKI  PAWEŁ

3

3

109

DEC  DAWID

2

2

110

KOWALSKI  KORDIAN

1

1

111

DROŹDZAK  ADAM

1

1

112

KOPERA SZYMON

1

1

113

GAŁECKA  SANDRA

1

1