27 kwietnia 2024

Wojewódzki finał koszykarskiej Gimnazjady

16 marca w Białej Podlaskiej odbył się finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Koszykówce Chłopców. Koszykarze Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie, którzy reprezentowali nasz powiat zajęli w zawodach miejsce 5-6.

i>Na zdjęciu – drużyna Gimnazjum nr 3 podczas zwycięskiego rejonowego turnieju, który odbył się w w Hrubieszowie.

KOMUNIKAT KOŃCOWY
Wojewódzkiej Gimnazjady w Koszykówce Chłopców
16.03.2011r. – Biała Podlaska

System gier: podział na grupy w grupach każdy z każdym 4 x 7,30 min.

Gm Nr 3 Hrubieszów – opiekun Kamil Wojciechowski

Finał Wojewódzki wygrała drużyna chłopców z PGm Nr 6 w Białej Podlaskiej w składzie: Jakub Halecki, Adrian Kryśko, Bartłomiej Boksza, Kacper Skerczyński, Kamil Niedźwiedź, Piotr Kowalik, Mateusz Trochimiuk, Patryk Wojtysiak, Paweł Kowalczuk, Jakub Juszczuk, Damian Pawluczuk, Łukasz Swarcewicz.

Skład Gimnazjum nr 3:
Chachler Albert, Nowosad Kacper, Szlonzak Przemysław, Mystowski Piotr, Sacharczuk Jakub, Krasocki Bartek, Bartkowiak Radosław, Gorajek Michał, Małyszka Paweł, Traczuk Krystian, Wiejak Michał, Krygiel Patryk.
Opiekunowie: Kamil Wojciechowski. Czesław Drączkowski

Skład hrubieszowskiego Gimnazjum nr 3 w większości zasilają drugoklasiści i chłopcy z klas pierwszych, a fakt tegorocznego udziału w finale wojewódzkim to dobry prognostyk na lata następne.

Drużyny, które zajęły miejsca I, II, III otrzymały puchary i medale. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie oraz Ministerstwa Sportu.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje PGm Nr 6 w Białej Podlaskiej, IV LO w Białej Podlaskiej oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.